Editörler : ayşegül bgm
25 Eylül 2021 23:56

Ehliyet zorunluluğu

ATT olarak atanmak için ehliyet zorunluluğu var mı?

aisezreal
Genel Müdür
26 Eylül 2021 00:51

yok hocam ama olsa daha iyi olur. Lazım oluyo çünkü.

atanacakabisi
Aday Memur
26 Eylül 2021 04:05

Bazı kadrolarda kılavuzda nitelik kodlarında yazıyor ehliyet şartı varsa

26 Eylül 2021 11:01

Nitelik kodlarında şoförlük yapacaklar yazıyor ya o aklımı karıştırmıştı. Sağolun

aisezreal, 3 yıl önce

asikral1
Şef
28 Eylül 2021 23:42

işiniz araç kullanmak değil acil müdahaleyi hastaneye kadar yapmak sizene ehliyetten onu ambulansa şöför tahsis edecek adam düşünsün

aisezreal, 3 yıl önce

WinterSoldier
Kapalı
29 Eylül 2021 00:09

Ehliyetle işin yok ambulans şoförü alımı işkur üzerinden işçi olarak yapılır sana ambulans kullandırmazlar

Katatonikşizo
Yasaklı
29 Eylül 2021 00:24

Attler ihtiyac halinde ambulans soforlugu nobeti tutabiliyor diye biliyorum.Yanlisim varsa duzeltsin att arkadaslar
WinterSoldier, 3 yıl önce

Ehliyetle işin yok ambulans şoförü alımı işkur üzerinden işçi olarak yapılır sana ambulans kullandırmazlar

BİŞENGGG
Kapalı
29 Eylül 2021 05:38

Teknisyenlik ise evet şart son atamayı da kontrol ettim klavuzda acil tıp teknisyenliği(ortaöğretim mezunu) için aynen şöyle yazıyor " ....ambulans sürücüsü olarak da görev yapacaklarını göz önünde bulundurmaları gerekmektedir." Sizde ÖSYM sitesinden kontrol sağlayabilirsiniz önlisans a baktım öyle bişey yoktu

Katatonikşizo
Yasaklı
29 Eylül 2021 12:13

Şart degil kardesim,Attler ehliyet olmadan da atanabiliyorlar
BİŞENGGG, 3 yıl önce
Teknisyenlik ise evet şart son atamayı da kontrol ettim klavuzda acil tıp teknisyenliği(ortaöğretim mezunu) için aynen şöyle yazıyor " ....ambulans sürücüsü olarak da görev yapacaklarını göz önünde bulundurmaları gerekmektedir." Sizde ÖSYM sitesinden kontrol sağlayabilirsiniz önlisans a baktım öyle bişey yoktu
29 Eylül 2021 15:12

Sağolun

Katatonikşizo, 3 yıl önce
Şart degil kardesim,Attler ehliyet olmadan da atanabiliyorlar
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi