Editörler : ayşegül bgm
16 Ekim 2021 23:12

KübraEseresen
Aday Memur

yok onu sormadım hocam mesela istanbulsa 36 kadrodan 1i veya ankaraysa 13 kadrodan biri o şekilde sordum

fizyorex, 1 ay önce - Alıntıya git
4 kadrodan 1 i hocam
16 Ekim 2021 23:14

ayarcıfzt
Aday Memur

istediğiniz yeri sıralaması sizden iyi olan başka biri istiyorsa ve ilk tercihine yazdıysa ve bundan eminseniz ( tercihinden ) tercih yapmayabilirsiniz. il seçimi varsa ve siz bir yer istiyorsanız tercih yapmak en doğal hakkınız .

16 Ekim 2021 23:16

KübraEseresen
Aday Memur

istediğiniz yeri sıralaması sizden iyi olan başka biri istiyorsa ve ilk tercihine yazdıysa ve bundan eminseniz ( tercihinden ) tercih yapmayabilirsiniz. il seçimi varsa ve siz bir yer istiyorsanız tercih yapmak en doğal hakkınız .

ayarcıfzt, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam puan olarak tercih hakkımız olursa şansımı yüksek görüyorum
17 Ekim 2021 09:24

gsseven46
Aday Memur

Alımda 3 yıl tayin istenemez yazıyor sonrasında istenebiliyor galiba, zaten sağlı bakanlığında da 3 yıl eş durumu dahil tayin yok yani tayin konusunda ikisinde de şartlar aynı

17 Ekim 2021 13:21

KübraEseresen
Aday Memur

Alımda 3 yıl tayin istenemez yazıyor sonrasında istenebiliyor galiba, zaten sağlı bakanlığında da 3 yıl eş durumu dahil tayin yok yani tayin konusunda ikisinde de şartlar aynı

gsseven46, 1 ay önce - Alıntıya git
İkisi de aynı bakanlıkta olduğunda 1 yıl dolunca tayin isteme hakları var diye biliyorum hocam.
23 Ekim 2021 12:08

fizyoterapistadayı
Memur

Hocam karar verdiniz mi ram e tercih verecek misiniz ne yapacaksınız

Toplam 46 mesaj

ANKET
5 ila 11 yaş arasındaki çocuklarınıza Covid19 aşısı yaptırır mısınız?