Editörler : F16 Gökçen
30 Eylül 2021 14:25

Gezmek İstediğim Yerler

Öncelikle İstanbul..

lisanı münasip
Yasaklı
30 Eylül 2021 14:27

https://www.hizliresim.com/ova8fef

Kız Kulesi / İstanbul

tomanyon
Şef
04 Ekim 2021 19:26

Brezilya - Rio karnavalı

soydant
Aday Memur
08 Ekim 2021 06:18

Japonya Tayland Tayvan st Petersburg Mısır
08 Ekim 2021 08:40

tüm karadeniz bölgesi...ama zaman sınırı olmadan

tuna740
Aday Memur
10 Ekim 2021 22:29

Vizesiz Balkanlar turu.

Elif-TheQueen
Aday Memur
05 Mayıs 2022 14:24

Güney Kore

06 Temmuz 2022 12:12

Bali, Endonezya'ya gitmek istiyorum https://apkrabi.com/ar/

liebestraum
Şube Müdürü
06 Temmuz 2022 16:36

Gezmekle gezginlik arasındaki farklı bilmiyor çoğu insan. Tur minibüsü ile bağıra bağıra şarkı söyleyerek, haldır huldur dolaşan insan da geziyor, sırtına çantasını alıp, adım adım yayladan yaylaya yürüyen, doğayla bütünleşen de geziyor. Henüz biz de bu kültür oturmadı. Görmeden, yaşamadan, öğrenmeden, sadece story artma telaşında insanlar. Zamanla bu görgüsüz, cahil akım son bulur umarım.

Son dakikada
Aday Memur
31 Temmuz 2022 00:30

Machu pichu

sefakirmit
Şef
01 Ağustos 2022 16:55

çok doğru söylüyorsunuz ancak her adımını doğayla iç içe atarak gezmek için ekonomik olarak insanlar rahat ve gelecek kaygısı taşımaması gerekiyor, bu nedenle varzedelim bir bisiklet turu ortalama memurların 20 günlük yıllık izninde nerelere gidebilirki, hatta artık insanlar senelik izinlerinde bırakın tatili ek iş yaparak geçimini düzeltmeye çalışıyor, hep istemişimdir bahsettiğiniz gibi bir gezi ama nasip elbet bizde o rahatlığa ulaşabiliriz.

liebestraum, 2 yıl önce

Gezmekle gezginlik arasındaki farklı bilmiyor çoğu insan. Tur minibüsü ile bağıra bağıra şarkı söyleyerek, haldır huldur dolaşan insan da geziyor, sırtına çantasını alıp, adım adım yayladan yaylaya yürüyen, doğayla bütünleşen de geziyor. Henüz biz de bu kültür oturmadı. Görmeden, yaşamadan, öğrenmeden, sadece story artma telaşında insanlar. Zamanla bu görgüsüz, cahil akım son bulur umarım.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi