Editörler : hopali
22 Eylül 2021 13:53

Faramir66
Şef

Pazartesi günü seni etiketleyeceğim. En ucuz olanından. El de sallayacağım, orta parmak sende kalabilir. Sana lazım edecek. :)

Ozelegitim61, 2 ay önce - Alıntıya git

60 puanla atananlar çıkabilir mi site kasıyor :d

22 Eylül 2021 14:10

unrealworld
Aday Memur

Öğretmen adayları ne güzel de eğitimcilere yakışır şekilde tartışıp genç nesillere iyi örnek oluyor böyle.Sizlere acımıyorum çünkü çocukken aileniz iyi eğitim vermemiş olabilir,okula gittiğinizde öğretmenleriniz iyi eğitim vermemiş olabilir, konuştuğunuz arkadaşlarınız sizlere güzel örnek olmamış olabilir.Ahlak kavramınız işlem öncesi dönemde kalmış da olabilir.Bu şekilde tartışanlara acıma lüksüm yok zira siz atmden para çekerken geride bıraktığınız sizlere benzeyen öğrencilerinize üzülüyorum şimdiden.

22 Eylül 2021 15:49

Valarmorgulis
Aday Memur

puanin açiklanmadan gelen atama seni̇n deği̇ldi̇r. kanunlardan da mi haberi̇ni̇z yok,bu ne cahi̇lli̇k!! bi̇rkaç gün sonra bi̇z terci̇h yaparken asil si̇z susup oturacaksiniz kenarda:)))karma atama i̇ptal oldu bi̇le. si̇z hayal görmeye devam edi̇n. yok öyle beleşten atama!!!

edit : forum içerisinde mesajlarımızı lütfen küçük harflerle yazalım.

Englishtch, 2 ay önce - Alıntıya git

Bi sus bi huzur ver çocuk. Boş konuşmanın da bir adabı vardır.

22 Eylül 2021 16:42

2021özel
Aday Memur

hıııı hıııı yaparsın sen.Sana el sallayacağım pazartesi günü ama ortada baş parmak olanından:)))))

Atanamamak kafana vurmuş senin:)) sizin gibi benciller atanmasınlar zaten. Sözlerine dikkat edersen de iyi olur, eğitimcisin ya hani canım :)çok dikkat et kendine pazartesi görüşelim:))

22 Eylül 2021 16:46

Englishtch
Aday Memur

Atanamamak kafana vurmuş senin:)) sizin gibi benciller atanmasınlar zaten. Sözlerine dikkat edersen de iyi olur, eğitimcisin ya hani canım :)çok dikkat et kendine pazartesi görüşelim:))

2021özel, 2 ay önce - Alıntıya git

siz daha çok beklersiniz kontenjanlar açıklansın diye:)))olmayan kontenjanla nasıl tercih yapacaksın çok merak ediyorum.Siz bu sözlerden fazlasını hakediyorsunuz da anca bu kadar:))

22 Eylül 2021 16:49

Ozelegitim61
Şef

siz daha çok beklersiniz kontenjanlar açıklansın diye:)))olmayan kontenjanla nasıl tercih yapacaksın çok merak ediyorum.Siz bu sözlerden fazlasını hakediyorsunuz da anca bu kadar:))

Sen ne arsız bi insansın. :D Nasıl da inandırmış kendini. :DDDDD

22 Eylül 2021 16:53

2021özel
Aday Memur

Tebrikler yılın arsızı seçildiniz:)))

22 Eylül 2021 16:54

Englishtch
Aday Memur

Pazartesi günü seni etiketleyeceğim. En ucuz olanından. El de sallayacağım, orta parmak sende kalabilir. Sana lazım edecek. :)

Allah aşkına etiketle,geç kalma sakın:)) Tercihlerini yaparken etiketle tamam mı? Gerçi olmayan kontenjanla nasıl tercih yapacaksanız artık:) sahi sen bu işte bir gariplik sezmiyormusun gerçekten? Neyse tercih yapabilirsen bana yazmayı da unutma:))

22 Eylül 2021 16:57

Englishtch
Aday Memur

seni ilgilendiren bir durum yok hocam.Sana birşey dediğim yok.Bazı insanlar bazen birşeyleri hakederler.Yazılanları iyice bir okumanı tavsiye ederim.

22 Eylül 2021 17:05

Englishtch
Aday Memur

Tebrikler yılın arsızı seçildiniz:)))

sizden daha arsızını,sizden art niyetlisini görmedi şu kpss camiası.Sınav puanı açıklanmadan arsızca hak arayışına giren de sizlersiniz.Daha fazla sizinle muhatap olmayacağım,son sözü yeni açıklanacak olan takvim söyleyecek,benim birşey dememe gerek kalmayacak zaten:)))

Bu arada takvim gerçekten iptal oldu,ister gülüüün ister ağlayın..bu kadar kesin konuştuğuma göre var demekki bir bildiğim.hadi size uğurlar ola.

22 Eylül 2021 17:16

Englishtch
Aday Memur

Öğretmen adayları ne güzel de eğitimcilere yakışır şekilde tartışıp genç nesillere iyi örnek oluyor böyle.Sizlere acımıyorum çünkü çocukken aileniz iyi eğitim vermemiş olabilir,okula gittiğinizde öğretmenleriniz iyi eğitim vermemiş olabilir, konuştuğunuz arkadaşlarınız sizlere güzel örnek olmamış olabilir.Ahlak kavramınız işlem öncesi dönemde kalmış da olabilir.Bu şekilde tartışanlara acıma lüksüm yok zira siz atmden para çekerken geride bıraktığınız sizlere benzeyen öğrencilerinize üzülüyorum şimdiden.

unrealworld, 2 ay önce - Alıntıya git

Boş yapma hocam,işine bak.! bence şu ortamda sen kendine acı,kimsenin kimseye acımasına ihtiyaç yok.Kimsenin eğitimi ,ailesi bilmem nesi seni hiiiç mi hiç ilgilendirmez.Ahlak timsali aramıyoruz burda.

22 Eylül 2021 17:47

Ozelegitim61
Şef

Hüüüüüüüüüü

22 Eylül 2021 19:00

Beratttt
Şef

Ya anlamadığım şu bu 2020 puanıyla atanmak isteyenler 2021 sınavına girmedi mi yeni sınavaçıklanmış adam hala eski puanda eski puan adalet şu sadece 2021 puanıyla atama yapmak çünkü tüm adaylar bu sınava girdi bu kadar yüzsüzlük olamaz ne yani 2021 puanımız elimizde çöp olsun sen iki yıl önceki puanınla atan ki bu sınavada girmişsin

22 Eylül 2021 19:05

Ozelegitim61
Şef

Ya anlamadığım şu bu 2020 puanıyla atanmak isteyenler 2021 sınavına girmedi mi yeni sınavaçıklanmış adam hala eski puanda eski puan adalet şu sadece 2021 puanıyla atama yapmak çünkü tüm adaylar bu sınava girdi bu kadar yüzsüzlük olamaz ne yani 2021 puanımız elimizde çöp olsun sen iki yıl önceki puanınla atan ki bu sınavada girmişsin

Beratttt, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam ne desen boş. Gruplarda kendi kendilerini fişekleyip buralarda sallıyorlar. :)

22 Eylül 2021 20:15

Beratttt
Şef

Benimle birlikte 2021 sınavına girmişsin seni belliki silindir gibi ezmişim sonra mıy mıy hemede eski puanlar gelsin yok öyle yağma geçeceksin onu kabiliyetin madem yeterliydi bu sınavda geçecektin rakibini

23 Eylül 2021 00:12

Faramir66
Şef

Yarın kontenjanların açıklanacağı ve 2020ye verileceği söyleniyor twitterda. Bekleyip görelim ilginç bir gün olabilir.

23 Eylül 2021 01:30

The Knight
Memur

Hocam ne desen boş. Gruplarda kendi kendilerini fişekleyip buralarda sallıyorlar. :)

senden öğretmen değil kaz çobanı bile olmaz bi de özel eğitim yazmış yazık o cocuklara.

23 Eylül 2021 05:32

mehmetsevinc35
Aday Memur
MEB takviminde değişikliği olmaz adamlar açıksa 20, 21 beraber olacak dedi ve olay bitti Pardon yanlış yaptık atama şu grubun demezler Bakan altını çizerek ek atama değil yeni atama dedi YENİİİ
23 Eylül 2021 07:38

Ozelegitim61
Şef

senden öğretmen değil kaz çobanı bile olmaz bi de özel eğitim yazmış yazık o cocuklara.

The Knight, 2 ay önce - Alıntıya git

Baak uçuyorsun

23 Eylül 2021 08:52

özgür2103
Aday Memur

Adamlar 2020 de girmiş,1sene gecerliliği olan sınav puanini hala kullanmaya çalışıyor ve bunun ciddi ciddi kendi haklari olduğuna inaniyor komik...psikolojik destek almaniz gerek.takvim degisirse sadece sizi cikartmak için degişir,2021 puani aciklaninca sizin puanlar kuş olup uçtu.eger 2020 ile alim yapilacak olsaydi basvuruyu 16bsindan once acarlardi

Toplam 103 mesaj

ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?