Editörler : E.Kayı Han
16 Eylül 2021 08:52

Hizmetlileri memur kadrosuna alacaklar mı?

memurlarla aynı işi yapıyoruz hatta onlardan fazla çalışıyoruz amirin her dediğini yapıyoruz ..artık memur kadrosuna almalarını istiyoruz bizde aynı haklardan yararlanmalıyız...

arkadaşlar toplanalım bakanlığa yazalım...

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
16 Eylül 2021 09:32

Memur kadrosu derken zaten memursunuz. Yardımcı hizmetlerden genel idari hizmetler sınıfına geçmeyi mi kast ediyorsunuz?

sınavdansonra
Daire Başkanı
16 Eylül 2021 10:50

Toplanın toplanın kaç bin zabıt katibi biz bir araya geliptoplanamıyoruz inşallah siz toplanırsınız.

nsotr69
Aday Memur
16 Eylül 2021 10:54

evet

Kayıhan2020, 3 yıl önce

Memur kadrosu derken zaten memursunuz. Yardımcı hizmetlerden genel idari hizmetler sınıfına geçmeyi mi kast ediyorsunuz?

16 Eylül 2021 19:29

Birlik beraberlik güzel birşey, ancak konuya yaklaşımınız çalışma barışını bozacak şekildedir.

Asıl sorunu görmezden gelip madem öyle işte böyle demek kolaya kaçmaktır. Sizler kadro karşılığı memur olarak çalıştırılmamaktasınız. Amirinizin sizin için uygun gördüğü işleri yapmaktasınız.

O yüzden "Memurlarla aynı işi yapıyoruz, devlet bizi memur yapsın "demek yerine, "ünvanımıza uygun işlerde ve çalışma saatleri kanunda belirlenmiş şekilde çalıştırılmak istiyoruz" demeniz daha mantıklı bence.

bürodan
Şube Müdürü
16 Eylül 2021 22:41

Aşçılar dahi yardımcı hizmetler sınıfında. Sizin gerçek ünvanınız yardımcı hizmetler zaten, aşçılar dese sıkıntı değil de sizinki biraz abes kaçmış.Şartlarınızın düzeltilmesini isteyebilirsiniz en doğal hakkınız.

melike.h
Şef
01 Kasım 2021 15:37

kadrom hizmetli 10 yıldır bu kadrodayım. üniversite mezunuyum. normal memurdan fazla iş yapıyorum çünkü yapmazsam müdür beni okula temizliğe verirmiş. 2 bölüme tek başıma bakıyorum. aynı zamanda çıkışta temizlik de yapıyorum. masa başı çalışan memur kadrosu arkasaşlara da istediklerinde çay taşıyorum. nerde adalet

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi