Editörler : Renjiro
28 Eylül 2021 04:53   

Engelli ve Raporu Yüzde 40 veya Üstünde Olan Birey Normal Kpssye girebilir mi??
Ekpss ile hizmetli olarak atandım. Sosyal hizmetler okuyorum açıktan. Normal kpss ile atanabilir miyim mezun olunca?
28 Eylül 2021 18:12

Egeduy
Memur

Sosyal hizmetler uzmanı olarak hangi kurumu tercih edeceğinize bağlı hocam. Geçen yıl Kpss puanım iyiydi İcra müdür ve yardımcılığı alımına başvuracaktım personel daire başkanlığındaki görevli engel durumum olduğu için alınsanız dahi göreve başlarken sağlık raporu alırken sıkıntı yaşarsınız dedi başvurumu alamayacaklarını söyledi

23 Kasım 2021 12:47

güngünkonkon
Aday Memur

Hocam öğrendiğime göre ekpss ye sadece görebiliyorsunuz yoksa atanma olmuyor

23 Kasım 2021 15:13

ByHb
Aday Memur

Hocam öğrendiğime göre ekpss ye sadece görebiliyorsunuz yoksa atanma olmuyor

güngünkonkon, 2 ay önce - Alıntıya git

3 kez normal kpssden atandım herhangi bir sorun olmadı hocam. Normal yada ekpssden atanabilirsiniz. Çalışabilir raporu aldıktan sonra sorun çıkmıyor. Tabi özel sağlık şartları gerektiren kadrolar hariç.

24 Kasım 2021 10:44

güngünkonkon
Aday Memur

3 kez normal kpssden atandım herhangi bir sorun olmadı hocam. Normal yada ekpssden atanabilirsiniz. Çalışabilir raporu aldıktan sonra sorun çıkmıyor. Tabi özel sağlık şartları gerektiren kadrolar hariç.

ByHb, 2 ay önce - Alıntıya git

Emin misiniz hocam? Yoksa attınız mı kafadan?

Neden 3 kez? Nasıl oluyor o iş?

24 Kasım 2021 14:31

ByHb
Aday Memur

Emin misiniz hocam? Yoksa attınız mı kafadan?

Neden 3 kez? Nasıl oluyor o iş?

Eminim hocam, 2 sözleşmeli 1 kadrolu şekilde atandım. görevini yapmasına engel yoktur raporu aldıktan sonra sıkıntı olmuyor. Tabi atanılan poziyonun şartları ve niteliklerine göre değişebilir bu durum

24 Kasım 2021 15:08

Cemsid42
Aday Memur

Sınava girmenizde sakınca olmaz. Atama şartlarını sağlar ve işin gerekliliğini yerine getirecek sağlık şartlarını sağlarsanız sıkıntı olmayacaktır büyük ihtimalle

29 Kasım 2021 16:41

güngünkonkon
Aday Memur

Eminim hocam, 2 sözleşmeli 1 kadrolu şekilde atandım. görevini yapmasına engel yoktur raporu aldıktan sonra sıkıntı olmuyor. Tabi atanılan poziyonun şartları ve niteliklerine göre değişebilir bu durum

Sizin yaptığınız çok ayıp. Neden yalan söylüyorsunuz?

29 Kasım 2021 16:44

güngünkonkon
Aday Memur

Sınava girmenizde sakınca olmaz. Atama şartlarını sağlar ve işin gerekliliğini yerine getirecek sağlık şartlarını sağlarsanız sıkıntı olmayacaktır büyük ihtimalle

Cemsid42, 2 ay önce - Alıntıya git

@Cemsid42

Hocam bilginiz var mı acaba? Ben paranoid şizofreni hastası oldum. Özelde teşhis edildi. Tedavime devlette başlayacağım. Kpss 2022 normal sınava hazırlanıyorum. Atanırsam sağlık durumumdan dolayı atanmam iptal edilir mi acaba?

30 Kasım 2021 10:27

ByHb
Aday Memur

Sizin yaptığınız çok ayıp. Neden yalan söylüyorsunuz?

Hocam şaka mısınız? :) Size neden yalan söyleyeyim, yardımcı olmak isteyende kabahat.

30 Kasım 2021 20:42

güngünkonkon
Aday Memur

Hocam şaka mısınız? :) Size neden yalan söyleyeyim, yardımcı olmak isteyende kabahat.

Hocam 3 defa atandım dediniz. Bu mümkün değil

Toplam 10 mesaj