Editörler : gubaz
18 Ekim 2021 20:49

moideen
Daire Başkanı

Pek bir tepki vereceğini sanmıyorum. Emin olun o da 3 tanesini kendine 7 tanesini devlete aldığını biliyordur.

hugo.almeida, 1 ay önce - Alıntıya git

Doğru tahmin etmişşin hocam. Saygılar.

18 Ekim 2021 23:12

kalemli-adam07
Şef

İlçe Milli Eğitim Müdürü ve

Okul Müdürü

görevden alınmış.

18 Ekim 2021 Haber:

https://www.memurlar.net/haber/996281/5-ogrencinin-oldugu-kazada-iki-mudur-gorevden-alindi.html

19 Ekim 2021 10:52

castis
Memur

Taşımalı eğitimse, nöbetçi öğretmen servise öğrenci iniş binişini kontrol eder. Sabah kaç öğrenci gelmiş, öğrenci eksiksiz binmiş mi, servis şoförü saatine uygun gelmiş mi vs. Başka bir görevi yok. Eğer serviste bir eksik varsa, bunu okul idaresi milli eğitime bildirebilir. Veya bildirmez çünkü hiçbirimiz araç tamircisi değiliz. Aracın ne gibi bir sıkıntısı var bilemeyiz. Onu aracı öğrenci servisi olarak okula gönderen milli eğitim kontrol ederek gönderecek. İhmal varsa bu öğretmenle hiç ilgili degil. Bu konuda hiç sorumluluğumuz yok yani kusura bakmayın.

Zaten taşımalı eğitim değilse, velinin özel tuttuğu servis bizi hiç ilgilendirmez. Kontrolünü veli yapıversin. Olay çok üzücü ama faturasını öğretmene kesmeye çalışmanız çok yanlış ve cahilce.

19 Ekim 2021 11:00

castis
Memur

Okul idaresi kapının iple bağlı olduğunu milli eğitime bildirmediyse hata yapmış,hem o hem de milli eğitim müdürlüğü sorumlu olur. Bildirdi ve bir şey yapılmadıysa sadece milli eğitim müdürlüğü sorumlu olur. Ona göre karar verilir. Sizin iddia ettiginiz gibi öğretmeni ilgilendiren bir durum oluşmamış o linki siz iyi okuyun. Bir de arada öğretmene görev öğretmeye kalkan egitilmez bir cahil var.

Toplam 24 mesaj

ANKET
5 ila 11 yaş arasındaki çocuklarınıza Covid19 aşısı yaptırır mısınız?