Editörler : Kubil ay
16 Ekim 2021 00:34

Adaypolis12
Aday Memur

Lisans erkek hariç diğer alanlarda bu yüzden torpil iyi dönüyor. Kesinlikle direk 100 90 verdiklerini ben düşünmüyorum. Eğer pomem i kazanırsanız orda millette ne torpiller varmış dersiniz atama sırasında :D

16 Ekim 2021 00:38

pomem741
Aday Memur
Size net söyleyim o akademisyen bi halt bilmiyor girdim dinledim yeminle olaydan habersiz davranıyor komedi len diyorki 12 bin olursa erkek lisans adp aZıcık düşer ama ön lisanslar biraz artar diyor adp puanı burdan pay biçim olayla yakından uzaktan alakasız :)))
16 Ekim 2021 00:41

Childteacher
Aday Memur

Kontenjan artarsa zaten mantıklı olarak adp düşer yedekler asil olur konu hakimiyeti gerçekten yok sadece insanlar hiç bir yerden haber alamayıp kendisini dinledigi için oda birşeyler anlatmaya çalışıyor kendince

16 Ekim 2021 00:42

pomem741
Aday Memur

Kontenjan artarsa zaten mantıklı olarak adp düşer yedekler asil olur konu hakimiyeti gerçekten yok sadece insanlar hiç bir yerden haber alamayıp kendisini dinledigi için oda birşeyler anlatmaya çalışıyor kendince

Childteacher, 1 ay önce - Alıntıya git
Ya baba kimler akademisyen ülkeye bak :)))))))
16 Ekim 2021 00:47

Emreeky
Aday Memur

aynen kral..

soruyu bilemeyenler ayada 60puanla (Başarısız) elveda diyor o halde :)

ya kankiler bu herif bi bok bilmiyor sonuçları bekleyin.

torpil felanda yok anasını sattığımın yerinde hadi validen torpil aldın diyelim geriye kalan 4 komisyon üyesinide mi torpille ayarladın?.?!?!

Başarısızlığınızın sebebini kendinizde arayın bahanelerinizle milletin aklını karıştırmayın. Tevekkülünüzü edin gerisi nasip.

16 Ekim 2021 00:54

girllll5
Aday Memur

aynen kral..

torpil felanda yok anasını sattığımın yerinde hadi validen torpil aldın diyelim geriye kalan 4 komisyon üyesinide mi torpille ayarladın?.?!?!

Başarısızlığınızın sebebini kendinizde arayın bahanelerinizle milletin aklını karıştırmayın. Tevekkülünüzü edin gerisi nasip.

Emreeky, 1 ay önce - Alıntıya git

kardeşim torpil ne yazık ki var .. daha geçen de bir sürü belge yayınlandı ve kabul de ettiler bunu .. isimlerin gitmesi gibi bir gerçekle karşı karşıyayız. Ama tabi tüm kontenjanı torpille doldurduklarını düşünmüyorum kenarda köşe de bizede yer vardır :D

16 Ekim 2021 09:21

Müzeyyeen
Aday Memur
Bende aynı şeyi duymuştum mülakatlar sırasında emanet bıraktığımız dayı da aynısını demişti, komisyon en fazla 80 verir gerisi akademiye kalır demişti pek emin olamamıştım. Benimde sözlüden yüksek alırsam ancak şansım var zor olsada 2 aydır inşallah olacak diye yaklaşıyorum hayırlısı artık
16 Ekim 2021 11:11

gokboruuu
Memur

aynen kral..

Emreeky, 1 ay önce - Alıntıya git

Ah güzel kardeşim benim. Seni o valinin olduğu yerde diğer komisyon üyeciklerinin yorum hakkının olabileceğini düşündüğün yerinden öperim:) Keşke herşey senin dediğin gibi olsa. Vali zaten girmez mülakata. Vali yardımcıları gelir, onlarada sayın valim sayın valim çekilir komisyon üyelerince. Ve herşeye o karar verir diğerlerine sadece sencede öyle değil mi doğru düşündüm gibisinden şeyler sorar. Bir de bu akademisyen arkadaş son günlerde sosyal medyada dönen torpil dedikodularına benzin dökmüş resmen. Kalan 20 puanı akademi belirler demek, çarşaf çarşaf yayınlanan listelere 20şer puanlar verildi demektir. Umarım doğru değildir tabi ama bunu bile anlayamayışınız gerçeği yadsımak istediğiniz anlamına gelir. Bu da en klasik psikolojik nevrozlardan biridir. Şimdiden kaybettik diye düşünelim üzülmeyelim bence.

16 Ekim 2021 12:20

Emreeky
Aday Memur

Ah güzel kardeşim benim. Seni o valinin olduğu yerde diğer komisyon üyeciklerinin yorum hakkının olabileceğini düşündüğün yerinden öperim:) Keşke herşey senin dediğin gibi olsa. Vali zaten girmez mülakata. Vali yardımcıları gelir, onlarada sayın valim sayın valim çekilir komisyon üyelerince. Ve herşeye o karar verir diğerlerine sadece sencede öyle değil mi doğru düşündüm gibisinden şeyler sorar. Bir de bu akademisyen arkadaş son günlerde sosyal medyada dönen torpil dedikodularına benzin dökmüş resmen. Kalan 20 puanı akademi belirler demek, çarşaf çarşaf yayınlanan listelere 20şer puanlar verildi demektir. Umarım doğru değildir tabi ama bunu bile anlayamayışınız gerçeği yadsımak istediğiniz anlamına gelir. Bu da en klasik psikolojik nevrozlardan biridir. Şimdiden kaybettik diye düşünelim üzülmeyelim bence.

gokboruuu, 1 ay önce - Alıntıya git

kanki bu 20 puanı akademi belirler demek torpilin direkt kanıtı oluyor ve inanmak istemiyorum :(

Toplam 29 mesaj

ANKET
5 ila 11 yaş arasındaki çocuklarınıza Covid19 aşısı yaptırır mısınız?