Editörler : ayşegül bgm
25 Eylül 2021 19:55

elifizyot
Memur

Bayram değil seyran değil eniştem beni diye öptü olayı olmasın da eniştene sorar mısın fizyoterapist kaç tane alıcaklar acaba ? Lisans bitmiş diyorsun.

25 Eylül 2021 20:15

Vejnurs
Aday Memur

Tek bildiğim ekim hastane açılışında müjde verilecekmis geçtiğimiz haftalarda verilecekmis baski vs dolayı öğretmen ataması mujdelenmis

Sakine kalay, 4 hafta önce - Alıntıya git

Etkinlik yapmanın önemi işte öğretmenler her gün gündemdeydi bizde öyle olsak şu an duyum kovalamıyor olacak kafayı da yemiyor olacaktık

25 Eylül 2021 20:17

Sakine kalay
Aday Memur

Bayram değil seyran değil eniştem beni diye öptü olayı olmasın da eniştene sorar mısın fizyoterapist kaç tane alıcaklar acaba ? Lisans bitmiş diyorsun.

elifizyot, 4 hafta önce - Alıntıya git

Arkadaşım akıl var mantık var her branşı nasıl sorabilirim 39 branş var ve sağlık bakanlığı ses çıkmasın aman dışarıya bilgi sizmasin diye resmen yirtiniyor kendi bransim için sordum onu bile çok zor öğrendi tam sayı bile ogrenemedi isteyen inanır isteyen inanmaz ben kendisine rica ederim bilgi için ama kalkıp ha bire branş sorar ise başı ağrıya bilir

25 Eylül 2021 20:20

Sakine kalay
Aday Memur

Etkinlik yapmanın önemi işte öğretmenler her gün gündemdeydi bizde öyle olsak şu an duyum kovalamıyor olacak kafayı da yemiyor olacaktık

Vejnurs, 4 hafta önce - Alıntıya git

Orasını bilemicem ama öğretmenlerin çabaları takdire şayan daha yeni bakan gelir gelmez tag açıp seslendiler

25 Eylül 2021 20:22

Sakine kalay
Aday Memur
Bizde gelmesini istiyoruz ama ortada bişey yok knki
Atamabekleyenatt, 4 hafta önce - Alıntıya git

Güzel sayı alcaz ben buna inanıyorum ve biliyorum att olarak ama inan att için yanilmicak yerden aldım duyumu

25 Eylül 2021 20:23

Atamabekleyenatt
Aday Memur

Güzel sayı alcaz ben buna inanıyorum ve biliyorum att olarak ama inan att için yanilmicak yerden aldım duyumu

İnşallah kardeş
25 Eylül 2021 20:28

Hamzaa1
Aday Memur

29 ekim galiba acılış etlik için insanlar ekim başını düşünüyordu bilgiler için teşekkürler bu arada

25 Eylül 2021 20:29

fizyoterapist225
Aday Memur

Tek bildiğim ekim hastane açılışında müjde verilecekmis geçtiğimiz haftalarda verilecekmis baski vs dolayı öğretmen ataması mujdelenmis

hocam 29 ekım de bı hastahane açılısı var onu mu kastediyorsunuz acaba?

25 Eylül 2021 20:47

Kaptan2735
Aday Memur

Valla benim enistem sağlık bakanlığında ve branş dağılımı yapılıyor dedi lisans bitmiş sıra önlisans ta şuan önlisans yapılıyor dedi ben att yım att yi sordugumda ise eksik personel isteminde 1500 att istenmiş ve 1000-700 arası bir sayı verilmesi düşünüldüğünu söyledi eğer ortaöğretim dağılımında bir sıkıntı olmaz ise 1000 sayısı verilecek pruz olursa min 700 sayısı verilecek dedi çünkü çok istem yapılmış

Yazdıklarınız doğrumu değilmi bilmiyorum ama yazıyı okuyunca "bayramınızı Enişten dileklerimle kutlarım" bir tek benimi güldürdü.( Xd )

İlginç...

25 Eylül 2021 20:55

tayinci55
Aday Memur

Yaa inanın çok sevindim. Nedense çok inanmak istiyorum. Umarım 1000 den fazla sayı gelir. Att ler olarak hak ediyoruz.
25 Eylül 2021 21:03

Nabiz
Aday Memur

Kendisinin maalesef atamalarda söz hakkı yok tek atamada düşünülmüş bir sayı ve yanilacagini sanmıyorum bekleyip göreceğiz inşallah 1000 alınır da yüzümüz güler

Paramedik sayisini ogrendiniz mi ?
25 Eylül 2021 21:17

Sakine kalay
Aday Memur

hocam 29 ekım de bı hastahane açılısı var onu mu kastediyorsunuz acaba?

fizyoterapist225, 4 hafta önce - Alıntıya git

Tam olarak hangi hastane ne zaman açılacak bilmiyorum sadece şunu demis Ekim ayındaki hastahane açılışında müjde duyurulacak etlik mi izmir bayraklı mi bilmiyorum

25 Eylül 2021 21:20

Sakine kalay
Aday Memur

Yazdıklarınız doğrumu değilmi bilmiyorum ama yazıyı okuyunca "bayramınızı Enişten dileklerimle kutlarım" bir tek benimi güldürdü.( Xd )

İlginç...

Kaptan2735, 4 hafta önce - Alıntıya git

Gülün gülmek güzeldir sizi guldurduysemde güzel şu zamanda en çok ihtiyacımız olan şey üslup kişinin kimligidir inanıp inanmamak sizin elinizde olan bişey bunu için çaba sarfedemem sevgilerle

25 Eylül 2021 22:36

drcula11
Şef

Valla benim enistem sağlık bakanlığında ve branş dağılımı yapılıyor dedi lisans bitmiş sıra önlisans ta şuan önlisans yapılıyor dedi ben att yım att yi sordugumda ise eksik personel isteminde 1500 att istenmiş ve 1000-700 arası bir sayı verilmesi düşünüldüğünu söyledi eğer ortaöğretim dağılımında bir sıkıntı olmaz ise 1000 sayısı verilecek pruz olursa min 700 sayısı verilecek dedi çünkü çok istem yapılmış

çaycı bir tanıdık da sağlık bakanlığında atama komisyonuna çay dağıtırken 60 bin alım olacağını duymuş:))))
25 Eylül 2021 23:07

Sakine kalay
Aday Memur
çaycı bir tanıdık da sağlık bakanlığında atama komisyonuna çay dağıtırken 60 bin alım olacağını duymuş:))))
drcula11, 4 hafta önce - Alıntıya git

Komikmiydi şimdi bu inanırsınız ister inanmazsiniz sizin özgür iradeniz burda kimseyi inandırmak için özel bir çaba harciyamam iyi günler

25 Eylül 2021 23:25

drcula11
Şef

Komikmiydi şimdi bu inanırsınız ister inanmazsiniz sizin özgür iradeniz burda kimseyi inandırmak için özel bir çaba harciyamam iyi günler

senin gibilere karnımız tok merak etme burda kimlerin hangi akrabalarından duyumlar çıktı da hepsi çöp
Toplam 36 mesaj

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?