Editörler : ayşegül bgm
21 Eylül 2021 23:22   

Tercihler
Arkadaslar 12binlik atamada yaptigim gibi onumuzdeki atamada da elimden geldikce sizlere yardimci olacagim tercih zamaninda iki ayri baslik acacagim birinde dogru tercih nasil yapilir ve nelere dikkat etmek gerekir bundan bahsedecegim ikinci baslikta genel soru cevap olacak ek olarak da birkac kisinin tercih listesini hazirlamasinda birebir yardimci olmaya calisacagim daha once burada soz vermistim zaten bunun icin vesselam
21 Eylül 2021 23:29

tayinci55
Aday Memur
Teşekkür ederiz hocam
21 Eylül 2021 23:31

Irser
Aday Memur

Hocam ne zaman olur peki tercihler sizce?

21 Eylül 2021 23:35

yoruldummmm
Kapalı

Adıyaman il sağlıktan tüm bilgileri almışsınızdır hocam, bilginiz varsa paylaşırsanız minnettar oluruz, tercih yardımı için de teşekkürler.

21 Eylül 2021 23:50

Melikee hemsire
Aday Memur

Ben zaten bu atamada atanamam fakat kendi adıma sizi burda gördüğüme çok memnun oldum. :)

22 Eylül 2021 00:04

Lisanshemsire67
Aday Memur

Arkadaşlar il sağlık müdürlüklerinden sayı istenmiş mi bilgisi olan var mı ?

22 Eylül 2021 08:39

Hoca002
Daire Başkanı
Teşekkür ederiz hocam
tayinci55, 2 ay önce - Alıntıya git
Rica ederim hocam
22 Eylül 2021 08:40

Hoca002
Daire Başkanı

Hocam ne zaman olur peki tercihler sizce?

Irser, 2 ay önce - Alıntıya git
Ekim sonu kasim başı gibi olur diye düşünüyorum hocam
22 Eylül 2021 08:41

Hoca002
Daire Başkanı

Adıyaman il sağlıktan tüm bilgileri almışsınızdır hocam, bilginiz varsa paylaşırsanız minnettar oluruz, tercih yardımı için de teşekkürler.

yoruldummmm, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam istifa yasagindan sonra tüm iller bilgileri göndermiş hocam bunun dışında bir bilgi yok henüz zaten aylık olarak personel bilgisi gönderiliyor. Rica ederim hocam
22 Eylül 2021 08:42

Hoca002
Daire Başkanı

Ben zaten bu atamada atanamam fakat kendi adıma sizi burda gördüğüme çok memnun oldum. :)

Melikee hemsire, 2 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim hocam ama hicbirsey belli olmaz sayılar gelsin tekrar konuşalım eğer beklediğimiz gibi gelirse sayılar çok büyük mucizeler olabilir hocam :)
22 Eylül 2021 08:45

elifizyot
Memur

Hocalar sardı forumu. Nedense hiçbiri krizi yönetmiyor ama atama döneminde hemen ortaya çıkıyor.

22 Eylül 2021 08:47

Hoca002
Daire Başkanı

Hocalar sardı forumu. Nedense hiçbiri krizi yönetmiyor ama atama döneminde hemen ortaya çıkıyor.

elifizyot, 2 ay önce - Alıntıya git
Ben uzun zamandir bu forumdayim zaten hocam yedigim hakaretlerden dolayi bir suredir yoktum ancak tercih yardimi sozu verdigim icin tekrar baslik acmaya basladim malum kaynana sadece sizde yok :)
22 Eylül 2021 09:32

elifizyot
Memur
Ben uzun zamandir bu forumdayim zaten hocam yedigim hakaretlerden dolayi bir suredir yoktum ancak tercih yardimi sozu verdigim icin tekrar baslik acmaya basladim malum kaynana sadece sizde yok :)
Hoca002, 2 ay önce - Alıntıya git

Sanki hakaretleri kaynanan sana yaptı da terkettin burayı. Millet bana cevap verirken o insan müsveddesini neden ağzına alır bilmem.

22 Eylül 2021 10:19

lisanshemsireyiz
Aday Memur

hocam güncel sıralamam 16.149 lisans hemşireyim 31 binlik atama yapılırsa atanma ihtimalim nedir?

22 Eylül 2021 10:20

Hoca002
Daire Başkanı

hocam güncel sıralamam 16.149 lisans hemşireyim 31 binlik atama yapılırsa atanma ihtimalim nedir?

lisanshemsireyiz, 2 ay önce - Alıntıya git
Atanma ihtimaliniz yuksek hocam
22 Eylül 2021 10:22

lisanshemsireyiz
Aday Memur
Atanma ihtimaliniz yuksek hocam

sağolun bu arada aramıza dönmenize sevindim :)

22 Eylül 2021 10:25

Hoca002
Daire Başkanı

sağolun bu arada aramıza dönmenize sevindim :)

lisanshemsireyiz, 2 ay önce - Alıntıya git
Sizde sagolun hocam tesekkur ederim :)
22 Eylül 2021 10:34

yusufburak25
Memur
Hocam yanlış anlamanızı hiç istemem ama sizin çok bilginiz olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Zamanında biz de sizi destekledik ama şuan geldiğimiz durumla sizin atama dediğiniz donem arasında neredeyse 6 ay olmuş
22 Eylül 2021 10:36

Hoca002
Daire Başkanı
Hocam yanlış anlamanızı hiç istemem ama sizin çok bilginiz olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Zamanında biz de sizi destekledik ama şuan geldiğimiz durumla sizin atama dediğiniz donem arasında neredeyse 6 ay olmuş
yusufburak25, 2 ay önce - Alıntıya git
Anladim hocam dogru duyumlarim yanlis cikti ancak bu duyum ve bilgi farkli seylerdir madem boyle dusunuyorsunuz neden bana ozelden soru soruyordunuz ben bilmedigini dusundugum bir insana soru sormam hocam haksiz miyim ?
22 Eylül 2021 11:02

tayinci55
Aday Memur
Teşekkür ederiz hocam
tayinci55, 2 ay önce - Alıntıya git
Tercih yardımını kimlere yapacaksınız hocam nasıl belirleyeceksiniz
22 Eylül 2021 11:08

Katmerliekmek
Kapalı
Anladim hocam dogru duyumlarim yanlis cikti ancak bu duyum ve bilgi farkli seylerdir madem boyle dusunuyorsunuz neden bana ozelden soru soruyordunuz ben bilmedigini dusundugum bir insana soru sormam hocam haksiz miyim ?
Insanlara umut dagitirsaniz size soru sorarlar neden sormasınlar verdiğiniz umut yanlış cıkmış bir de yüzsüz yüzsüz bunu savunuyorsunuz
Toplam 153 mesaj

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?