Editörler : ayşegül bgm
26 Eylül 2021 12:44

Enişteden atama duyumu alan kişi

Sormadın mı eniştene ne zaman olucak bu atama diye? İlk maaşımla 5 kilo et alıp ızgara yapmak istiyorum.

aisezreal
Genel Müdür
26 Eylül 2021 12:46

bir de demiş 1000 tane att alınacak diye :D Ben bizzat Acil Tıp Teknisyeniyim, 300 tane alsalar bayram edicez :) bize maval anlatıyor herhalde :D

elifizyot
Memur
26 Eylül 2021 12:47

Artık eniştelere kaldık napalım. Yalan da olsa duyumu olan salsın buraya. Her türlü yerim.

26 Eylül 2021 12:50

Ya burası goygoy yeri mi Allah aşkına şu forumu açarken de mi utanmadın bir sürü insan bir duyum bir haber vardır diye giriyor şuraya siz iyice birbirinize sataştığınız bir şeye çevirdiniz yeter ya

aisezreal
Genel Müdür
26 Eylül 2021 12:53

duyumların kime yararı oldu bu zamana kadar kanka? Çok güvendiğimiz kişiler bile yaraladı bizi :/

atamabeklerkenn, 3 yıl önce

Ya burası goygoy yeri mi Allah aşkına şu forumu açarken de mi utanmadın bir sürü insan bir duyum bir haber vardır diye giriyor şuraya siz iyice birbirinize sataştığınız bir şeye çevirdiniz yeter ya

26 Eylül 2021 12:56

Enişten duygularımda sizi kutluyorum.

Attmetehan
Memur
26 Eylül 2021 13:02

700-1000 arası alınabileceğini söyledi Buda imkansız bişey değilki daha öncede alındığı oldu 16 binlık atamada 606 att alındı bu atama bölünmeyecekse çokta imkansız değil bahsedilen bu sayı duyuma inanırsın inanamazsın eyw ama imkansız bişeyde söylememişki
aisezreal, 3 yıl önce

bir de demiş 1000 tane att alınacak diye :D Ben bizzat Acil Tıp Teknisyeniyim, 300 tane alsalar bayram edicez :) bize maval anlatıyor herhalde :D

aisezreal
Genel Müdür
26 Eylül 2021 13:08

İnşallah öyledir hocam. Kim istemez öyle sayıyı? Bekleyip göreceğiz başka çaresi yok.

Attmetehan, 3 yıl önce
700-1000 arası alınabileceğini söyledi Buda imkansız bişey değilki daha öncede alındığı oldu 16 binlık atamada 606 att alındı bu atama bölünmeyecekse çokta imkansız değil bahsedilen bu sayı duyuma inanırsın inanamazsın eyw ama imkansız bişeyde söylememişki

Samyeli3858
Aday Memur
26 Eylül 2021 13:10

Al benden de o kadar. Umut fakirin ekmegi umar haa umar umar....

elifizyot, 3 yıl önce

Artık eniştelere kaldık napalım. Yalan da olsa duyumu olan salsın buraya. Her türlü yerim.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi