Editörler : ayşegül bgm

Jagro
Yasaklı
25 Eylül 2021 16:45

Hahahah Gelirse ekime gelmezse ... kadar yolu var :D Guncelim 200 lerde ilk atama da gidiyorum. Hic atama olmazsa bile istersem yarin almanyaya giderim butun akrabalar orda.Benim hayatim senin ki kadar bos degil şırnak daglarina bakarak gecmiyor gunlerim :D
yoruldummmm, 3 yıl önce

Ağla ve biat et tanımadığın kişilere. Sonrada cezanı çek.

Falannkisi
Memur
25 Eylül 2021 16:49

Sen de biat etmeden ağlıyorsun farkımız ne? sonuç atamasızlıktan ağlamak
yoruldummmm, 3 yıl önce

Ağla ve biat et tanımadığın kişilere. Sonrada cezanı çek.

Fztcagri
Memur
25 Eylül 2021 17:03

Almanya seçeneğin varken neden Türkiye de atanmak için sürünesin ki git kurtul eğer gerçekse

Jagro, 3 yıl önce
Hahahah Gelirse ekime gelmezse ... kadar yolu var :D Guncelim 200 lerde ilk atama da gidiyorum. Hic atama olmazsa bile istersem yarin almanyaya giderim butun akrabalar orda.Benim hayatim senin ki kadar bos degil şırnak daglarina bakarak gecmiyor gunlerim :D

yoruldummmm
Yasaklı
25 Eylül 2021 17:18

Sana kemik atan oldu mu, geç kenara.

Falannkisi, 3 yıl önce
Sen de biat etmeden ağlıyorsun farkımız ne? sonuç atamasızlıktan ağlamak

yoruldummmm
Yasaklı
25 Eylül 2021 17:20

Senin gibi birinin almanya'da çalışma şansı olsa burada atama mı bekler, yalancıya bak. Hadi ikile o zaman. Atama umurunda değil ama, her telegram grubunda ve burada tüm gün takılıyorsun. Hayatın en az bnmki kdr boş, diyarbakır surlarına her gün bakarsın benim dağlara baktığım gibi. Forum meczubu.

Jagro, 3 yıl önce

Falannkisi
Memur
25 Eylül 2021 17:24

Ya nalaka nalakaaaaa cevap vermenin kemik atmakla alakası varsa sen kemiklere doymadın mı ahahha ayıp ya usluba bak
yoruldummmm, 3 yıl önce

Sana kemik atan oldu mu, geç kenara.

yoruldummmm
Yasaklı
25 Eylül 2021 17:26

O cümleyi ben sana dememişim, muhattabım sen değilsin, yani senle muhattap olmayan kişileri gidip rahatsız ediyorsan, sorun sende. Hadi ikile.

Falannkisi, 3 yıl önce
Ya nalaka nalakaaaaa cevap vermenin kemik atmakla alakası varsa sen kemiklere doymadın mı ahahha ayıp ya usluba bak

Falannkisi
Memur
25 Eylül 2021 17:30

Dolaylı yoldan duyumlarla ilgilenen herkese diyorsun cevap hakkını kendin veriyorsun . Ergence konuşma tarzından vazgeçmelisin. yok kemik atmalar yok ikile demeler. Minimum 14 yıllık eğitim sürecini tamamlamış insanlarız burada ama hala ortaokul ağzı ile konuşuyorsun. Aman lafın altında kalma yoksa kalbin kırılır :)
yoruldummmm, 3 yıl önce

O cümleyi ben sana dememişim, muhattabım sen değilsin, yani senle muhattap olmayan kişileri gidip rahatsız ediyorsan, sorun sende. Hadi ikile.

Jagro
Yasaklı
25 Eylül 2021 17:33

Bazi ozel sebeplerden dolayi burdaym knk ,Birde 2023 u bekliyorum bu ulkeye dair hala umudum var ulke duze cikmazda kotulesmeye devam ederse benim icin kopma noktasi olur giderim artik .
Fztcagri, 3 yıl önce

Almanya seçeneğin varken neden Türkiye de atanmak için sürünesin ki git kurtul eğer gerçekse

yoruldummmm
Yasaklı
25 Eylül 2021 17:38

Sizin anladığınız dil bu, burada ne zaman nazik davransam, laf sokmaya çalışmalar, saçma sapan hakaretlere maruz kaldım, buradaki insanlara böyle davranman gerekiyor ki, cevap verecebilecek gücü kalmasın. Orada ben jagroyla meselem olduğu için ona öyle yazdım, herkese laf edecek olsam, başlık açarım oradan derim mal gibi kaldınız diye, fanatiklik aptallıktır diye. Ama karışmıyorum millete, ne gerek var. Forumda gördüğüm sorunlu bireylere takılmak hoşuma gidiyor. Onların kudurması çok güzel çünkü. Fztçagrı var mesala, durduk yere bana bulaştı, oda bnm yeni meczubum, ama onu şu an biraz serbest bıraktım, alışsın diye. Alınma yani bnm dediklerimi üstüne, ben alıntılıyorum bulaşacağım kişiyi.

Falannkisi, 3 yıl önce
Dolaylı yoldan duyumlarla ilgilenen herkese diyorsun cevap hakkını kendin veriyorsun . Ergence konuşma tarzından vazgeçmelisin. yok kemik atmalar yok ikile demeler. Minimum 14 yıllık eğitim sürecini tamamlamış insanlarız burada ama hala ortaokul ağzı ile konuşuyorsun. Aman lafın altında kalma yoksa kalbin kırılır :)

Jagro
Yasaklı
25 Eylül 2021 17:39

Diyarbakirli oldugumu nerden cikardin onurcumm? Telegramda da sadece 2 grupta varim.Almanyadaki kuzenlerimi dayilarimi ozelden ispatlardim sana ama buna hic gerek yok ozel hayatin gizliligi diye bir sey var.Şimdi bir kosede aglamaya devam edebilirsin:D
yoruldummmm, 3 yıl önce

Senin gibi birinin almanya'da çalışma şansı olsa burada atama mı bekler, yalancıya bak. Hadi ikile o zaman. Atama umurunda değil ama, her telegram grubunda ve burada tüm gün takılıyorsun. Hayatın en az bnmki kdr boş, diyarbakır surlarına her gün bakarsın benim dağlara baktığım gibi. Forum meczubu.

yoruldummmm
Yasaklı
25 Eylül 2021 17:41

Diyarbakırlı olduğunu, profilinden ve almanyada yaşayan kürt akrabalarından anladım, o dönem onlar gitti çoğunluklu. Hadi devam inanmaya, sonuçta dediğime geldin, aralıkta olacak belki daha sonra. Hadi sen köşene git ağla.

Jagro, 3 yıl önce
Diyarbakirli oldugumu nerden cikardin onurcumm? Telegramda da sadece 2 grupta varim.Almanyadaki kuzenlerimi dayilarimi ozelden ispatlardim sana ama buna hic gerek yok ozel hayatin gizliligi diye bir sey var.Şimdi bir kosede aglamaya devam edebilirsin:D

yoruldummmm
Yasaklı
25 Eylül 2021 17:43

Yoruldum artık, winimi aldım zaten. Hadi gidip employment çarına girip, milleti dolandırabilirsin. Bu başlıktaki konu bnm için kapanmıştır. İkile.

Jagro
Yasaklı
25 Eylül 2021 18:33

1800lu yillarda ticaret amaciyla turkiyenin van sehrine yerlesmis 5 buyuk aileden biriyiz.Alman uyrukluyuz bu arada. yesil gozlu, sarisin 1.80 boyunda atletik yapili biriyim inanmiyorsan foto atiyim istersen :D
yoruldummmm, 3 yıl önce

Diyarbakırlı olduğunu, profilinden ve almanyada yaşayan kürt akrabalarından anladım, o dönem onlar gitti çoğunluklu. Hadi devam inanmaya, sonuçta dediğime geldin, aralıkta olacak belki daha sonra. Hadi sen köşene git ağla.

elifizyot
Memur
25 Eylül 2021 19:41

Twitterdan mı yalvarıcaz be ! Lanet girsin öyle sisteme.

yusufburak25
Yasaklı
25 Eylül 2021 21:33

Vuuu jagro erkeğim fhdhdhd
Jagro, 3 yıl önce
1800lu yillarda ticaret amaciyla turkiyenin van sehrine yerlesmis 5 buyuk aileden biriyiz.Alman uyrukluyuz bu arada. yesil gozlu, sarisin 1.80 boyunda atletik yapili biriyim inanmiyorsan foto atiyim istersen :D

aisezreal
Genel Müdür
25 Eylül 2021 21:40

irfancan Kahveci gibi oyuna girip sakatlandım.

Jagro, 3 yıl önce

Fztcagri
Memur
25 Eylül 2021 22:10

Yoruldummmm adlı şahsa ithafen;

Sorunlu bireyler diyip aslında forumdaki en toxic sorunlu bireylerden birisi olma gerçeği apaçık ortada, böyle şahıslara 14 yıl değil 114 yıl eğitim versen ne fayda ailesinden gereken terbiye ve eğitimi alamadıktan sonra..Her tagın altında insanları demoralize etmekten başka bir amacı olmayan boş beleş birisi sadece.

Jagro
Yasaklı
26 Eylül 2021 02:23

Erkek adamin erkek sevgilisi olur ,haşin erkekler dm lutfen :D
yusufburak25, 3 yıl önce
Vuuu jagro erkeğim fhdhdhd

Burakcınar
Aday Memur
26 Eylül 2021 08:54

Hay ağzına sağlık yemin ederim . Onu görünce direkt ne yazdıgı okumadan geçiyorum. Çok değişik biri kendini hep tepeden görüyor ben demiştim ,ben bilirim .. ne zaman görsem bu tarzda konuşmaları acayip sinir oldum. Oda biz bunları diyince ben doğruyu dedım ondan böyle sanıyor.
Fztcagri, 3 yıl önce

Yoruldummmm adlı şahsa ithafen;

Sorunlu bireyler diyip aslında forumdaki en toxic sorunlu bireylerden birisi olma gerçeği apaçık ortada, böyle şahıslara 14 yıl değil 114 yıl eğitim versen ne fayda ailesinden gereken terbiye ve eğitimi alamadıktan sonra..Her tagın altında insanları demoralize etmekten başka bir amacı olmayan boş beleş birisi sadece.

Toplam 61 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi