Editörler : ayşegül bgm
22 Eylül 2021 00:46   

Üniversite hastanesi hakkında

Arkadaşlar üniversite hastanesi alımına başvurdum asıl olarak yerleştim evrak teslimi yaptım sözleşme arşiv araştırması sonrası imzalanacakmis gelmezsen 1 yıl ceza alırsın dediler sizce kanunen sözleşme imzalamazsam suanki süreçte ceza alır mıyım sağlık bakanlığı alımı Ekim ayında olursa eğer ben sağlık bakanlığı bekliyorum Kasım'da biter dediler arşiv araştırması tercih yapsam bakanlığa sıkıntı olur mu? Sen bizim personelsin artık ataman onaylandı arşiv araştırması kaldı dediler arşiv araştırması sonuçlanana kadar bakanlık alımı olur tercih verirsem sıkıntı olur ceza alır mıyım lütfen hukuken bilgisi olan varsa yardımcı olabilir misiniz???

22 Eylül 2021 01:23

03Laborant03
Aday Memur

Hocam sözleşmeyi imzalamışsanız sıkıntı olabilir ama imzalamamışsanız feragat edebilirsiniz diye biliyorum

22 Eylül 2021 01:25

Valtteri Bottas
Yasaklı

madem gitmeyeceksin niye tercih veriyorsun. Belkide gitmek isteyenin önünü kestin pişkin pişkin gelmiş birde gitmezsem ne olur diyor. ************

22 Eylül 2021 05:52

BİŞENGGG
Aday Memur

madem gitmeyeceksin niye tercih veriyorsun. Belkide gitmek isteyenin önünü kestin pişkin pişkin gelmiş birde gitmezsem ne olur diyor. ************

Valtteri Bottas, 1 ay önce - Alıntıya git
Yemin ederim o kadar haklısınız ki
22 Eylül 2021 06:53

kartalozan
Aday Memur

Hızmet sözleşmesini imzalamadiysan hiçbir şey olmaz ben bir yıl hacettepede çalıştım herşeyi araştırıp sordum. Gönül rahatlığı ile bakanlık atamasına tercih verebilirsin ama keşke kimsenin hakkına gitmeseydin

22 Eylül 2021 09:46

Süresiz4bliyekadro
Aday Memur
Hem üniye başvur yerleş, bakanlık alıma çıkınca keşke başvurmasaydım naraları. Ülkemizde böyle şeylere taviz veriliyor, hep bi arka kapı var. Çok iyi hatırlıyorum atandığım dönemde sözleşmeli alımlar yeni başlamıştı. Bakanlık bir sözleşmeli alıma çıkıyordu. Ertesi alım kadrolu alım yapıyordu. O sözleşmeli atananlar tekrar tercih verip atanabiliyordu. Kağıt üstünde o kadar adam atandı ama baksan hep aynı kişiler ikişer kez atandı. İnşallah buna müsade etmez bakanlık. Başladıysan çalışacaksın. Kaç kişinin hakkına giriyorsunuz
23 Eylül 2021 18:09

Mervemeryemde
Aday Memur

Ayni durumu bende yasadim. Evrak teslimi yaptiktan sonra vazgectim bana feragat dilekcesi gonderin postayla dediler. Boylece sizde kimsenin hakkina girmemis olursunuz ve siradakini cagirirlar. Cozum feragat dilekcesi

Toplam 6 mesaj

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?