Editörler : Kubil ay
15 Eylül 2021 22:26   

Rehineci Müzakere Kursu

Arkadaşlar böyle bir kurs veriliyor emniyette. Büro mu oluşacak. Yasal boyutu yetki sınırı sorumluluğu nedir ? Bilen arkadaşlar açıklarsa sevinirim

16 Eylül 2021 07:07

sadecedeniz
Aday Memur
yasal boyutu yok gayrimeşru. sınır ise sınırsız yetki
16 Eylül 2021 08:11

Abbyleix
Aday Memur
yasal boyutu yok gayrimeşru. sınır ise sınırsız yetki
sadecedeniz, 1 ay önce - Alıntıya git

Yeni ergenler cevap versin demedim konuyu bilenler versin dedim

16 Eylül 2021 09:50

Fishers
Aday Memur
Ekipte karakolda büroda şubede her yerde çalışabilir bu Kursu alanlar. İntihar anonsu gelirse ilk o arkadaşa ulaşacaklar kursun var gel ikna et diye
16 Eylül 2021 09:51

Fishers
Aday Memur
Bu da onunla aynı şey eksik yazmış son cümleyi
16 Eylül 2021 13:36

sadecedeniz
Aday Memur

Yeni ergenler cevap versin demedim konuyu bilenler versin dedim

Abbyleix, 1 ay önce - Alıntıya git
sorduğun soruyla 2 aylık polis olduğunu belli eden adamcıkmı söylüyor bunu
16 Eylül 2021 16:02

Abbyleix
Aday Memur
sorduğun soruyla 2 aylık polis olduğunu belli eden adamcıkmı söylüyor bunu

Sorduğum soruyu beğenmiyorsan veya konu hakkında bilgi sahibi değilsen cevap vermek zorunda değilsin. Şakalabanlık yapman gerekmiyor. Ayrıca sende bi zamanlar 2 aylık polistin..

16 Eylül 2021 16:04

Abbyleix
Aday Memur
Ekipte karakolda büroda şubede her yerde çalışabilir bu Kursu alanlar. İntihar anonsu gelirse ilk o arkadaşa ulaşacaklar kursun var gel ikna et diye
Fishers, 1 ay önce - Alıntıya git

Teşekkürler

16 Eylül 2021 16:10

sadecedeniz
Aday Memur

Sorduğum soruyu beğenmiyorsan veya konu hakkında bilgi sahibi değilsen cevap vermek zorunda değilsin. Şakalabanlık yapman gerekmiyor. Ayrıca sende bi zamanlar 2 aylık polistin..

Abbyleix, 1 ay önce - Alıntıya git
2 aylık polisken senin gibi mal değildim:)))) yeniz nesil polisler böyle hatta mp5 i falan evine götüren saf tayfadanmısın
16 Eylül 2021 16:28

Abbyleix
Aday Memur
2 aylık polisken senin gibi mal değildim:)))) yeniz nesil polisler böyle hatta mp5 i falan evine götüren saf tayfadanmısın

Sen çok tecrübelisin ama işte anlatacağın bişeyi hakaret etmeden anlatmayı daha öğrenememişsin. Demekki bazı şeyler daha eski olmakla olmuyor. Baki kalıyor ...

Toplam 9 mesaj