Editörler : Kubil ay
24 Ekim 2021 15:19

adana kebab
Memur

istanbuldaki arkadaşların dilekceleri muhtemelen istanbul emniyet müdürlüğü tarafından gönderilmemiştir benimde ilk görev yerim istanbul du şark dönemi karakol amiri bile şarka gitmene engel olabiliyordu personel eksikliğinden dolayı tahminim yine öyledir

24 Ekim 2021 15:21

Karagelek
Aday Memur

istanbuldaki arkadaşların dilekceleri muhtemelen istanbul emniyet müdürlüğü tarafından gönderilmemiştir benimde ilk görev yerim istanbul du şark dönemi karakol amiri bile şarka gitmene engel olabiliyordu personel eksikliğinden dolayı tahminim yine öyledir

adana kebab, 1 ay önce - Alıntıya git
Bana da öyle geliyor
24 Ekim 2021 17:32

Yifit

Bilginiz var mı şu an ilişik ne zaman kesilecek mehil izni kaç gün olur harcırah meselesi nedir falan

24 Ekim 2021 18:05

sagami
Daire Başkanı

Torpilliler gider yine

24 Ekim 2021 19:39

buminkagann
Aday Memur
Torpillik bir yer değil gidilen yer. Ben başvurmadım ama emniyetin artık dilekçesi konusu için öyle birşey yapması gerekir ki memur direk dilekçesini personel daireye verebilsin. Dilekçe vericeksin amir onayı istiyor. Dilekçe zaten anayasal hak amire ne gerek var.
25 Ekim 2021 15:31

Yifit

Meslekte 24 yılım adana da görev yapıyorum bende dilikce ile atama talebinde bulundum perşembe günü polnete baktım kanuni görev yeri kastamonu yazıyor ben çıkmaz diyordum çok müracat olmuştur diye çıkmış hayırlısı istihdam formuda açmışlar demekki sadece bozkurt ilçesine vermeyecekler

adana kebab, 1 ay önce - Alıntıya git

Atanan tüm personelin Bozkurt?ta görev alacağı söylenmiş

Toplam 86 mesaj

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?