Editörler : oto-danisman-expert
07 Ekim 2021 20:51

MALATYA BATTALGAZİ
Şef

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.Sıfır toyota ve civic daha mantıklı ama atmosferik motor tork gücü düşük Turbo 1.3 megan istemiyorum çünkü şu anda edc fluence kullanıyorum Alternatif tork gücü yüksek 300 bine kadar sedan otomatik sizce ne olabilir?

mehmet352535, 4 ay önce - Alıntıya git

Kesinlikle 1.5 turbo Civic.

07 Ekim 2021 21:47

burakarda38
Aday Memur

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.Sıfır toyota ve civic daha mantıklı ama atmosferik motor tork gücü düşük Turbo 1.3 megan istemiyorum çünkü şu anda edc fluence kullanıyorum Alternatif tork gücü yüksek 300 bine kadar sedan otomatik sizce ne olabilir?

mehmet352535, 4 ay önce - Alıntıya git
Seat Leon FR 1.4 EDC olabilir.
10 Ekim 2021 17:34

akarakas78
Memur

Alınmaz... Başına bela olur

29 Kasım 2021 02:30

rgp20
Aday Memur
Sanayiye ayıracak bolca vaktin ve paran varsa al kardeş.
01 Aralık 2021 07:56

samtafa
Memur

Ağır hasarının fiyat, sürüş, güvenlik ve kozmetiğe olan etkilerine ve senin kullanıcı olarak bu etkilerin ne derece olmasını istediğine bağlı.

Evet ya da hayır denmez, kabul edilebilirlik herkese göre değişir.

13 Aralık 2021 17:47

Baltaze
Aday Memur

Son zamanlarda bir traktör de arıyordum çünkü sahip olduğu tüm enkazlardan gerçekten büyük arazimi temizlemem gerekiyordu. Ve buldum https://www.truck1.com.tr/tarim-araclari/traktorler/fendt tüm amaçlar için mükemmel modellerle. Ve maliyeti hesapladığımda, traktörü satın almak, ne kadar iş yapmam gerektiğini göz önünde bulundurarak kiralamaktan daha ucuzdu.

20 Aralık 2021 01:01

ozguldozguld
Aday Memur

Şu dönemde oldukça riskli bir durum. Tamir masrafları, astarın yüzünden pahalıya gelmesine neden olabilir. Ağır hasarlı araçlarda trafik cezası durumlarına da dikkat edilmeli. Trafik ceza ödemeleri kesinlikle aksatılmamalı. Bu konuda güncel bilgileri mutlaka okumalı

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Toplam 27 mesaj