Editörler : swat3410E.Kayı Han
24 Eylül 2021 22:26

Tekamül Eğitimine Göre Açıklanma Tarihi !

Arkadaşlar herkese merhabalar,

Bende sizler gibi uzun süredir sonuçları bekliyorum.Bu süreçte hepinizin bildiği gibi 30 Ağustos, 6-7 Eylül, 15 Eylül, 20-21 Eylül derken patlamayan balon kalmadı desek yeridir.

Bu süreçte ise psikolojik olarak cidden çok yorulduk ve artık gördüğüm hiçbir tarihe inanmayan bir insan olarak bi instagram sayfasında ilk defa mantıklı bir paylaşım gördüm ve sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu gördüğüm sayfada tamamen tahmin yapmış ve bana yaptığı tahmin çok mantıklı geldi.Bu arada bu yazacaklarım kesinlikle benim yorumum değildir amacım tamamen siz bekleyen kardeşlerime azıcıkta olsa mantıklı birşey sunmuş olmak.

Neyse olaya gelelim,

26. Dönem, 3 ekimde bekçilerin tekamül eğitimi bitmiş 6 ekimde pomem eğitim başlamış.Şimdi ise 8 ekimde bekçilerin tekamül eğitimi bitiyormuş ve 11 ekim pazartesi pomem eğitimi başlama imkanı var.

Buradan yola çıkarsakta eğer eğitimden 1 hafta 10 gün önce açıklayacaklar dersek eğer buda açıklanma tarihi olarak 1 Ekim Cuma ile 4 Ekim Pazartesi arası gözüküyor.

Dipnot: Her ne kadar çok mantıklı gözüksede inş daha erken açıklanır.

27donem
Aday Memur
24 Eylül 2021 23:12

Tekamül varken de polisleri eğitime alabiliyorlarmış.

sonyolcu03
Memur
24 Eylül 2021 23:21

şu süreçte mantıksız şeyler daha çok ilgimi çekiyor, çünkü yaşadığımız süreç bana mantık diye bir şeyin olmadığını gösterdi.

sonyolcu03
Memur
24 Eylül 2021 23:22

bu arada paylaşımını yanlışlıkla beğendim bir artıyı sil oradan

mkursad27
Kapalı
25 Eylül 2021 19:02

Na

mkursad27
Kapalı
25 Eylül 2021 19:06

Haftaya Pazar gününe (3 Ekim) kadar her şey belli olur ozman, banada göre 27 Eylül olmazsa 30 Eylül oda olmadı Ekim in ilk haftası açıklanacak artık başka seçenek kalmadı yorulduk vallahi 4 Ağustosta Mülakata girdim 2 ay olacak nerdeyse sonuç Başarılı olsun da gerisi önemli değil :) :)

sege.23
Memur
25 Eylül 2021 22:03

Öyle vallaha kardeşim baksana en mantıklı şekilde açıkladım amacım burada benim gibi bekleyen kardeşlerim çok fazla kendini strese koyup hasta etmesindi ama buna bile büssürü kişi eksi atmış.Demekki insanlar yanlış tarih verip kandırılmayı seviyor.Neyse inşallah daha erken açıklanırda daha fazla beklemeyiz

mkursad27, 3 yıl önce

Haftaya Pazar gününe (3 Ekim) kadar her şey belli olur ozman, banada göre 27 Eylül olmazsa 30 Eylül oda olmadı Ekim in ilk haftası açıklanacak artık başka seçenek kalmadı yorulduk vallahi 4 Ağustosta Mülakata girdim 2 ay olacak nerdeyse sonuç Başarılı olsun da gerisi önemli değil :) :)

Nevol
Şube Müdürü
25 Eylül 2021 22:08

Nedense aklıma direkt soner sarıkabadayının tekamül şarkısı canlandı evet alakasız :p

mkursad27
Kapalı
26 Eylül 2021 18:34

Şu ilk verdiğin tarihleri bende hep bir yerlerden duydum,gördüm hepsi fos çıktı belki de bu işin heyecanı da budur; beklemek. Her tarih verene kaynağın dan emin olmadan inanmak :) Bu yüzden birine desen Yarın açıklanacak ve yarın gerçekten açıklanacak olsa sana yinede Yarın açıklanacak dediğin için bir sürü laf söylerler, insanlarda sabır denen bir şey kalmamış meslekte ne yapacaklar bilmiyorum açıkcası. Yinede hakkımızda hayırlısı olsun :)

sege.23, 3 yıl önce

Öyle vallaha kardeşim baksana en mantıklı şekilde açıkladım amacım burada benim gibi bekleyen kardeşlerim çok fazla kendini strese koyup hasta etmesindi ama buna bile büssürü kişi eksi atmış.Demekki insanlar yanlış tarih verip kandırılmayı seviyor.Neyse inşallah daha erken açıklanırda daha fazla beklemeyiz

Gnsfener
Aday Memur
26 Eylül 2021 22:32

Dostum abim şuan Bursa POMEM de tekamül eğitimi görüyor 8 Ekim'de onların ki bitiyor ,ondan sonra burda 27.dönemin eğitim göreceğini söylemişler

captlevi
Aday Memur
26 Eylül 2021 22:59

Eğitimin önemi yok kazanıp kazanmadığımızı bilelim. Kazandıktan sonra beklemez koymaz.

Gnsfener, 3 yıl önce
Dostum abim şuan Bursa POMEM de tekamül eğitimi görüyor 8 Ekim'de onların ki bitiyor ,ondan sonra burda 27.dönemin eğitim göreceğini söylemişler

sege.23
Memur
27 Eylül 2021 01:16

O zaman büyük ihtimal benim mantıklı tahmin doğru gibi duruyor

Gnsfener, 3 yıl önce

27donem
Aday Memur
27 Eylül 2021 01:32

İstediğiniz kadar mantık yürütün akademinin belirlediği sisteme göre açıklanır

sege.23
Memur
28 Eylül 2021 09:41

O kadar çok patlayan tarih olduki artık sayamadım.İçlerinde ise tek bir mantıklı tahmin vardı ve yavaş yavaş o mantıklı tarihe doğru gidiyoruz.Tabi ben kesin şu tarih vs demememe rağmen o mantıklı tarih insanlara uzak uzak gelmiş olacakki baya bir eksi almışız.Neyse kazanalımda aldığımız eksiler önemli değil.İnşallah emeklerimiz boşa gitmez.Ki inşallah o mantıklı tarihten önce açıklanırda herkes iyi veya kötü yoluna bakar.

sege.23
Memur
30 Eylül 2021 11:22

Taa 1 hafta önce açtığım bu konudada belirttiğim gibi en mantıklı tarihler bu tarihler duruyordu ve bu tarihlere girmek üzereyiz.İşin garibi neden illa 1 hafta 10 gün önce açıklanmak zorunda yani 2 hafta önce açıklansa mesela ne oluyor bana tek garip gelen şey bu

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi