Editörler : gubaz
24 Eylül 2021 16:22

seren naymaner
Aday Memur

1 bilemedin 2 aya kesin

24 Eylül 2021 18:55

skramz
Şef

Bence ilk dönem kapanmaz zorlayacaklar 1. dönem sonuna kadar diye düşünüyorum. 2. dönem yaz geleceği için bi durulması lazım malum turizm sezonu. Benim düşüncem budur.

25 Eylül 2021 00:28

moideen
Daire Başkanı

O 2 gün önceki laflar bana mı? Öyleyse buyrun gelin, kim boş adammış, kim gerzekmiş size göstereyim. Bilgiyle, boş lafla değil...

25 Eylül 2021 04:56

kalkanli
Şef
Kapanması mümkün değil. Keşke pandeminin başından beri okulları kapatmasaydık.
25 Eylül 2021 08:53

HakanMatt
Şef
İnşallah kapanmaz
25 Eylül 2021 15:06

caractar
Aday Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
25 Eylül 2021 16:53

utku_a
Aday Memur
Bakanlarımız tarafından milli irade ve milli güvenlik olarak görülen bir konu. Asla ama asla KAPANMAYACAK. Tek okul tek öğrenci ve tek öğretmen kalana kadar devam.
25 Eylül 2021 16:56

utku_a
Aday Memur

Kapanmamalı, yeni milli eğitim bakanımız doğru söylemiş. Bu bir milli güvenlik meselesidir. Okul kapatmak cehalete yenilmek demektir. Yenilmeyeceğiz, kazanacağız.

moideen, 2 ay önce - Alıntıya git
Cehalete yenilmek hariç güzel yorum. Ulke zaten cahil yenileceği bir durum yok.
25 Eylül 2021 17:03

utku_a
Aday Memur

İhtiamali bile yok yakalanan 14 gün izalasyon devam

besyo123, 2 ay önce - Alıntıya git
Tamam izolasyon çok güzel 14 gün yüz yüze eğitimden uzak kalınacak. Nerde eğitim eşitliği? Ogretmenler patır patır dökülüyor. Aşı oranı yüksek olmasına rağmen. Dersler boş geçiyor. Boş derste cocuk durur mu? Hopla zıpla koştur. Temas temas temas.
25 Eylül 2021 17:06

utku_a
Aday Memur

Kesinlikle çocuklar evde asosyal ve tablet telefon bağımlısı oldu. Her yer kapansın okullar açık kalsın diyeceğim de bu hükümet için eğitim en sonda geliyor. Geçen sene hiçbir yeri kapatamadılar sadece okulları kapattılar.

bulaşıkkk, 2 ay önce - Alıntıya git
Sadece okulların kapanmasının sebebi en çok bulasın olduğu yerler mmt yok okullarda. Fiziki olarak var ama cocuklarda yok. Her teneffüs uzak durun maskelerinizi digru takın demekten farenjit oldu ogretmenler.
25 Eylül 2021 18:55

muallim_34
Daire Başkanı

Kapanmasin..

25 Eylül 2021 19:34

Merdümgiriz Şahıs
Aday Memur
Bakanlarımız tarafından milli irade ve milli güvenlik olarak görülen bir konu. Asla ama asla KAPANMAYACAK. Tek okul tek öğrenci ve tek öğretmen kalana kadar devam.
utku_a, 2 ay önce - Alıntıya git
Amma abarttınız cenge gidiyoruz sanki
25 Eylül 2021 20:06

ulutoyun
Memur

Kapanır mı kapanmaz mı bilemem ama öğrenciler ve öğretmenlerin büyük çoğunluğu maske takmıyor, mesafesini korumuyor. Temizliğe hiç değinmeyeyim, zira ülkece iğrenciz. Öğretmen arkadaşlar bana neden sürekli maske taktığımı, klimalar çalışırken neden kapı ve pencereleri açtığımı, ellerime neden sürekli dezenfektan sıktığımı soruyorlar. Geçenlerde okul müdürümüz neden telefonumu sildiğimi sordu.😳 Bütün önlemler şaka gibi, hatta ülkemiz tamamen bir şaka olmalı. (Aşı karşıtı olup aşıdan "sıvı" diye bahseden "öğretmen" bile var yahu! Yuh...

26 Eylül 2021 15:53

Vinchester
Aday Memur

1-2 aya kadar corona bitecek inşallah okullar da kapanmayacak

26 Eylül 2021 16:33

Kagiş
Genel Müdür

Vinchester, 2 ay önce - Alıntıya git

Evet evet, bir ya da iki aya bu iş tamam! Vak'alar sıfıra düşeşecek inşallah!))

26 Eylül 2021 18:02

taklasiguzel
Memur

Kapanmasını istemem fakat virüs bu kadar artmışken hiç bir şey olmamış gibi eski sisteme dönmek yeniden kapanmayı gösterebilir bizlere. Dersler yeniden 30 dakika olarak ayarlanıp, hibrit yapıya dönülürse okullar kapanmaz.

26 Eylül 2021 18:06

Prof Dr DROGBA
Daire Başkanı

Vinchester, 2 ay önce - Alıntıya git

İnşallah

26 Eylül 2021 19:04

moideen
Daire Başkanı

Kapanır mı kapanmaz mı bilemem ama öğrenciler ve öğretmenlerin büyük çoğunluğu maske takmıyor, mesafesini korumuyor. Temizliğe hiç değinmeyeyim, zira ülkece iğrenciz. Öğretmen arkadaşlar bana neden sürekli maske taktığımı, klimalar çalışırken neden kapı ve pencereleri açtığımı, ellerime neden sürekli dezenfektan sıktığımı soruyorlar. Geçenlerde okul müdürümüz neden telefonumu sildiğimi sordu.😳 Bütün önlemler şaka gibi, hatta ülkemiz tamamen bir şaka olmalı. (Aşı karşıtı olup aşıdan "sıvı" diye bahseden "öğretmen" bile var yahu! Yuh...

ulutoyun, 2 ay önce - Alıntıya git

Sürekli maske takmak da iyi bir şey değil yalnız. Duruma göre. Ben boş dersimde tek başıma labda otururken takmıyorum mesela.

26 Eylül 2021 19:54

bulaşıkkk
Şube Müdürü
Sadece okulların kapanmasının sebebi en çok bulasın olduğu yerler mmt yok okullarda. Fiziki olarak var ama cocuklarda yok. Her teneffüs uzak durun maskelerinizi digru takın demekten farenjit oldu ogretmenler.
utku_a, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben maske takmıyorum öğrencilere de taktırmıyorum. O sizin probleminiz.

26 Eylül 2021 21:53

ebuducane
Şube Müdürü

Hastahanelerde yoğun bakım yatakları dolulukoranı %90larda gerisini siz düşünün ...

Toplam 65 mesaj

ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?