Editörler : E.Kayı Han
10 Ekim 2021 15:15   

Boşanma nedeniyle tayin..

İyi günler. İkm yim eşimden boşandım. Tayin yazarsam çıkar mı? Ne diye tayin yazmalıyım?Teşekkürler

10 Ekim 2021 17:30

EsHira2018
Aday Memur

Tayin istediğin yer eş durumundan dolayı geldiğin yer mi yoksa aile ikameti mi ?

10 Ekim 2021 18:01

ALPRN 03
Aday Memur

Eshira2018 size mesaj yazdım ? Bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.. teşekkürler

10 Ekim 2021 19:40

EsHira2018
Aday Memur

Size mesaj göndermek istedim ama alıcı mesaj kabul etmiyor diye uyarı geldi. Yani şöyle benim bilgili oldugum bir konu değil daha önce bende böyle bir soru sormuştum burdn bazı arkadaşlar bakanlığın mağdur etmediğini genelini olumlu karşıladıklarını söylemişlerdi.

28 Haziran 2022 19:25

HazretKocyigit
Aday Memur

Eshira2018 size mesaj yazdım ? Bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.. teşekkürler

ALPRN 03, 10 ay önce - Alıntıya git

merhaba, bende eş tayiniyle 3 sene önce geldiğim ilden boşanma sebebiyle tayin gitmek istiyorum. Memleketimize gitmek zorunlu mu? ben memleketimden farklı bir ile gitmek istiyorum bu konuyla ilgili tüm bilgi ve tecrübenizi paylaşırsanız sevinirim.

28 Haziran 2022 19:39

ALPRN 03
Aday Memur

merhaba, bende eş tayiniyle 3 sene önce geldiğim ilden boşanma sebebiyle tayin gitmek istiyorum. Memleketimize gitmek zorunlu mu? ben memleketimden farklı bir ile gitmek istiyorum bu konuyla ilgili tüm bilgi ve tecrübenizi paylaşırsanız sevinirim.

HazretKocyigit, 2 ay önce - Alıntıya git
Personel kalemi aracılığı ile yazınız , istediğiniz yerler olmaz ise ,genel müdürlük boş yerleri belirtip isterseniz buraya atamanızı yapabiliriz diyorlar mış, diye biliyorum..
28 Haziran 2022 19:41

ALPRN 03
Aday Memur

Memlekete gitmek zorunlu değil.
28 Haziran 2022 20:01

HazretKocyigit
Aday Memur
Personel kalemi aracılığı ile yazınız , istediğiniz yerler olmaz ise ,genel müdürlük boş yerleri belirtip isterseniz buraya atamanızı yapabiliriz diyorlar mış, diye biliyorum..
ALPRN 03, 2 ay önce - Alıntıya git

istediğim şehirde 3 cezaevi var. herhangi birine göndermezler mi. Cezaevleri yapısı gereği her zzaman personele ihtiyaç duyulan işyeri sonuçta

28 Haziran 2022 20:11

ALPRN 03
Aday Memur

istediğim şehirde 3 cezaevi var. herhangi birine göndermezler mi. Cezaevleri yapısı gereği her zzaman personele ihtiyaç duyulan işyeri sonuçta

Personel kalemi aracılığıyla isteğiniz yerlerle ilgili talepte bulunun hemen cevap veriyorlar,
29 Haziran 2022 23:43

HazretKocyigit
Aday Memur
Personel kalemi aracılığıyla isteğiniz yerlerle ilgili talepte bulunun hemen cevap veriyorlar,
ALPRN 03, 2 ay önce - Alıntıya git

boşanma aşamasındayken bir başvuru yapmıştım muhtemelen boşanma sonuçlanmadığı için talebin reddi cevabı gelmişti. şimdi kesinleştiği için tekrar deneyeceğim.

30 Haziran 2022 06:57

Mustafa88a
Aday Memur

boşandıktan sonra ne kadar süre içinde tayin yazabiliyoruz

Toplam 10 mesaj