Editörler : hopali
18 Eylül 2021 19:10

moonlight28
Aday Memur

İngilizce ögretmeni açıgı 7 bin civarına düşmüş geçen yıllara oranla. Sizce bu kontenjanı etkiler mi?

18 Eylül 2021 19:14

Ozelegitim61
Memur

İngilizce ögretmeni açıgı 7 bin civarına düşmüş geçen yıllara oranla. Sizce bu kontenjanı etkiler mi?

moonlight28, 1 ay önce - Alıntıya git

Elbette etkiler hocam. Ancak şöyle bir durum da var. 2020 yılı itibari ile emekliye ayrılan öğretmenler, meslek içi branş değişikliği yapılan öğretmenler, köy okullarında açılan ingilizce sınıfları ve okullardaki mevcut ingilizce norm açıkları da etkiliyor. Pazartesi günü belli olacaktır diye tahmin ediyorum kontenjanar. Zira bir sonraki pazartesi başvurular alınacak.

18 Eylül 2021 19:16

Ozelegitim61
Memur

2020 KPSSye girenler hala tweet,hayal peşinde koşuyor. Bir an önce başvurular alınsa da 2021 olarak hak ettiğimiz atamaya başvurabilsek. Şu durumlar da bir açıklığa kavuşsa.

18 Eylül 2021 19:32

moonlight28
Aday Memur

2020 KPSSye girenler hala tweet,hayal peşinde koşuyor. Bir an önce başvurular alınsa da 2021 olarak hak ettiğimiz atamaya başvurabilsek. Şu durumlar da bir açıklığa kavuşsa.

Ozelegitim61, 1 ay önce - Alıntıya git

Evet hocam onlar hala umutlular. Kontenjan açıklanmasının gecikmesini bile karma iptaline bağlıyorlar bilemiyorum :) Mebpersonel 1100 civarı demiş kontenjana neye dayanarak kafam karıstı inşallah olmaz öyle bir sey Bir an önce atanalim ins 🙏

18 Eylül 2021 19:35

Ozelegitim61
Memur

Evet hocam onlar hala umutlular. Kontenjan açıklanmasının gecikmesini bile karma iptaline bağlıyorlar bilemiyorum :) Mebpersonel 1100 civarı demiş kontenjana neye dayanarak kafam karıstı inşallah olmaz öyle bir sey Bir an önce atanalim ins 🙏

Sayın hocam öncelikle bunlar 60 bin yamyamları...Çok yakın takip ettim. 60 bin istediler 20 bin verildi diye cb'den tutun bakanlara kadar istifaya davet ettiler. Menfeatleri ile ulaşmayan herkes bunların gözünde düşmandır.

İkinci olarak şuan yazılıp çizilen her şey tahmin. Çok kafa yormamak gerekir. Bende derim duyum aldım 1750 kontenjan, duyum aldım 1000 kontenjan :) o yüzden en yüksek kontenjan gelmesini umalım. Ne gelirse gelsin atanan herkese hayırlı olur inşallah. :)

18 Eylül 2021 19:44

moonlight28
Aday Memur

Sayın hocam öncelikle bunlar 60 bin yamyamları...Çok yakın takip ettim. 60 bin istediler 20 bin verildi diye cb'den tutun bakanlara kadar istifaya davet ettiler. Menfeatleri ile ulaşmayan herkes bunların gözünde düşmandır.

İkinci olarak şuan yazılıp çizilen her şey tahmin. Çok kafa yormamak gerekir. Bende derim duyum aldım 1750 kontenjan, duyum aldım 1000 kontenjan :) o yüzden en yüksek kontenjan gelmesini umalım. Ne gelirse gelsin atanan herkese hayırlı olur inşallah. :)

Ozelegitim61, 1 ay önce - Alıntıya git

Kusura bakmayın yanlislikla oy verdim hocam :/ Haklısınız en iyisini umalım en iyisi gelsin inşallah güzel haberleri yazmak nasip olsun :)

18 Eylül 2021 20:06

Omerkr01
Aday Memur

bu haberi nerede duydunuz hocam? korkuttu açıkçası

18 Eylül 2021 20:11

Ozelegitim61
Memur

Kusura bakmayın yanlislikla oy verdim hocam :/ Haklısınız en iyisini umalım en iyisi gelsin inşallah güzel haberleri yazmak nasip olsun :)

İnşallah hocam :)

18 Eylül 2021 20:12

Ozelegitim61
Memur

bu haberi nerede duydunuz hocam? korkuttu açıkçası

Omerkr01, 1 ay önce - Alıntıya git

2020 yılı sayıştay raporunda mevcut hocam. Net öğretmen ihtiyacı 7 bin İngilizce'de. Google'a 2020 sayıştay raporu öğretmen açığı branşlar ile yazarsanız görebilirsiniz.

Toplam 49 mesaj

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?