Editörler : M00NB0W
30 Eylül 2021 16:51

Süleyman Yalçın34
Memur
Borcun olmayacak, paran olacak. İstediğini alabilecek durumda olacaksın almak zorunda değilsin. Rahat bir yatak büyük ekran televizyon sınırsız İnternet Netflix. Sağlık olmazsa olmaz. Rahat bir araba, güzel rahat kaliteli kıyafetler. Evin senin olacak ev sahibi ile uğraşmayacaksın. Gamsız olacaksın dertten uzak duracaksın. Yılda 2 kez güzel tatil yapacaksın, denizde doya doya yüzüp güneşleneceksin. Arada pikniğe kampa gideceksin. Çatır çatır mangal ateşini yakıp doya doya pişirip yiyeceksin. Risksiz yatırımları tercih edeceksin devlet tahlili gibi. Yanlış yatırım yapıp Kaktüsün üstüne oturmayacaksın. Evini eşyalarını arabanı her sene sigortalatacaksın kafan rahat olacak. Ailen dışındaki kimsenin derdini sahiplenmeyeceksin. Hamama saunaya ayda bir gidip tellağa masaj ve kese yaptıracaksın. Gözeneklerin açılıp toksinlerin atacaksın. Spor yapıp vücuduna iyi bakacaksın. Sigara alkolden uzak duracaksın. Kafanı yastığa koydun mu kedi gibi uyuyacaksın.
30 Eylül 2021 23:40

Zeynes
Kapalı

Bugün mutlu olmak için erken uyumak gerektiğine kadar verdim. Ve tabi uyanmak.

01 Ekim 2021 03:35

Soldierm
Şube Müdürü

Süleyman yalçın yahu 1 haftadır en ucuz ayçiçeği yağı hangi markette diye arıyorum en adisini 77.5 liraya bulabildim 5 litrelik, LPG ye de 71 kuruşluk kazik zam haberi ile de güne başladım sence bu ülkede yaşayıp bu dediklerini yapabilecek kaç insan var kardeşim)))) ama hayali bile güzel beni güldürdün Allahta seni güldürsün kardeşim..

01 Ekim 2021 10:45

Süleyman Yalçın34
Memur

Süleyman yalçın yahu 1 haftadır en ucuz ayçiçeği yağı hangi markette diye arıyorum en adisini 77.5 liraya bulabildim 5 litrelik, LPG ye de 71 kuruşluk kazik zam haberi ile de güne başladım sence bu ülkede yaşayıp bu dediklerini yapabilecek kaç insan var kardeşim)))) ama hayali bile güzel beni güldürdün Allahta seni güldürsün kardeşim..

Soldierm, 2 ay önce - Alıntıya git
31 yaşındayım. 15 yıldır aralıksız çalışıyorum. Ben yapamadım. Hepimiz mutlu olmanın yolunu biliyoruzda gelir durumunuz müsait değil
01 Ekim 2021 14:54

Zeynes
Kapalı

Sürdürülebilir bir mutluluk yok bana kalırsa. Para sahip olununca mutlu eder ama sonsuza kadar sürmez bu his. Diğer bütün sahip olunanlar ondan da sıkılır insan. Çünkü tekdüze hayat değil istediğimiz. Değişiklik daha aşağısı bile olsa değişiklik iyi gelir insana belki bu şekilde en yüksek sıçramaya ulaşır.

Bugün beni planıma sadık kalmak mutlu etti örneğin.

01 Ekim 2021 15:09

sonertzn
Kapalı

o kişiye göre değişir kimisi bir gülücükle mutlu olur,kimine dünyaları versen mutlu edemezsin.bana g

01 Ekim 2021 15:16

getat1979
Aday Memur
Para ve sağlık
02 Ekim 2021 06:04

saenes74
Genel Müdür
Borcun olmayacak, paran olacak. İstediğini alabilecek durumda olacaksın almak zorunda değilsin. Rahat bir yatak büyük ekran televizyon sınırsız İnternet Netflix. Sağlık olmazsa olmaz. Rahat bir araba, güzel rahat kaliteli kıyafetler. Evin senin olacak ev sahibi ile uğraşmayacaksın. Gamsız olacaksın dertten uzak duracaksın. Yılda 2 kez güzel tatil yapacaksın, denizde doya doya yüzüp güneşleneceksin. Arada pikniğe kampa gideceksin. Çatır çatır mangal ateşini yakıp doya doya pişirip yiyeceksin. Risksiz yatırımları tercih edeceksin devlet tahlili gibi. Yanlış yatırım yapıp Kaktüsün üstüne oturmayacaksın. Evini eşyalarını arabanı her sene sigortalatacaksın kafan rahat olacak. Ailen dışındaki kimsenin derdini sahiplenmeyeceksin. Hamama saunaya ayda bir gidip tellağa masaj ve kese yaptıracaksın. Gözeneklerin açılıp toksinlerin atacaksın. Spor yapıp vücuduna iyi bakacaksın. Sigara alkolden uzak duracaksın. Kafanı yastığa koydun mu kedi gibi uyuyacaksın.
Süleyman Yalçın34, 2 ay önce - Alıntıya git

bunlar ütopya. dert gelir seni bulur. önemli olan bakıs açındır.

küçük seyden de mutlu olan milyonlar var. milyonlar.

02 Ekim 2021 09:38

Kamunun zencisi
Aday Memur
Bir gün markete girdiğimde fiyatlara bakmadan alışveriş yapabilmek,
02 Ekim 2021 12:38

turkca
Genel Müdür

o kişiye göre değişir kimisi bir gülücükle mutlu olur,kimine dünyaları versen mutlu edemezsin.bana g

sonertzn, 2 ay önce - Alıntıya git

çok doğru ve gerçek...

02 Ekim 2021 14:18

Süleyman Yalçın34
Memur
Havada dert dolaşır döner bize girer.
02 Ekim 2021 17:34

emre0476
Aday Memur
Pozitif insanlar ile iletişim kurulmalı, negatif insanlar ile iletişim koparılmalı..
02 Ekim 2021 18:25

yrhsbnd
Aday Memur
sağlık, huzur, iman ve para.
03 Ekim 2021 01:08

hakan_2006
Daire Başkanı
Kanaat etmek gerekli. Elinde olmayana üzülmemek gerekli. evde arabada arsada aramamak gerekli. ailede aramak gerekli
03 Ekim 2021 16:05

merkezreci
Aday Memur
Bütün yorum yapan arkadaşlar hepinize katılıyorum sanki bir şey eksik
04 Ekim 2021 20:04

alagoz-46
Aday Memur
Neyin gerekli olduğunu bilmiyorum ama aklın gerekli olmadığını söyleyebilirim
07 Ekim 2021 12:42

bolubeyi1442
Aday Memur

1. Ben dili yerine biz dilini kullanabilmek

09 Ekim 2021 01:57

Zeynes
Kapalı

Aynı hatayı rutine bağlamışları affettiğini düşünmek yerine o hatayı yapanın sen olduğunu kabul ederek.

12 Ekim 2021 14:42

icimizdeki seytan
Kapalı

Kendin olabilmek.

12 Ekim 2021 15:07

*Assuva*
Genel Müdür

manevi boşluk varsa, etrafındaki ne kadar dolu olsada boşluk hissin bitmez.

Toplam 53 mesaj

ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?