Editörler : gubaz
11 Ekim 2021 19:47   

Müjde..C.Başkanı Açıkladı 3 Aralık Dünya Engellier Gününde 750 Engelli Öğretmen Ataması Olacak

Trt haberde Açıklama yapan C.Başkanı R.T.Erdoğan 3 aralık dünya engelliler gününde 750 engelli öğretmen ataması yapılacak.

Atama bekliyen engeli öğretmenlerimize hayırlı olsun

İnşallah o güne kadar 1000 e tamamlarlar

11 Ekim 2021 21:22

suverek
Şef
Sayı çok yetersiz gerçekten ayrica, Yeni Formasyon alacak arkadaşlar da sürece dahil olacaktır. O yüzden sayı artırılmalı...
11 Ekim 2021 21:34

adaletvehak
Daire Başkanı

Bence adaylar birlik olup seslerini duyrmaları gerek enaz 1250 kadroya yükselmeli

11 Ekim 2021 23:15

Egeduy
Memur

Şu an formasyon alan arkadaşlar aralık ayına kadar belgelerini nasıl alacaklar ki. Formasyon eğitimi 1 yıldı şimdi değişti mi acaba? 2511 kişi var sanki hepsini atasalar ne olacak ki... Bir de arada gerçekten mağdur olan engelliler var bence şu geçici rapor ortadan kalkmalı sürekli engeli var ise bu sınava girmeli aday...

12 Ekim 2021 08:24

gelecekbizimolsun
Aday Memur

bazı arkadaşlar formasyon verildiğini yazmışlar arkadaşlar şu an hiçbir üniversite formasyon vermiyor eğitim fakültesinde zaten formasyon dersleri zorunlu bahsedilen eğitim fakültesi dışındaki fakülte mezunları ise zaten formasyon alamıyorlar formasyon yok

12 Ekim 2021 08:25

yılmazergin
Şef

Hepimize hayırlı olsun İnşallah sayı yükselirse iyi olur

12 Ekim 2021 12:28

selo71
Şef

Ortaöğretim Engelliler Ne olacak?? EKPSS ye en çok ortaöğretimden giriyor, En az Alım Ortaöğretimden oluyor. ADALETE BAK ADALETE...Son Üç Yıldan beri Engelli alı mı Çok az.Hayaller Kırık, yıkık.

12 Ekim 2021 13:18

Egeduy
Memur

Medyada gündeme geldi benim de net bilgim yok. Fakat uzaktan eğitim ile formasyon veriliyormuş yüksek ücretlerle.

15 Ekim 2021 22:16

suverek
Şef

bazı arkadaşlar formasyon verildiğini yazmışlar arkadaşlar şu an hiçbir üniversite formasyon vermiyor eğitim fakültesinde zaten formasyon dersleri zorunlu bahsedilen eğitim fakültesi dışındaki fakülte mezunları ise zaten formasyon alamıyorlar formasyon yok

gelecekbizimolsun, 2 ay önce - Alıntıya git
Formasyon yeniden verilmeye başlandı bu yakın zamanda. Hemde uzaktan eğitimle vereceklerdi. YÖK buna müdahale etti. Ancak %40 yine uzaktan verilecek. Yani formasyon geri geldi ve üniversiteler ilanı çıkmış. Bu alımlara Yetişirmi yetişmezmi bilemem.
Toplam 8 mesaj

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?