Editörler : Kayıhan2020
27 Eylül 2021 19:41

pro1907
Daire Başkanı

Eş durumu tayininde eşimin yanına gitmek istiyorum eşim şuan belediyede çalışıyor fakat daha sonra personel fazla diyerek çıkartırlarsa o zaman ne olacak

yagmurdaglioglu, 2 ay önce - Alıntıya git

birşey olmaz atandıktan sonra

28 Eylül 2021 00:10

memuraday-y
Memur

Eşinizin hangi kurumda olduğunu ve boşanıp boşanmadığınızı belirtmemişsiniz hocam?

29 Eylül 2021 21:15

ALPRN 03
Aday Memur

İyi akşamlar. İKM yim, eşimle boşandık çoçukların velayeti bende , tayin yazma imkanım yada hakkım var mı? Memlekete? Teşekkür ederim?

30 Eylül 2021 21:04

cevherdudayev1
Şef

Ayrıca Nisan ayında evlendiysen bir yıl dolmadan boşanma gerçekleşmiyor bildiğim kadarıyla

EsHira2018, 3 ay önce - Alıntıya git

dava çekişmeli açılıp karşı tarafın dilekçe vermesiyle anlaşmalıya çevrilebiliyor görünürde çekişmeli boşanmış gibi gözükür ama

04 Ekim 2021 22:54

EsHira2018
Aday Memur

Arkadaşlar ben bugün dilekçemi komisyona gönderdim , dua edin , umarım hayırla çok bekletmeden bir an önce sonuçlanır

16 Kasım 2021 14:40

Always354
Aday Memur

Merhaba sonuç alabildiniz mi

17 Kasım 2021 01:09

EsHira2018
Aday Memur

Hayır henüz sonuç gelmedi beklemedeyim halen

02 Aralık 2021 12:00

kuzeyyıldız61
Aday Memur

merhaba benim cevabım geldi ancak olumsuz oldu. boşanmış olmak sözleşmelilerde mazereti ortadan kaldırmıyormuş o şekilde söylendi tarafıma. sözleşmeli personel çalıştırılmasına yönelik esaslarda ek 3 teki maddeyi taşımıyormuşum. anlamıyorum bu ne saçmalıktır yani. kadroluların ki can da bizimki patlıcan mı

02 Aralık 2021 12:53

lakkidi
Memur

en baştan nasıl geldiniz ki sözleşmeli olarak eş durumundan? ilk mesajda eş durumundan geldiğinizi yazmışsınız. insanlar da kadrolu sanmış sizi. sözleşmelilerin eş durumu hakkı yok diye biliyorum.

02 Aralık 2021 13:26

lakkidi
Memur

hoş mesajın sonunda sözleşmeliyim diye de yazmışsınız

02 Aralık 2021 13:36

kuzeyyıldız61
Aday Memur

sözleşmelilerin eş durumu hakkı tabi ki var neden olmasın. eşim polis memuru idi benim. katipler evlilikte asker ve polise tabi tutulup onlarla gidebiliyorlar.

02 Aralık 2021 13:37

Missflower
Aday Memur

sözleşmelilerin eş durumu hakkı tabi ki var neden olmasın. eşim polis memuru idi benim. katipler evlilikte asker ve polise tabi tutulup onlarla gidebiliyorlar.

kuzeyyıldız61, 3 gün önce - Alıntıya git
Peki polis katip eşinin yanına gelebilir ki. Bir kereye mahsus polis memuru eşine tabii durumu yok mu
02 Aralık 2021 14:45

AptallarYorumYazmasn
Şef

merhaba benim cevabım geldi ancak olumsuz oldu. boşanmış olmak sözleşmelilerde mazereti ortadan kaldırmıyormuş o şekilde söylendi tarafıma. sözleşmeli personel çalıştırılmasına yönelik esaslarda ek 3 teki maddeyi taşımıyormuşum. anlamıyorum bu ne saçmalıktır yani. kadroluların ki can da bizimki patlıcan mı

kuzeyyıldız61, 3 gün önce - Alıntıya git

Şaşırttılar mı? hayır. Aslında işi hileye dökmeye zorluyorlar. Jet hızıyla boşanmanın bir yolu bulunacak sonra da eski eşin tehdit ve sıkıntı vermesi bahane edilecek ki anca böyle dikkate alsınlar. Destek olarak da polis koruması istenecek. Dayın varsa 1 ay beklemeden güle oynaya gidenler varken normal çalışanlar hak ettiği tayinleri alamıyor. Bari bakanlığın ismi değiştirilsin.

Toplam 33 mesaj

ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?