Editörler : gubaz
15 Ekim 2021 22:18   

10 net tükçe 10 inkılap 10 net din..bunların hiçbirisi 10 net ingilizce ile aynı emeğe sahip değildi

10 net tükçe 10 inkılap 10 net din..bunların hiçbirisi 10 net ingilizce ile aynı emeğe sahip değildir.

İster beğenişsin ister keyfinizi kaçırsın.doğruları kafanıza göre eğip bükerseniz yapacağınız kazanacağınız tek sey baskalarının hakkıdır.hakka girmis olursunuz baska birsey olmaz.

Bu kadar sugötürmez bir gerçek nasıl da tartışma götürür hale gelmis hayret.ne aralık kaybetti insanlar kendilerini bu kadar...

15 Ekim 2021 22:33

drogba-70
Genel Müdür

bocuim lotfuen torkcuie ile ongluzcueyi kiyasolmyon . cocuklaurin hayuti sinovonda ungulzcei minimim paoy sahuboi olmoli. ayriucao dozgun comloler kuorsuniz doha eyui olar

15 Ekim 2021 23:09

berken47
Şef

Bu arkadaşın derdi ne,biri anlatabilir mi,ne demek istemiş dyk'dan bahsediyorsa ingilizce açık

16 Ekim 2021 00:21

hugo.almeida
Müsteşar Yardımcısı

Böyle hakka giriliyorsa öbür tarafta size güzel sürprizler çıkabilir. :)

16 Ekim 2021 01:00

Deniz Kum Güneş
Şef

hocam 2-3 gündür ne çok ağladın ya. hayır gerçekten mevzuyu da bilmiyorum. konu nedir hiç bir fikrim yok çünkü yazdıklarını zerre anlamıyorum.

16 Ekim 2021 08:28

Entellektüelizm
Şef
Yeni trolümüz hayırlı olsun
16 Ekim 2021 09:40

muallim_34
Daire Başkanı

ingilizceden hiç soru sorulmasa daha adil olur.

16 Ekim 2021 10:16

luciole
Aday Memur

Gençlerin dünyadan haberi olmasın, olduğu yerden ileri gidemesin demek istemiş arkadaş. Tüm dünya gençleri ülke fark etmeksizin ingilizce aracılığıyla konuşup anlaşabilirken bizimkiler dışarda kalsın, ne gerek var. Osmanlıca neyimize yetmiyor.

Zaten yarım yamalak eğitim sistemimizle dil öğrenmek isteyen kendi çabasıyla ancak öğrenebiliyor bir de sınav gibi bir motivasyon kaynağını ortadan kaldırırsanız hiçbir şey kalmaz elimizde. Malum sınavda olmayan dersler gereksiz görülüyor öğrenci tarafından.

16 Ekim 2021 11:05

ahmetalisivas
Aday Memur
10 ned ingilicce netiynen diyerlerinin doplamı aynı deyildir.
16 Ekim 2021 12:06

defnesu3535
Daire Başkanı

Ahmet ali sivas hiç farkeymiyor bak anladım sen de anladın

16 Ekim 2021 12:09

defnesu3535
Daire Başkanı

İşine gelmediği çıkarlarına ters düstüğü için satasacak yer arayanlar küçümseyecek yer arayanlar sizinle hesaplasacağız ahirette.sizler önce haklı olanın yanında olmayı ve hazmetmeyi bir öğrenin.

16 Ekim 2021 12:42

hugo.almeida
Müsteşar Yardımcısı

Dış mihraklar İngilizce düşmanlığını körüklüyor. Eskiden böyle değildi. Kahrolsun dış mihraklar, dış güçler.

16 Ekim 2021 14:58

anther
Memur

hocam 2-3 gündür ne çok ağladın ya. hayır gerçekten mevzuyu da bilmiyorum. konu nedir hiç bir fikrim yok çünkü yazdıklarını zerre anlamıyorum.

Deniz Kum Güneş, 1 ay önce - Alıntıya git

okulunda seçmeli İngilizce dersi seçmiyorlarmış. başka derslerinden seçiyorlarmış. ek ders fazla alamıyormuş.

16 Ekim 2021 15:05

skramz
Şef

ben sizin sıkıntınızı anlıyorum zaten açtığınız konuya da yazdım fakat idareyle görüşseniz il/ilçe memle görüşseniz daha iyi olmaz mı biz ne yapabiliriz

16 Ekim 2021 17:17

hacettepeli85
Daire Başkanı
Böyle çok yazınca haklı olmuyorsun sadede çok ağlamış oluyorsun
Toplam 14 mesaj

ANKET
5 ila 11 yaş arasındaki çocuklarınıza Covid19 aşısı yaptırır mısınız?