Editörler : hopali
27 Eylül 2021 18:23   

İngilizce branş sıralaması

Bilen hocalarım hangi bölümleri işaretleyeceğimizi yazabilir mi ricam etsem?

27 Eylül 2021 19:23

levyson
Aday Memur

Hocam, öğretmenlik, dil edebiyat, amerikan kültürü, mütercim tercümanlık, ingiliz dil bilim, çeviri bilim ve ingiliz dili ve kültürünü işaretleyin

27 Eylül 2021 19:27

Ozelegitim61
Memur

Hocam, öğretmenlik, dil edebiyat, amerikan kültürü, mütercim tercümanlık, ingiliz dil bilim, çeviri bilim ve ingiliz dili ve kültürünü işaretleyin

levyson, 3 hafta önce - Alıntıya git

Bunun amacı ne hocam

27 Eylül 2021 19:36

levyson
Aday Memur

Bunun amacı ne hocam

Ozelegitim61, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hocam öğretmenliğe bu alanlardan mezun olanlar başvurabiliyor

27 Eylül 2021 19:37

Ozelegitim61
Memur

Hocam öğretmenliğe bu alanlardan mezun olanlar başvurabiliyor

levyson, 3 hafta önce - Alıntıya git

Bu sıralamaya giren herkesin formasyonu var mı hocam bilgin var mı) Geçmiş yıllardan vs.

27 Eylül 2021 19:39

Tylermaddox
Aday Memur

Teşekkürler cevabınız için

27 Eylül 2021 19:43

Tylermaddox
Aday Memur

Öyle 40-50 kayma olmadı şahsen bende. 848'den 842'ye indi :D mülakattan sonra kaç kayma olur göreceğiz

27 Eylül 2021 19:44

levyson
Aday Memur

Bu sıralamaya giren herkesin formasyonu var mı hocam bilgin var mı) Geçmiş yıllardan vs.

Ozelegitim61, 3 hafta önce - Alıntıya git

Geçen sene sıralamaya giripte formasyonu olmayanbir kaç kişiyi tanıyorum ama şuan formasyonsuz olan var mı bilemiyorum ama mutlaka çıkacaktır hocam. Dil edebiyat ve öğretmenlik alanı dışında mezun olanlarda formasyonsuz oluyor genelde.

27 Eylül 2021 23:39

abcd0123
Aday Memur

Hocalarım bu kayma ile oluşan yeni sıramızı nerede görüyoruz acaba, başvuru ekranında mı?

28 Eylül 2021 08:50

debdebe13
Memur

İngilizce sıralaması için branş bazında sıralamaya bakmanızın bir manası yok. Zaten KPSSP121-13 puanı sizin sıralamanızı gösteriyor.

28 Eylül 2021 10:49

Pscnegra
Aday Memur

Arkadaşlar merhabalar, sözleşmeli öğretmenlik başvurusu yaparken mezun olduğunuz yükseköğretim kısmında 4 seçenek var. Eğitim fakültesi ingilizce öğretmenliği mezunuyum. Hangisini seçmem gerekiyor? (yabancıdiller eğitimi, ingilizce eğitimi, öğretmenliği vs.)

28 Eylül 2021 11:45

debdebe13
Memur

Arkadaşlar merhabalar, sözleşmeli öğretmenlik başvurusu yaparken mezun olduğunuz yükseköğretim kısmında 4 seçenek var. Eğitim fakültesi ingilizce öğretmenliği mezunuyum. Hangisini seçmem gerekiyor? (yabancıdiller eğitimi, ingilizce eğitimi, öğretmenliği vs.)

Pscnegra, 3 hafta önce - Alıntıya git

ÖABT'ye girenler branş sıralamasına değil sonuç belgesindeki sıralamasına bakması yeterli. Zaten ÖABT puanları yani eski p121 test alanlarına göre ayrıldı.

Toplam 11 mesaj