Editörler : ayşegül bgm
16 Ekim 2021 18:50

Belizz111
Kapalı

Bu alımın kariyer kapısı üzerinden olma ihtimali var mı belki de o yüzden ösym üzerinden duyum gelmemiştir

fzth, 2 ay önce - Alıntıya git

Bence yine osym üzerinden olur. Çünkü bir sürü kişinin başvurduğu kpss sonuçlarına göre sıralama yapılacak bir alımda ösymden daha deneyimli bu işi daha iyi yapabilen bir kurum yoktur diye düşünüyorum

16 Ekim 2021 19:07

does it matter
Yasaklı

Mevzuat boş bir adam değil bunu çoğunluk zaten bilir. (Bunun dışında güvenilir ya da güvenilmez birçok kaynak da artık sayının belirlendiğini ve alımın yakında olduğunu bildirdi.)

Mevzuat'ın dediği şey şuydu: Müjde... 10 gün içinde alım ilanı yayımlanıyor. Alım ilanı=kılavuz demektir.

10 gün içinde kılavuz yayımlanacaksa önümüzdeki hafta içi kesinlikle bir şeyler olacaktır. 11 aylık bekleme sürecinin ardından sanki olmayacakmış gibi gelse de ben gelişme olacağını düşünüyorum çünkü bu zamana kadar böyle net konuşup da yanıldığı görülmemiş bir hesaptır kendisi.

16 Ekim 2021 19:08

BarisHealthCompany
Aday Memur

Mevzuat boş bir adam değil bunu çoğunluk zaten bilir. (Bunun dışında güvenilir ya da güvenilmez birçok kaynak da artık sayının belirlendiğini ve alımın yakında olduğunu bildirdi.)

Mevzuat'ın dediği şey şuydu: Müjde... 10 gün içinde alım ilanı yayımlanıyor. Alım ilanı=kılavuz demektir.

10 gün içinde kılavuz yayımlanacaksa önümüzdeki hafta içi kesinlikle bir şeyler olacaktır. 11 aylık bekleme sürecinin ardından sanki olmayacakmış gibi gelse de ben gelişme olacağını düşünüyorum çünkü bu zamana kadar böyle net konuşup da yanıldığı görülmemiş bir hesaptır kendisi.

does it matter, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben kendimi bile şakşaklamam sen nasıl beceriyorsun bu kadar bi insanı övmeyi

16 Ekim 2021 19:08

Memuriyetyolu06
Aday Memur

Duyumculardan hiç haz almasamda bu adam , birileri yarındanda yakın derken çalışma yok diyen birisiydi . Bekleyelim görelim?

16 Ekim 2021 19:09

BarisHealthCompany
Aday Memur

BarisHealthCompany, 2 ay önce - Alıntıya git

Tartışma yaratmak için demiyorum O da insan o da yanılabilir veya gerçekten duyduğu gördüğü şey değişebilir bu kadar umut bağlama dostum

16 Ekim 2021 19:13

does it matter
Yasaklı

BarisHealthCompany, 2 ay önce - Alıntıya git

Adam yanılmadığı için yanılmadı diyorum bu övgü ya da yergi değil nesnel bir gerçekliktir.

Bir dahakine senin de anlayacağın seviyede yazarım kusura bakma Mr. Şakşak.

17 Ekim 2021 11:40

Hemşir 42

Şöyle bir durumda olabilir c.başkanı şehir hastanesi açılışındada müjdeyi verebilir bu ihtimalde önemli bence

atoprak21, 2 ay önce - Alıntıya git
Yakında neresi açılıyor yani ne zaman daha doğrusu
17 Ekim 2021 13:47

BarisHealthCompany
Aday Memur

Adam yanılmadığı için yanılmadı diyorum bu övgü ya da yergi değil nesnel bir gerçekliktir.

Bir dahakine senin de anlayacağın seviyede yazarım kusura bakma Mr. Şakşak.

Yanılırsa hesabı silip gidecekmiş sen de gidecek kadar onurluysan gidersin Madem yanılmaz kahin gibi geleceği görüyor

17 Ekim 2021 23:18

Acilt
Aday Memur

Alım ilanı duyuru demek değil midir hocam bence kılavuzu değil duyuruyu kastetmiştir ya

17 Ekim 2021 23:45

does it matter
Yasaklı

Alım ilanı duyuru demek değil midir hocam bence kılavuzu değil duyuruyu kastetmiştir ya

Acilt, 1 ay önce - Alıntıya git

Duyuru yayımlanmaz hocam burdan bile belli kılavuzu kastettiği.

18 Ekim 2021 00:46

Jagro
Yasaklı

Acilt, 1 ay önce - Alıntıya git
Alım ilanı demek kılavuzun resmi gazetede yayimlanmasi demektir.Kılavuz geldi diye tercihler hemen baslamaz bazen kilavuzun geldigi gun baslar bazende 1-2 hafta sonra tercihler baslar.Tabi Saglikmevzuat neyi kastetti, kurdugu cumlenin farkinda mi bunu bilmiyoruz.Belki duyuru demek istemistir belki de kılavuz .
18 Ekim 2021 13:47

BarisHealthCompany
Aday Memur
Alım ilanı demek kılavuzun resmi gazetede yayimlanmasi demektir.Kılavuz geldi diye tercihler hemen baslamaz bazen kilavuzun geldigi gun baslar bazende 1-2 hafta sonra tercihler baslar.Tabi Saglikmevzuat neyi kastetti, kurdugu cumlenin farkinda mi bunu bilmiyoruz.Belki duyuru demek istemistir belki de kılavuz .
Jagro, 1 ay önce - Alıntıya git

Does it mater, employment hesabını sildi şimdi sen de yanılmaz dediğin o kahin idolün gibi yol al .

18 Ekim 2021 14:01

farkederkardesim
Yasaklı

Sana laf sokmalı cevap yazmak isterdim ama o kadar çok döndün ki, artık sen bir atak helikopterisin.

18 Ekim 2021 15:33

Jagro
Yasaklı

Does it mater, employment hesabını sildi şimdi sen de yanılmaz dediğin o kahin idolün gibi yol al .

BarisHealthCompany, 1 ay önce - Alıntıya git
Ne diyon la sen ? Sene basindan beri hicbir duyumcuya inanmayan ben, Durana,m.ali atamana, arasa guvenen siz naylonlardan kat kat daha akıllıyım .Sen kimsin de burdan git diyorsun bok parcasi . Ayrica Guvendigim tek kaynak saglikmevzuatti o da henuz yanilmadi .
18 Ekim 2021 15:35

farkederkardesim
Yasaklı
Ne diyon la sen ? Sene basindan beri hicbir duyumcuya inanmayan ben, Durana,m.ali atamana, arasa guvenen siz naylonlardan kat kat daha akıllıyım .Sen kimsin de burdan git diyorsun bok parcasi . Ayrica Guvendigim tek kaynak saglikmevzuatti o da henuz yanilmadi .

Employmentide savunuyordun o ne oldu.

18 Ekim 2021 15:43

Jagro
Yasaklı

Employmentide savunuyordun o ne oldu.

farkederkardesim, 1 ay önce - Alıntıya git
Employmetin verdigi bilgiler siradan birinin bilebilecegi seyler olmadigi icin aciklamalarini kaydadeger buluyordum ve gereksiz yere linc edilmesini yanlis buldugumu defalarca ifade etmistim.İnandigim cok guvendigim icin degildi.Actigi basliklara girip yazdiklarima bakabilirsin .
18 Ekim 2021 15:47

silver27
Aday Memur

Bence sağlık mevzuatda yalan söylüyor doğru söylese anında kapatmazdı hesabı hiç değil kılavuzun gelmesini beklerdi yalan söylediğindem yüzü tutmadı hemen kapattı hesabı bence

18 Ekim 2021 16:18

BarisHealthCompany
Aday Memur

Ulan oksijen israfı bu başlık altında adamın yanilabileceğini söyledim hayır inkansiz yanılmaz diye atlıyordun Şimdi niye 180° döndün

18 Ekim 2021 16:24

Jagro
Yasaklı

Ulan oksijen israfı bu başlık altında adamın yanilabileceğini söyledim hayır inkansiz yanılmaz diye atlıyordun Şimdi niye 180° döndün

BarisHealthCompany, 1 ay önce - Alıntıya git
Neyden bahsediyorsun sizofren misin nesin ne dedigini bilmiyorsun, ac goster ?Tovbe haşa Allah mi bu adam niye imkansiz diyeym aptal herif .
18 Ekim 2021 16:26

does it matter
Yasaklı

Bence sağlık mevzuatda yalan söylüyor doğru söylese anında kapatmazdı hesabı hiç değil kılavuzun gelmesini beklerdi yalan söylediğindem yüzü tutmadı hemen kapattı hesabı bence

silver27, 1 ay önce - Alıntıya git

Gene akıllara durgunluk verecek bir anewlizle karşı karşıyayız müsaade ederseniz bu 2,5 IQ karşısında bir ilahi söylemek isterim

Toplam 40 mesaj

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?