Editörler : crops35
20 Eylül 2021 15:19   

MSB alımı

Merhaba arkdslar msb ağustos ayında açılan ilana başvuru yaptım kılavuzda belirtildiği gibi meslek lisesinin istenilen bölümünden mezun olduğum için ekstra ustalık veya kalfalık belgesi yüklememe gerek yok sadece diploma yeterli olacak denildi yüklediğim halde diplomamı eksik belge nedeni ile başvurumun kabul edilmediği yazıyor sonuçta aynı sorunu yaşayan var mı itiraz vs nereye edebiliyoruz bu konuda?

21 Eylül 2021 13:11

oguz32
Aday Memur

bende abim için aşçılığa başvumdum oda anadolu otelcilik ve turizm meslek lisesi mutfak çıkışlı kabul edilmedi aynı sizde olduğu gibi açıklama yazıyor mağdur vaziyette ibarede geçen yiyecek hizmetleri aşçılık ama ortaöğretim kurumlarında yiyiecek içeçek hizmetleri aşçılık yok mutfak bar host vs var bir hata olduğunu düşünüyorum

21 Eylül 2021 13:33

Özgeek
Aday Memur

bende abim için aşçılığa başvumdum oda anadolu otelcilik ve turizm meslek lisesi mutfak çıkışlı kabul edilmedi aynı sizde olduğu gibi açıklama yazıyor mağdur vaziyette ibarede geçen yiyecek hizmetleri aşçılık ama ortaöğretim kurumlarında yiyiecek içeçek hizmetleri aşçılık yok mutfak bar host vs var bir hata olduğunu düşünüyorum

oguz32, 3 ay önce - Alıntıya git

Başvuru yaptığınız yerden çağrı takip bölümünden ben itirazım bildirdim bugn sizde bi deneyin isterseniz bende hata olduğunu düşünüyorum tekrar incelenmesini talep ettim sizde yapın itirazını istersenz.

21 Eylül 2021 13:38

oguz32
Aday Memur

evet iki adet çağrı oluşturdum ama hiçbir gelişme yok maalesef telefon numarasını da düşürmek çok zor gibi duruyor numaraya ulaşırsak soracağız nedir ne değildir bir hata olması gerek

21 Eylül 2021 13:52

Özgeek
Aday Memur

evet iki adet çağrı oluşturdum ama hiçbir gelişme yok maalesef telefon numarasını da düşürmek çok zor gibi duruyor numaraya ulaşırsak soracağız nedir ne değildir bir hata olması gerek

oguz32, 3 ay önce - Alıntıya git

Evet sitede belirtilen telefon numarası sürekli meşgul dünden beri bende ulaşamıyorum görüşecek sorularımı yöneltecek birisni bulamıyorum inş geri dönüş yapılıp incelenir sorun çözülür eğer bir bilgi alırsanız buradan yazarsanız sevinirim bende yazarım bi gelişme olursa.

22 Eylül 2021 10:38

atmaca92
Aday Memur

kabul etmiyorlar aradım bende,

22 Eylül 2021 11:03

Özgeek
Aday Memur

atmaca92, 3 ay önce - Alıntıya git

Sizinde mi eksik evrak nedeni ile reddedildi başvurunuz? Telefon ile mi görüştünüz siz?

22 Eylül 2021 14:39

mami1221
Aday Memur

arkadaşlar bu sorunu başvuru esnasında halledecektiniz yani şimdi herşey belirlenmiş yakınmanın bir anlamı yok bende başvururken öyle sorunlar çok yaşadım sürekli çağrı açtım numaramı yazdımm beni aradılar sistemi düzeltin dedim adamlar bir kaç güne düzelir dedi dedikleri gibi birkaç gün sonra girip eğitim bilgilerimi ekleyebildim ve hata vermedi ve başvurumu tamamladım hemen hemen hergün çağrı açtım yani peşine düşmeseydim şimdi belki bende başvuramayacaktım

22 Eylül 2021 23:14

oguz32
Aday Memur

Sorun evrak yükleme değil gerekli yerlere diplomayı yüklememize rağmen kabul edilmedi mutfaktan çıkan adam marangoz olacak değil ya hata var

23 Eylül 2021 00:45

Emreecanizm

Arkadaşlar msb hayvan bakıcılığı için başvuru yaptım ve kabul edildi.Mülakat saati 08.00 diyor acaba herkes için aynı saat mi yazılmış?

23 Eylül 2021 05:52

Recep kavak
Aday Memur

Bende 27 Eylül senindemi 27 Eylül

23 Eylül 2021 11:20

mami1221
Aday Memur

1 ekim 8 de

23 Eylül 2021 17:46

mami1221
Aday Memur

arkadaşlar seyehatlerde aşı zorunlumudur acaba

23 Eylül 2021 20:11

Recep kavak
Aday Memur

27 Eylül de ankarada kimler sinava girecek

23 Eylül 2021 23:42

Se.Efe. ege
Aday Memur
Bu tarihler tercih ettiğimiz şehre mi bağlı oluyo yoksa tercih ettiğimiz pozisyonla mi alakali.acaba benim tercih ettiğim şehrin 10 kişisi de o gün mu mulakata giriyo. Bilginiz var mi
23 Eylül 2021 23:49

Se.Efe. ege
Aday Memur

1 ekim 8 de

mami1221, 3 ay önce - Alıntıya git
Benimde 1 Ekim büro memuru iccin mi hangi şehir yazdınız
25 Eylül 2021 15:04

Kntbn
Aday Memur
Bende 6 ekimde gireceğim büro memurluğu için . Daha önce msb mülakatına giren varsa yardımcı olur musunuz?
25 Eylül 2021 17:22

Se.Efe. ege
Aday Memur

atmaca92, 3 ay önce - Alıntıya git
Nasıl ulaştın ben ulaşmaya çalışıyorum çağrı oluşturdum ama ne arayan var ne de telefonu acan
26 Eylül 2021 14:27

ali yüzbaşı
Aday Memur

MRB ÖGG 07/10/2021 TARİH VAR MI ?

27 Eylül 2021 11:57

GÖKHAN ŞMŞEK
Aday Memur

mrb bende ÖGG 08/10/2021 siz benden önce gireceksiniz sınava bilgi verirseniz çok memnun olurum

27 Eylül 2021 14:18

GreyWolf26
Aday Memur

Bende 7 ekimde giricem sınava ankarada

Toplam 52 mesaj

ANKET
Faizlerin indirilmesi ve üretimin arttırılmasını hedefleyen yeni ekonomi politikasını nasıl buluyorsunuz?