Editörler : gubaz
18 Eylül 2021 09:34

realisthoca
Aday Memur

En erken 3 hafta içinde göreve başlayacaklar. Tabi %50'sinin yerine eşi başlayacak. Neymiş efendim bayana ağır gelmiş temizlik, kocası çalışsın diye. Özellikle Doğu illerinde durum bu.

18 Eylül 2021 11:11

ebuducane
Şube Müdürü

En erken 3 hafta içinde göreve başlayacaklar. Tabi %50'sinin yerine eşi başlayacak. Neymiş efendim bayana ağır gelmiş temizlik, kocası çalışsın diye. Özellikle Doğu illerinde durum bu.


realisthoca, 3 ay önce - Alıntıya git

3 hafta demek 15 iş günü demek. 15 iş günü okullar nasıl idare edilecek gerçekten merak ediyorum .....

19 Eylül 2021 19:32

okuryazar3
Müsteşar
Durum aynen bundan ibaret. Okulların çoğu gündelikçi çalıştırıyor. Tabi milli eğitim bunu yasaklıyor. Her türlü önlemi aldık diyip 400 okullu bir yere 75 personel vermek nasıl bir mantıktır nasıl bir hezeyandır. Okullara personel vermediler ya şimdi olacaklar üzerine düşünelim: -Okullardaki işleyeşi bilmeyen veliler okul pis diye şikayet edecektir. Cimer gibi yerlere. Tabi bu durumda idare soruşturma geçirecek okullara müfettişler gelecektir. -Okul temiz kalsın diye öğretmenin cebinden çıkan parayla gündelik hesabı çalışan hizmetliler de milli eğitim takibine takılacak yine müfettişler gelecek ve soruşturmalar yapılacak ve akabinde idareler cezalandırılacak. Okullar yine pis kalacak. -Bir hizmetlinin okul aile birliği hesabından sigorta ile usule uygun çalışması nereden baksanız 3500 lira. Çoğu okulda da pandemi nedeniyle kasalar boş. Hadi bunun için para istedin öğrencilerden. Para istemek kesinlikle suç. Bu da mümkün değil netice de okullar yine pis kaldı. Yani üç ihtimal saydık üçünün de oluru yok. MEB diyor ki kısaca al eline paspası bezi temizlik yap. Ders anlatma.
friedhelm, 3 ay önce - Alıntıya git

Ye Yala Yut üç Y cilerden artakalanlarla yaşayıp gidoyoz hamdolsun!Talibanımsı zihniyete eğitim korkulu rüya:))

19 Eylül 2021 21:10

hkeles
Şef
1300 öğrencimiz var. 1 hizmetli verildi. Hiç malzeme verilmedi. Okul adına gelen 24500 Tl yi de harcama yetkilisi olmadığımız için ilçe kullanıyor. Bunlardan bakanlığımızın haberi yok. Ben başka türlü inanmak istemiyorum.
19 Eylül 2021 21:34

ebuducane
Şube Müdürü

Neredesin işkuRrr. Tatlı dilliiiim. Sürme ceylan gözlüüüüüüüüm...... işkurummmmmm

20 Eylül 2021 07:27

ebuducane
Şube Müdürü

Personelsiz bir güne daha merhabaaaaa

Toplam 26 mesaj
 
ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?