Editörler : ayşegül bgm
25 Eylül 2021 18:55

Sakine kalay
Aday Memur

Bi de tıbbi sekreterliği sorar msnz ??

Samyeli3858, 4 hafta önce - Alıntıya git

Valla o kadar msj aldim ki branşlardan hangisini sorayım bilemedim ki bakanlık bu kadar gizli yürütür Ken açıkçası onunda sıkıntıya düşmesini istemiyorum ama şuan önlisans dağılımı yapılıyor ts nin bellimidir bilemem

25 Eylül 2021 18:58

Sakine kalay
Aday Memur

Tahmini ne zaman ilana çıkılırmış bilginiz var mı ?

Vejnurs, 4 hafta önce - Alıntıya git

İlanı bilmiyorum ama ekim ayında bir hastane açılışında müjde verilecekmis ondan önce öğretmenlere gelen mujde bize gelecekmiş ancak o kadar baskı sonucu son anda değişip öğretmenlere verilmiş müjde

25 Eylül 2021 18:58

Meryy0
Aday Memur

Valla benim enistem sağlık bakanlığında ve branş dağılımı yapılıyor dedi lisans bitmiş sıra önlisans ta şuan önlisans yapılıyor dedi ben att yım att yi sordugumda ise eksik personel isteminde 1500 att istenmiş ve 1000-700 arası bir sayı verilmesi düşünüldüğünu söyledi eğer ortaöğretim dağılımında bir sıkıntı olmaz ise 1000 sayısı verilecek pruz olursa min 700 sayısı verilecek dedi çünkü çok istem yapılmış

Sakine kalay, 4 hafta önce - Alıntıya git
Atama ne zaman gelirmis ona göre bir şey soyledi mi illaki bir bilgisi vardır tam günü olmasa da hangi ay gelecekmis
25 Eylül 2021 19:03

Sakine kalay
Aday Memur
Atama ne zaman gelirmis ona göre bir şey soyledi mi illaki bir bilgisi vardır tam günü olmasa da hangi ay gelecekmis
Meryy0, 4 hafta önce - Alıntıya git

Ekim hastane açılışında diye konuşulmuş ayrıca normalde öğretmen e müjde geldiğinde bize gelecekmiş müjde ama son anda değişmiş

25 Eylül 2021 21:13

Nabiz
Aday Memur

Ekim hastane açılışında diye konuşulmuş ayrıca normalde öğretmen e müjde geldiğinde bize gelecekmiş müjde ama son anda değişmiş

Sakine kalay, 4 hafta önce - Alıntıya git
Paramediklerle ayni istasyonlarda calisacaksiniz o yuzden bir iyilik yapip paramedik sayisini ogrenebilir misiniz
Toplam 25 mesaj

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?