Editörler : crops35
02 Ekim 2021 08:32

Recep kavak
Aday Memur

Ben Balıkesir şoför alımına başvurdum iyi geçti

02 Ekim 2021 11:28

Alkan07
Aday Memur

Sınava girecekler önce msb binasına girirken tek başına giriyorsunuz kapıda telefonu emanet alıyorlar.çanta ile içeri girebiliyorsunuz sizi bi salonda bekletiyorlar.saat gelinine yaklaşınca size eşlik ederek evrak kontrol odasına alıyorlar eksik bi evrakınız varsa e devletten çıktı alıyorlar.sonrası sizi komisyonlara dağıtıp salonda sırası ile alıyorlar.her yönüyle sizinle ilgileniyorlar yönlendiriyorlar.kapıdan girip binadan çıkana kadarbütün personel güler yüzlüydü Başarılar dilerim.

02 Ekim 2021 12:28

ali yüzbaşı
Aday Memur

Sınava girecekler önce msb binasına girirken tek başına giriyorsunuz kapıda telefonu emanet alıyorlar.çanta ile içeri girebiliyorsunuz sizi bi salonda bekletiyorlar.saat gelinine yaklaşınca size eşlik ederek evrak kontrol odasına alıyorlar eksik bi evrakınız varsa e devletten çıktı alıyorlar.sonrası sizi komisyonlara dağıtıp salonda sırası ile alıyorlar.her yönüyle sizinle ilgileniyorlar yönlendiriyorlar.kapıdan girip binadan çıkana kadarbütün personel güler yüzlüydü Başarılar dilerim.

Alkan07, 3 hafta önce - Alıntıya git

TEŞEKKÜR EDIYORUM.BİLGİLERİNİZ İÇİN

NE SORDULAR ? BİRDE KOMİSYON MSÜ KOMİSYONU GİBİ KESKIN KURALLI MI?

02 Ekim 2021 17:25

metsuk
Aday Memur

Alkan07, 3 hafta önce - Alıntıya git

diploma yerine mezuniyet için e devletten kağıt çıkarırsak olur mu

06 Ekim 2021 14:41

GreyWolf26
Aday Memur

Sınavdan sonra kaç gün içersinde işe çağırırlar

06 Ekim 2021 19:01

Se.Efe. ege
Aday Memur
Büro memuru olarak Zonguldak
Kntbn, 3 hafta önce - Alıntıya git
Mulakatininz nasıl geçti
07 Ekim 2021 09:12

Kntbn
Aday Memur
Mulakatininz nasıl geçti
Se.Efe. ege, 2 hafta önce - Alıntıya git
Çok güzel geçti benim mülakatım 10 dk falan sürdü zaten sorulan bir çok şeyi bildim hayırlısı sizde çok kasmayın heyecan yapmadan bildiğinize cevap verin bilmediğiniz anımsayamadım diyip geçin .
07 Ekim 2021 10:44

Se.Efe. ege
Aday Memur
Çok güzel geçti benim mülakatım 10 dk falan sürdü zaten sorulan bir çok şeyi bildim hayırlısı sizde çok kasmayın heyecan yapmadan bildiğinize cevap verin bilmediğiniz anımsayamadım diyip geçin .
Kntbn, 2 hafta önce - Alıntıya git
Mutlaka sorular aynı olmaz fakat fikir olsun diye ne tip sorular soruldugunu da yazar misin lütfen. Hayırlısı olsun senin için
08 Ekim 2021 13:58

Fınansakademi
Aday Memur

Arkadaşlar Sivas ilçeleri yazan varmı

08 Ekim 2021 18:52

Warapple2525
Kapalı

Elektrik teknisyenligi uygulamasına ve sözlüsüne giren arkadaslar yardımcı olabilirler ne soruyorlar

Toplam 50 mesaj

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?