Editörler : **sude**
30 Eylül 2021 10:26   

Gıda Takviyesi Alabileceğimiz Güvenilir Bir Site Var mı?

Eczanede istediğimiz gıda takviyesini bulamıyoruz malum,hem internette daha ucuz hem de her çeşit gıda takviyesi var,ama sahte de olabilir,o yüzden hangi site güvenilir bilgisi olan var mı?

05 Aralık 2021 00:28

Zafer Güven
Aday Memur

Aslında gıda takviyesi alabileceğiniz bir sürü site var..Genelde trendyol vs sitelerinde pahalı oluyor..en iyisi ürünleri ilgili firmanın web sitesindn almak...Phytocenter diye bir firma var bence bir bakın memnuın kalırsınız..bir iki ürününü denedim başarılı ve uygun..linki bırakıyorum.......

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

15 Aralık 2021 09:31

sorgulamak
Memur

Aslında gıda takviyesi alabileceğiniz bir sürü site var..Genelde trendyol vs sitelerinde pahalı oluyor..en iyisi ürünleri ilgili firmanın web sitesindn almak...Phytocenter diye bir firma var bence bir bakın memnuın kalırsınız..bir iki ürününü denedim başarılı ve uygun..linki bırakıyorum.......

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Zafer Güven, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim

Toplam 2 mesaj