Editörler : ayşegül bgm
24 Eylül 2021 21:20   

Geriye kaldı 6 gün ve daha Bi açıklama yok
Bakanda bizi yönetenler gibi sallıyor bizi ne güzel! Artık bişeyler yapmanın sırası geldi öncelik bu yazıyı beğenip memurlar nete favori olsun.ikünciside kendimize bir tarih belirleyip cimere yazalım varmısınız arkadaşlar?
24 Eylül 2021 21:25

Jagro
Yasaklı
Yokuzzzz yani en azindan ben yokum.Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.
24 Eylül 2021 21:27

Atamabekleyenatt
Aday Memur
Yokuzzzz yani en azindan ben yokum.Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.
Jagro, 1 ay önce - Alıntıya git
Niye yoksun kral?
24 Eylül 2021 21:33

Jagro
Yasaklı
Niye yoksun kral?
Atamabekleyenatt, 1 ay önce - Alıntıya git
Cunku Cimere cok yazdik dostum,gelecek cevabi bile biliyorum.Herkese ayni otomatik mesaj atilmisti.
24 Eylül 2021 21:36

Atamabekleyenatt
Aday Memur
Cunku Cimere cok yazdik dostum,gelecek cevabi bile biliyorum.Herkese ayni otomatik mesaj atilmisti.
Sence neden bu durumdayız?
24 Eylül 2021 21:38

Vejnurs
Aday Memur

Olsun yine deneyelim aynı mesaj gelse bile boş durmaktan iyidir kafayı yememe çok az kaldıniye kimse duymuyor bizi

24 Eylül 2021 21:40

Atamabekleyenatt
Aday Memur

Olsun yine deneyelim aynı mesaj gelse bile boş durmaktan iyidir kafayı yememe çok az kaldıniye kimse duymuyor bizi

Vejnurs, 1 ay önce - Alıntıya git
Abi gerekirse hergün yapıcaz bunun başka çaresi yok elbet bozuk saat bir defa doğruyu gösterecek
24 Eylül 2021 21:40

Jagro
Yasaklı
Sence neden bu durumdayız?
En hafif tabiri ile Yönetenlerin umursamazligi ,iş bilmezlikleri ve liyakatsiz oluslari sebebiyle bu durumdayiz bence.
24 Eylül 2021 21:41

Atamabekleyenatt
Aday Memur
En hafif tabiri ile Yönetenlerin umursamazligi ,iş bilmezlikleri ve liyakatsiz oluslari sebebiyle bu durumdayiz bence.
Şu seçim 2022 de olsa keşke
24 Eylül 2021 21:43

Falannkisi
Aday Memur
Bakan bey açıklama yapmak için 90. Günün gelmesini bekliyordur belki :D dakik biridir belki .d 60. Gün açıklamadı yapmadı 90. Gün yapar belki . Belkiler işte
24 Eylül 2021 21:45

Atamabekleyenatt
Aday Memur
Bakan bey açıklama yapmak için 90. Günün gelmesini bekliyordur belki :D dakik biridir belki .d 60. Gün açıklamadı yapmadı 90. Gün yapar belki . Belkiler işte
Falannkisi, 1 ay önce - Alıntıya git
Binyandan seviniyorum ahirette hepsinin yakasına yapışacam diye :)
24 Eylül 2021 21:48

Falannkisi
Aday Memur
Binyandan seviniyorum ahirette hepsinin yakasına yapışacam diye :)
Ahirette de iki üç ay sonra hesaplaşırız der zaman kazanırlar
24 Eylül 2021 21:50

Atamabekleyenatt
Aday Memur
Ahirette de iki üç ay sonra hesaplaşırız der zaman kazanırlar
Falannkisi, 1 ay önce - Alıntıya git
Oradaki hesap onların işine gelmiyecek ondan eminim. Atansamda atanamasam da görüşüm aynı olucak bize yapılanı biz unutmayız isterlerse dünyaları versinler yine bize bunları yaşatanlara hiçbirşey olmamış gibi davranmam davranmayacamda
24 Eylül 2021 22:08

Vejnurs
Aday Memur

Ne zaman yazdınız hocam ve nasıl dönüş oldu

24 Eylül 2021 22:26

Jagro
Yasaklı

Ne zaman yazdınız hocam ve nasıl dönüş oldu

Vejnurs, 1 ay önce - Alıntıya git
Enson 3 ay falan once yapmistik.1 bucuk ay once yine birkac arkadasla yaptik yine ayni cevap geldi.İşte Saglik bakanliginin yapacagi atamalari ilgili birimler ihtiyac ve planlama neticesinde yapar ve yhgm sitesinden duyurusu yapilir ordan takip edebilirsiniz ,gibisinden yuvarlak resmi cumleler kurulmustu hocam.
24 Eylül 2021 22:35

Vejnurs
Aday Memur
Enson 3 ay falan once yapmistik.1 bucuk ay once yine birkac arkadasla yaptik yine ayni cevap geldi.İşte Saglik bakanliginin yapacagi atamalari ilgili birimler ihtiyac ve planlama neticesinde yapar ve yhgm sitesinden duyurusu yapilir ordan takip edebilirsiniz ,gibisinden yuvarlak resmi cumleler kurulmustu hocam.

Anladım hocam çok sağ olun

24 Eylül 2021 23:30

Ftrteknikeri
Aday Memur
Ben 2 gun once yaptim aybi cevabi vermislerdi
Toplam 16 mesaj

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?