İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han
06 Ekim 2021 15:30

BAM'ın bozma kararı BİM'e etki eder mi

Devlet memurluğundan çıkarıldım. 1 yıl 3 ay ceza aldım. Kararı İstinafa taşıdım. Karşı taraf iftira attığını bilerek böyle yaptığını söyleyerek şikayetini geri çekti. Bölge adliye mahkemesi kararı bozdu. Tekrar yerel mahkemede karar görülecek. Büyük ihtimalle beraat alıncam. Devlet memurluğundan çıkarılma cezam bu aşamada veya beraat edersem iptal olur mu ? (Disiplin cezam bu olay adliyeye taşınması sonucunda açılarak verilmişti )

Turhan06
Daire Başkanı
06 Ekim 2021 17:21

Olay neydi? 1 yıl 3 ay cezanız HAGB ye çevrilmedi mi?

saxa
Memur
06 Ekim 2021 17:28

Başkasının kredi kartını izinsiz kullanma suçu. Yerel mahkeme hagb vermedi çünkü daha önce hagb vardı hakaretten dolayı. 2 yıl boyunca erteleme vermişti. Karşı taraf şikayeti çekti. Dilekçe yazdı.kendi rızamla verdim kullandığından haberim vardı . Ayrılınca iftira attım dedi. Karar bozuldu. Yerel mahkeme napacak bilmiyorum. Bizim emniyet teşkilatından atılmak bu kadar basit malesef. Bozma kararını idare mahkemesine de ekledik. Acaba bimde işe yarar mı bu

Turhan06
Daire Başkanı
06 Ekim 2021 19:11

Yarayacağını düşünüyorum. Emniyet Teşkilatı malesef böyle anlamak da güç doğrusu
saxa, 2 yıl önce

Başkasının kredi kartını izinsiz kullanma suçu. Yerel mahkeme hagb vermedi çünkü daha önce hagb vardı hakaretten dolayı. 2 yıl boyunca erteleme vermişti. Karşı taraf şikayeti çekti. Dilekçe yazdı.kendi rızamla verdim kullandığından haberim vardı . Ayrılınca iftira attım dedi. Karar bozuldu. Yerel mahkeme napacak bilmiyorum. Bizim emniyet teşkilatından atılmak bu kadar basit malesef. Bozma kararını idare mahkemesine de ekledik. Acaba bimde işe yarar mı bu

rdemir126.rd
Genel Müdür
08 Ekim 2021 23:14

Elbette işe yarayacak, ama yerel mahkemenin kararını bekleyecek

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi