Editörler : Kubil ay
11 Ekim 2021 18:50   

Bakanlık Yüksek Disiplin kurulu sözlü savunma aşaması

Merhabalar... Bir kaç gün sonra kurul karşısına çıkacağım...Kurula daha önce çıkıp ifade veren arkadaşlar nelere dikkat etmem gerektiğini belirtirse çok sevinirim... Kurulun sözlü savunma sonrası direk hakkımda olumşu-olumsuz karar alıyor mu, yoksa sunacağım yeni belge ve ifadeler eşliğinde değerlendirme süreci mi oluyor acaba ?

11 Ekim 2021 20:11

Gydm
Genel Müdür
Konu neden ihraç ile yargilaniyorsun konuyu bilmeden nasıl yardımcı olsun millet yeni delillerin varsa sun tabi
11 Ekim 2021 20:21

Aslan9090
Memur
Konu neden ihraç ile yargilaniyorsun konuyu bilmeden nasıl yardımcı olsun millet yeni delillerin varsa sun tabi
Gydm, 1 hafta önce - Alıntıya git
Evet yazılı savunma aşamasından sonra elde ettiğim lehime olacak bir çok yeni delil mevcut elimde... Yetkisi olmadığı halde Polnet den elde ettiği gizli bilgileri yetkisi olmayan kişilere açıklamak fiilinden dolayı MEMURLUKTAN ÇIKARMA cezası ile soruşturma geçirdim.
11 Ekim 2021 21:04

emre2466
Memur

Gavatların suratına iyi bak eşkitirlerse bil ki ihraç oldun savunma mavunma boş iş siyasi bi adam varsa sok araya onlar savunmaya değil abilerinin lafına bakarlar bol şans

11 Ekim 2021 21:07

Aslan9090
Memur

Gavatların suratına iyi bak eşkitirlerse bil ki ihraç oldun savunma mavunma boş iş siyasi bi adam varsa sok araya onlar savunmaya değil abilerinin lafına bakarlar bol şans

emre2466, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hiç mi şansımız yok , müfettiş çoğu şeyi kafasından uydurmuş....İsnat ettiği suçlaman3 yıl önceye ait
12 Ekim 2021 06:59

Darkcorner3123
Aday Memur

Ben il disiplin kurulunda sözlü savunma verdim bakalnlık benim savunmamı almadan ihraç etti direk boş hepsi idareye dava aç direk

12 Ekim 2021 13:00

kamel25D
Aday Memur

Aynen sana katılıyorum. Yüzde yüz doğru.
14 Ekim 2021 20:29

Cengiz A.
Aday Memur
Dostum sözlü savunmandan sonra karar o an veriliyor ama yüzüne karşı söylenmiyor. Sana tebliğ edilmesi 3 ayı bulur. Ben 18 haziranda sözlü savunma verdim karar geçen ay bana tebliğ edildi. Karara baktım 18 haziranda imzalanmış
14 Ekim 2021 20:46

Akr92
Aday Memur
Dostum sözlü savunmandan sonra karar o an veriliyor ama yüzüne karşı söylenmiyor. Sana tebliğ edilmesi 3 ayı bulur. Ben 18 haziranda sözlü savunma verdim karar geçen ay bana tebliğ edildi. Karara baktım 18 haziranda imzalanmış
Cengiz A., 4 gün önce - Alıntıya git

Kardes sana mesaj attim bakarmsn

14 Ekim 2021 20:52

Akr92
Aday Memur

Benim konum kardesim,kiz arkadasimla (sozumle )

ayrilma asamsinda watsapdaki

hakaret tehdit kufurlu sozler . Kiz arakadasim

savciliga sikayet ediyor beni tehdit hakaret ediyor die(watsap konusmalrini veriyor savciliga)

sonrasnda 3 günü dilekce verip sikayetini çekiyor,

sikayetini cektikten sonra ben adliyeden 7 gun icinde

adli takipsizlik aldim. Sonrasnda musfetis calistigim

ile gelip ifademi aldi ve arkasndan 10 dakika sonra

valilik kararıyla aciga aldi beni , ama benim adli davam olmadığı icin 90 gun acikta kaldim ve 91 günü

gorevime basladim. Su anda 1 yil 9 aydir

gorevimdeyim aktifim , derce kademe gbi seyler

durmus degil ama swrefsz mufetis devlet memurlukta cikarma istemis ve yer degisikligi istemis hakkimda yer degisikligi göreve başladığımda oldu .. ayrica kiz arkadasimla aramizda Taciz,

tecavuz

,santaj

fiziksel mudahale hicbisey yok

yok, Sadcee birbirmize karsi

tehdit içerikli hakaret içerikli

konusmalar yazismalar var. Kizin watsap

yazismalarina konusmalarinq bakmadi ve sadcee

benim watsap

yazismalarimi ve konuşmalarımı

cikartirdi benim ne yazdilarima bakdi. Kiz

arkadasim ne demisse ona inanmis. Söylediklarinin isesomut delili yoktur hepsi soyut cekislili ,ayrica kendi

rizasiyla sikayetini cekmis

adli takiplsizlik almisim Kuruldan ne sonuc cikar.

MUFETISIN her dedigini yapiormu kurul yoksa kurul kendimi değerlendiriyor

14 Ekim 2021 21:46

Aslan9090
Memur
Cengiz A., 4 gün önce - Alıntıya git
Aydınlatıcı oldu teşekkü ederim
16 Ekim 2021 11:41

nasibimbir
Şef

Kurul boş devrem zaten kararını öncesinde veriyor, bende ilk iptal kararı aldım Nisan 2021 de mahkemeden, tercih aldılar, başlamayı beklerken ikinci ekz ihraç edildim sildiklerini geri almak istemiyolar, kanun felan hepsi hikaye hakkında hayırlısı olsun.

Toplam 11 mesaj