Editörler : "eskiyara"Pangaea

seren naymaner
Aday Memur
24 Eylül 2021 16:22

1 bilemedin 2 aya kesin

skramz
Daire Başkanı
24 Eylül 2021 18:55

Bence ilk dönem kapanmaz zorlayacaklar 1. dönem sonuna kadar diye düşünüyorum. 2. dönem yaz geleceği için bi durulması lazım malum turizm sezonu. Benim düşüncem budur.

moideen
Kapalı
25 Eylül 2021 00:28

O 2 gün önceki laflar bana mı? Öyleyse buyrun gelin, kim boş adammış, kim gerzekmiş size göstereyim. Bilgiyle, boş lafla değil...

kalkanli
Kapalı
25 Eylül 2021 04:56

Kapanması mümkün değil. Keşke pandeminin başından beri okulları kapatmasaydık.

HakanMatt
Şube Müdürü
25 Eylül 2021 08:53

İnşallah kapanmaz

caractar
Aday Memur
25 Eylül 2021 15:06

Kapanır sizde yattığınız yerden maaş almaya devam edersiniz

utku_a
Aday Memur
25 Eylül 2021 16:53

Bakanlarımız tarafından milli irade ve milli güvenlik olarak görülen bir konu. Asla ama asla KAPANMAYACAK. Tek okul tek öğrenci ve tek öğretmen kalana kadar devam.

utku_a
Aday Memur
25 Eylül 2021 16:56

Cehalete yenilmek hariç güzel yorum. Ulke zaten cahil yenileceği bir durum yok.
moideen, 3 yıl önce

Kapanmamalı, yeni milli eğitim bakanımız doğru söylemiş. Bu bir milli güvenlik meselesidir. Okul kapatmak cehalete yenilmek demektir. Yenilmeyeceğiz, kazanacağız.

utku_a
Aday Memur
25 Eylül 2021 17:03

Tamam izolasyon çok güzel 14 gün yüz yüze eğitimden uzak kalınacak. Nerde eğitim eşitliği? Ogretmenler patır patır dökülüyor. Aşı oranı yüksek olmasına rağmen. Dersler boş geçiyor. Boş derste cocuk durur mu? Hopla zıpla koştur. Temas temas temas.
besyo123, 3 yıl önce

İhtiamali bile yok yakalanan 14 gün izalasyon devam

utku_a
Aday Memur
25 Eylül 2021 17:06

Sadece okulların kapanmasının sebebi en çok bulasın olduğu yerler mmt yok okullarda. Fiziki olarak var ama cocuklarda yok. Her teneffüs uzak durun maskelerinizi digru takın demekten farenjit oldu ogretmenler.
bulaşıkkk, 3 yıl önce

Kesinlikle çocuklar evde asosyal ve tablet telefon bağımlısı oldu. Her yer kapansın okullar açık kalsın diyeceğim de bu hükümet için eğitim en sonda geliyor. Geçen sene hiçbir yeri kapatamadılar sadece okulları kapattılar.

muallim_34
Genel Müdür
25 Eylül 2021 18:55

Kapanmasin..

25 Eylül 2021 19:34

Amma abarttınız cenge gidiyoruz sanki
utku_a, 3 yıl önce
Bakanlarımız tarafından milli irade ve milli güvenlik olarak görülen bir konu. Asla ama asla KAPANMAYACAK. Tek okul tek öğrenci ve tek öğretmen kalana kadar devam.

ulutoyun
Memur
25 Eylül 2021 20:06

Kapanır mı kapanmaz mı bilemem ama öğrenciler ve öğretmenlerin büyük çoğunluğu maske takmıyor, mesafesini korumuyor. Temizliğe hiç değinmeyeyim, zira ülkece iğrenciz. Öğretmen arkadaşlar bana neden sürekli maske taktığımı, klimalar çalışırken neden kapı ve pencereleri açtığımı, ellerime neden sürekli dezenfektan sıktığımı soruyorlar. Geçenlerde okul müdürümüz neden telefonumu sildiğimi sordu.😳 Bütün önlemler şaka gibi, hatta ülkemiz tamamen bir şaka olmalı. (Aşı karşıtı olup aşıdan "sıvı" diye bahseden "öğretmen" bile var yahu! Yuh...

Vinchester
Aday Memur
26 Eylül 2021 15:53

1-2 aya kadar corona bitecek inşallah okullar da kapanmayacak

Kagiş
Müsteşar
26 Eylül 2021 16:33

Evet evet, bir ya da iki aya bu iş tamam! Vak'alar sıfıra düşeşecek inşallah!))

Vinchester, 3 yıl önce

taklasiguzel
Kapalı
26 Eylül 2021 18:02

Kapanmasını istemem fakat virüs bu kadar artmışken hiç bir şey olmamış gibi eski sisteme dönmek yeniden kapanmayı gösterebilir bizlere. Dersler yeniden 30 dakika olarak ayarlanıp, hibrit yapıya dönülürse okullar kapanmaz.

Prof Dr DROGBA
Daire Başkanı
26 Eylül 2021 18:06

İnşallah

Vinchester, 3 yıl önce

moideen
Kapalı
26 Eylül 2021 19:04

Sürekli maske takmak da iyi bir şey değil yalnız. Duruma göre. Ben boş dersimde tek başıma labda otururken takmıyorum mesela.

ulutoyun, 3 yıl önce

Kapanır mı kapanmaz mı bilemem ama öğrenciler ve öğretmenlerin büyük çoğunluğu maske takmıyor, mesafesini korumuyor. Temizliğe hiç değinmeyeyim, zira ülkece iğrenciz. Öğretmen arkadaşlar bana neden sürekli maske taktığımı, klimalar çalışırken neden kapı ve pencereleri açtığımı, ellerime neden sürekli dezenfektan sıktığımı soruyorlar. Geçenlerde okul müdürümüz neden telefonumu sildiğimi sordu.😳 Bütün önlemler şaka gibi, hatta ülkemiz tamamen bir şaka olmalı. (Aşı karşıtı olup aşıdan "sıvı" diye bahseden "öğretmen" bile var yahu! Yuh...

bulaşıkkk
Yasaklı
26 Eylül 2021 19:54

Ben maske takmıyorum öğrencilere de taktırmıyorum. O sizin probleminiz.

utku_a, 3 yıl önce
Sadece okulların kapanmasının sebebi en çok bulasın olduğu yerler mmt yok okullarda. Fiziki olarak var ama cocuklarda yok. Her teneffüs uzak durun maskelerinizi digru takın demekten farenjit oldu ogretmenler.

ebuducane
Daire Başkanı
26 Eylül 2021 21:53

Hastahanelerde yoğun bakım yatakları dolulukoranı %90larda gerisini siz düşünün ...

Toplam 65 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi