Editörler : ayşegül bgm
13 Ocak 2022 14:54

Scooby doo
Genel Müdür

il sağlık müdürlüklerinde mühendis kadrosu var mıdır?

13 Ocak 2022 15:05

osmanbekgoz
Memur

off ya fiilen çalışmış oluyoruz ama taa martta gidecez

sündüz01, 1 hafta önce - Alıntıya git

Öyle olmuyor zaten adamlar oraya özellikle yazıyorlar ilan tarihi itibari ile fiilen 2 yıl diye ilan tarihi 24 aralık

14 Ocak 2022 11:54

Zamane21

Merhaba

14 Ocak 2022 11:56

Zamane21

Dün sistemde başvurum görünüyordu Ancak bugün bakınca hiç bir şey göremedim Aynı durumu yaşayn varmı

14 Ocak 2022 12:03

yükselayşegül
Aday Memur

Arkadaşlar dün red gelmişti itiraz kısmını doldurdum ekleri de iliştirdim şu an pbs de hiç bir şey göremiyorum. İtirazlar için bu gün sistemde 18 e kadar açıkolmayacak mı.neden göremiyorum

14 Ocak 2022 12:13

PskTurgay
Aday Memur

Arkadaşlar eşim, ocak iller arası tayin için başvuruda bulundu fakat doğum öncesi izinde,24 ocakta ataması çıksa 1 ay içinde hastaneden ayrılamıyormuş sanırım dogum izninde olduğu icin ne yapmak gerekiyo hakkının yanmaması için bilen varmı ?

Adem körmen, 1 hafta önce - Alıntıya git
Merhaba bilgi alirsaniz beni de bilgilendirir mısınız ?
14 Ocak 2022 12:26

muhammed42.40
Aday Memur

Arkadaşlar dün red gelmişti itiraz kısmını doldurdum ekleri de iliştirdim şu an pbs de hiç bir şey göremiyorum. İtirazlar için bu gün sistemde 18 e kadar açıkolmayacak mı.neden göremiyorum

yükselayşegül, 6 gün önce - Alıntıya git

Benim red değildi ama benimkide görünmüyor .

14 Ocak 2022 13:19

paramedikbay35
Aday Memur

Benim red değildi ama benimkide görünmüyor .

muhammed42.40, 6 gün önce - Alıntıya git
Düzeldi mi ? Düzeldiyse eskisi gibi mi oldu
14 Ocak 2022 17:17

muhammed42.40
Aday Memur
Düzeldi mi ? Düzeldiyse eskisi gibi mi oldu
paramedikbay35, 6 gün önce - Alıntıya git

Aynen düzeldi eskisi gibi sıkıntı yok şimdi

18 Ocak 2022 21:53

DeathToTheKezban
Aday Memur

Öyle olmuyor zaten adamlar oraya özellikle yazıyorlar ilan tarihi itibari ile fiilen 2 yıl diye ilan tarihi 24 aralık

osmanbekgoz, 1 hafta önce - Alıntıya git

buna artı olarak senede 3 dönem yapılan tayinde artık 2 ye indi. Ancak bu ekonomik şartlarda sağlık çalışanları zaten perişan birde kiradan ev durumundan memleketine gitmek isteyende artış var ama buna rağmen tayinlerde düzeltilmeye gidilmiyor. Sonra personel bulamıyoruz diyorlar. Kiralarda olağandışı artış oldu. Ama tayinler kısıtlandı. Yazıklar olsun demekten başka birşey gelmiyor içimden

Toplam 270 mesaj