Editörler : gubaz
05 Ekim 2021 20:15   

Engelli memurun tayin hakkı

Arkadaşlar engelli memur olarak milli eğitimde çalışıyorum.bu sene il dışı tayin istemeyi düşünüyordum,ancak personel de ki memur eskiden engelli için tayin olayı kolaydı artık norm kadroya bakılıyor dedi.Acaba engelli tayinlerinde değişiklik mi oldu?Bilginiz var mı?

18 Ekim 2021 14:56

Yusuf TOKMUÇ
Aday Memur

Merhabalar, öncelikle iyi çalışmalar diliyorum. İller arasında norm bakılmıyor. Ancak İl içinde norm gözetiliyor. Bu noktada açıklayıcı bir içerik oluşturmuştum. Kendi kişi blog sayfamda okumanızı tavsiye ederim.

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

21 Ekim 2021 11:34

suys
Aday Memur

TAYİN İSTEYEBİLİRSİNİZ SIKINTI YOK

21 Ekim 2021 13:56

firatkaran
Memur

Bakanlıklarda gene tayin diye bi kavram var. Üniversitelerde engelli de olsan, mazeretin de olsa, ölsen de kalsan da tayin diye bi hakkın yok adamını bulmadığın sürece. Adam neyse artık

27 Ekim 2021 14:29

LORD_55100
Şef

Çünkü DANIŞTAY'ın biden fazla tayin olamaz hakkı, birden çok kereye çevrilince bakanlıklar NORM şartı getirildi. Nedeni bu hakkı kötü niyete çok çeviren engelli personeller oldu! Birde il içi tayin isteklerini Bakanlık VALİLİK-İL MEM'lere devretti ve her ilin farklı farklı uygulamaları var. Örneğin SAMSUN İL MEM bu konuda çok kötü üne sahip!

Toplam 4 mesaj

ANKET
5 ila 11 yaş arasındaki çocuklarınıza Covid19 aşısı yaptırır mısınız?