Editörler : swat3410E.Kayı Han
24 Eylül 2021 15:07

300 günde 27.pomem

Ya sabır

GNCFBY
Aday Memur
24 Eylül 2021 15:22

Nerdeyse 1 yıl oldu. Hiç tahmin etmezdim bu kadar süreceğini

Kdrkdir
Aday Memur
24 Eylül 2021 15:32

Bu sabretmek değil ki. Bu başka bir şey. Şu an ne desek kİ ? Resmen 27.Dönem POMEM 'E başvurduk diye rezil olduk.

300 gün olmuş. Sürecin içerisindeyiz diye zamanında İKM'ye başvurmadık. Jandarmaya başvurmadık. Jandarma çoktan açıkladı . Eğitime aldı. Başvuru yaparken paraları yatırırken tarihler kesin ve net. ( 8 ARALIK -18 ARALIK ) İş mülakatlara ve sonuçlara gelince büyük bir belirsizlik .

25 yaşındayım. Hayattan nefret ettim şu son 1 yılda. Abartıyorsun , az sabretmeyi bilenlerin ya güvendikleri dağlar vardır. Ya da tuzları kurudur. Maddi manevi sıkıntıları yoktur.

BİLGİHAN08
Kapalı
24 Eylül 2021 15:36

Bana önceden desydiler hiç bulaşmazdım kazanacağımız da meçhul ömrümüzden bir sene çalındı yazık buna sebep olanlar mutlular.

GNCFBY, 3 yıl önce

Nerdeyse 1 yıl oldu. Hiç tahmin etmezdim bu kadar süreceğini

captlevi
Aday Memur
24 Eylül 2021 15:38

Katılıyorum bu sabırla ilgili değil. Olumlu olacağını bilsem bir ömür beklerim de işin bir de kötü tarafı var. Gerçekten ne desem boş şu süreç için. İlk ve son katılışım olacak 27.dönem

Kdrkdir, 3 yıl önce

Bu sabretmek değil ki. Bu başka bir şey. Şu an ne desek kİ ? Resmen 27.Dönem POMEM 'E başvurduk diye rezil olduk.

300 gün olmuş. Sürecin içerisindeyiz diye zamanında İKM'ye başvurmadık. Jandarmaya başvurmadık. Jandarma çoktan açıkladı . Eğitime aldı. Başvuru yaparken paraları yatırırken tarihler kesin ve net. ( 8 ARALIK -18 ARALIK ) İş mülakatlara ve sonuçlara gelince büyük bir belirsizlik .

25 yaşındayım. Hayattan nefret ettim şu son 1 yılda. Abartıyorsun , az sabretmeyi bilenlerin ya güvendikleri dağlar vardır. Ya da tuzları kurudur. Maddi manevi sıkıntıları yoktur.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi