Editörler : Kayıhan2020
16 Ekim 2021 14:24   

İkmlerin karantinası bitiyor mu?

1 Kasım'dan itibaren bunalım vardiyası kalkıyor diyorlar doğru mu?

16 Ekim 2021 21:36

blackkuzm
Memur
İnsallah biter
18 Ekim 2021 03:55

KNY46
Aday Memur

Geçenlerde de ekim başı diyorlardı boş laflar delinin biri bir taş atıyor misali, yakın zamanda biteceğini düşünmüyorum ancak virüs biterse yada yaklaşırsa belki

29 Ekim 2021 12:45

cihan-13
Aday Memur

Cezaevinde teknisyenlere izolasyon var mı

29 Ekim 2021 13:47

AptallarYorumYazmasn
Memur

Cezaevinde teknisyenlere izolasyon var mı

cihan-13, 4 hafta önce - Alıntıya git

Benim çalıştığım yerde teknisyenler karantinaya girmiyorlar. Girseler tv yayınları başta olmak üzere musluk, kırılan kapı kolu vs. sorunları daha az olurdu. Başka yerlerde giriyor olabilirler, bazı cezaeevinde sistem farklıdır. Bu arada bizim kurumda yeni karantinanın listeleri ayarlandı, ani bir karar olmazsa en azından bu ay devam edecek karantina işi. Vaka sayıları bu şekil giderse kışı da geçiririz, malum bakanlık mahkum sorumluluğu almak istemiyor.

Başımdan geçeni anlatayım. Kapalıda çalışıyoruz, nasıl olduysa koğuşun birine kovid bulaşmış. 3-4 gün bilmeden orada sayıma girdik. Sonradan öğrendik, koğuştaki 16 kişiden 14ün testi pozitif.

29 Ekim 2021 19:40

UğUR_BoRA
Genel Müdür

sosyal medyada tedbirlerin uzatıldığını okumuştum kuvvetle muhtemel karantinalı çalışmayıda uzatırlar ikm ler kimsenin umrunda değil

30 Ekim 2021 00:28

cihan-13
Aday Memur

Benim çalıştığım yerde teknisyenler karantinaya girmiyorlar. Girseler tv yayınları başta olmak üzere musluk, kırılan kapı kolu vs. sorunları daha az olurdu. Başka yerlerde giriyor olabilirler, bazı cezaeevinde sistem farklıdır. Bu arada bizim kurumda yeni karantinanın listeleri ayarlandı, ani bir karar olmazsa en azından bu ay devam edecek karantina işi. Vaka sayıları bu şekil giderse kışı da geçiririz, malum bakanlık mahkum sorumluluğu almak istemiyor.

Başımdan geçeni anlatayım. Kapalıda çalışıyoruz, nasıl olduysa koğuşun birine kovid bulaşmış. 3-4 gün bilmeden orada sayıma girdik. Sonradan öğrendik, koğuştaki 16 kişiden 14ün testi pozitif.

AptallarYorumYazmasn, 4 hafta önce - Alıntıya git

teşekkürler

31 Ekim 2021 01:02

bozkurt.355
Aday Memur

2023 yılını göreceğiz boş haberlere inanmayın, ASPARAGAST haberler bunlar Memurunu düşünen YOK !!!

Toplam 7 mesaj

ANKET
5 ila 11 yaş arasındaki çocuklarınıza Covid19 aşısı yaptırır mısınız?