Editörler : hugo.almeidaKubil ay
15 Ekim 2021 18:41   

Resmi Gazete Kit Hakkında

Cumhurbaşkanlığı tarafından açıklamaya göre Kitler alıma devam edecek hayırlı olsun. Son 2 merkezi atama her şeye gebe..

15 Ekim 2021 18:50

organikpttci
Aday Memur

son iki atama dan sonra alım olmazmı artık

15 Ekim 2021 20:43

4611eem4611
Yasaklı

Ne alaka

15 Ekim 2021 21:45

tombombadil
Aday Memur

açıklaması ne ?

15 Ekim 2021 22:29

EngineerPower
Aday Memur

Hayır aslında tam tersi kitler alıma devam edecek , herkesin dediği olay bundan sonra alım olmayacak deniliyordu ama resmi gazetede yayımlanan belgeye göre bu işin aslının olmadığı ortaya çıktı. Kurumlar alımlara devam edecek. Gayet olumlu bir açıklama yapılmış..

15 Ekim 2021 22:38

Yüce Hülagü Han
Şube Müdürü

Bunu diyenler kimdi ki? Anlatıyoruz bazi nankör onursuzlar sürekli çalıştığı kurumların özelleşmesi peşinde 20 yıldır aynı hikâye şuan gündemde tek bi özeliştirme yok güya gecen sene Haziran'da kesin olacak olan TCDD özelleşmesi de yalan oğlu yalan oldu temmuzda alım yaptı bekleyin daha aralıkta ve diğer temmuzda da alım var özelleşecek kuruma da alım olmaz ondan sonra seçim ve kesin değişim elden çıkarılan bi çok kitin ise kamulaştırması olacak bundan da emin olabilirsiniz ya da yarın DHMİ özelleşiyor bu sefer kesin bilmem nere özelleşiyor bu sefer kesin diye bi 10 yıl daha ağlamaya devam.

15 Ekim 2021 22:48

EngineerPower
Aday Memur

Bunu diyenler kimdi ki? Anlatıyoruz bazi nankör onursuzlar sürekli çalıştığı kurumların özelleşmesi peşinde 20 yıldır aynı hikâye şuan gündemde tek bi özeliştirme yok güya gecen sene Haziran'da kesin olacak olan TCDD özelleşmesi de yalan oğlu yalan oldu temmuzda alım yaptı bekleyin daha aralıkta ve diğer temmuzda da alım var özelleşecek kuruma da alım olmaz ondan sonra seçim ve kesin değişim elden çıkarılan bi çok kitin ise kamulaştırması olacak bundan da emin olabilirsiniz ya da yarın DHMİ özelleşiyor bu sefer kesin bilmem nere özelleşiyor bu sefer kesin diye bi 10 yıl daha ağlamaya devam.

Yüce Hülagü Han, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam zaten bugün Tcdd işletme işçi alımına çıktı. Aralık ayında klavuzda mühendis alımı yaptığını görebiliriz Tcdd isletmenin. Ayrıca yazdığınız her şeye imzamı atarım. Ve haklısınız Aralık ve Temmuz atamasında bu kurumlar alım yapacaklar zaten gelen bilgiler de bu yönde ayrıca resmi gazete bilgisi de bunu destekliyor.

15 Ekim 2021 22:54

EngineerPower
Aday Memur

yine ilgili mühendislikler son 2 atamada istediğini alacak gibi görünüyor bunu geçen de ifade etmiştim. İnşallah da öyle olur emek veren herkes emeğinin karşılığını alır.

15 Ekim 2021 23:03

hayat.15
Aday Memur

yine ilgili mühendislikler son 2 atamada istediğini alacak gibi görünüyor bunu geçen de ifade etmiştim. İnşallah da öyle olur emek veren herkes emeğinin karşılığını alır.

EngineerPower, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam merkezi atamada KİT'lere atanan mühendisler sözleşmeli olarak mı atanıyor?

15 Ekim 2021 23:22

TheDarkWolf
Aday Memur

Hocam merkezi atamada KİT'lere atanan mühendisler sözleşmeli olarak mı atanıyor?

hayat.15, 3 ay önce - Alıntıya git

Evet hocam, her yıl yenilenen bi sözleşme

15 Ekim 2021 23:27

Yüce Hülagü Han
Şube Müdürü

Sadece bu da değil isteyen inanmasın bundan sonra özelleştirme yok seçime kadar seçimde akp kazanırsa özelleşme onayını da almış olacak ve 1 ay içinde bütün kitler birden özelleşecek ama ben asla kazanmayacağını düşünüyorum ve yeni gelen hükümet asla özelleştirme yapmayacak hatta dediğim gibi bi çok kurumu kamulaştıracak.

16 Ekim 2021 07:51

organikpttci
Aday Memur

Yüce Hülagü Han, 3 ay önce - Alıntıya git

hocam cok ayıp ediyorsunuz ara ara tcdd özeleşiyor sayfasına yazın orda havuzcular cok fazla olmuş eekimde havuz bekliyorlardı siz sesiz kalmayın

17 Ekim 2021 09:48

4611eem4611
Yasaklı

Kitlerin bu şekilde devam etme ihtimali yok. Hiç boşuna ağlamayın :)

https://www.memurlar.net/haber/996079/dogalgaz-fiyati-uctu-botas-i-dolar-vurdu.html

19 Ekim 2021 10:43

gapesese2020
Aday Memur

bayılıyorum soyle polyannalara yav

19 Ekim 2021 10:48

4611eem4611
Yasaklı

bayılıyorum soyle polyannalara yav

gapesese2020, 3 ay önce - Alıntıya git

Hahahahah bırak eğlensin çocuk :)

20 Ekim 2021 13:32

son399lu
Aday Memur

Özelleştirmenin türlü türlü yolu var. Bir bakmışsınız bir gecede kanun çıkmış. Bakalım sıradaki şanslı KİT imiz hangisi?

20 Ekim 2021 14:10

4611eem4611
Yasaklı

Özelleştirmenin türlü türlü yolu var. Bir bakmışsınız bir gecede kanun çıkmış. Bakalım sıradaki şanslı KİT imiz hangisi?

son399lu, 3 ay önce - Alıntıya git

Dur dur söyleme bir anda öğrensinler sürprizi kaçmasın :)

21 Ekim 2021 08:40

behzattç
Aday Memur

moralinizi bozmayın hiçbir şey olmaz. Böyle devam eder

22 Ekim 2021 08:47

ferocan.ş
Aday Memur

Taslak hazır durumda. Taslak meclise sunulacak söylentileri dolaşmakta. TCDD ile TÜRASAŞ'ta özelleşme kapsamında. Çalıştığım kurumda aylardan beri özelleşme ve holdinkleşme konuşuluyor. Daire başkanları da özelleştirmeden ve holdinkleşmeden bahsediyor. Ateş olmayan yerden duman çıkmazmış. Bir şeyler kesinlikle olacak.

22 Ekim 2021 12:02

EngineerPower
Aday Memur

Enerji Bakanı Fatih Dönmez in açıklamasından..

TEİAŞ'ta halka arz olacak. Yönetim ve denetim bizde olacak. Çalışanlar yine kamu çalışanları olacak, özlük haklarında bir değişiklik olmayacak

22 Ekim 2021 12:27

4611eem4611
Yasaklı

Enerji Bakanı Fatih Dönmez in açıklamasından..

TEİAŞ'ta halka arz olacak. Yönetim ve denetim bizde olacak. Çalışanlar yine kamu çalışanları olacak, özlük haklarında bir değişiklik olmayacak

EngineerPower, 3 ay önce - Alıntıya git

Personel rejiminde bir değişiklik olmayacak dememiş :)

Toplam 56 mesaj