Editörler : Kubil ay
17 Ekim 2021 17:37

adaypolis111
Memur

Bazı şeyler nasiptir istediğiniz kadar adp hesaplayın bazı planlar hesaplamalara uymaz ayrıca bu başlık oldukça umut verici her şeye olumsuz bakmayın lütfen hepimiz sonuç bekliyoruz rabbim herkesin kalbine göre versin

Seda1356, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim inşallah sizin gibi morali yükseklerde ve inancını kaybetmemiş insanlar girer bu mesleğe :) benim dualarım bu yönde yıkık polis çekilmez be

17 Ekim 2021 17:58

sonicasd
Şef

Teşekkür ederim inşallah sizin gibi morali yükseklerde ve inancını kaybetmemiş insanlar girer bu mesleğe :) benim dualarım bu yönde yıkık polis çekilmez be

adaypolis111, 1 ay önce - Alıntıya git

Seni noktada uygulamalarda 13 saat bir diksinler de sen yıkık neymiş bir öğren mesleğe çok yabancı olduğun belli lay lay lom bir ortama girmeyeceksin bu iş öyle hayat bayram olsa şarkısı gibi değil girince bu yazdıklarımı anlarsın ;)

17 Ekim 2021 18:54

adaypolis111
Memur

Seni noktada uygulamalarda 13 saat bir diksinler de sen yıkık neymiş bir öğren mesleğe çok yabancı olduğun belli lay lay lom bir ortama girmeyeceksin bu iş öyle hayat bayram olsa şarkısı gibi değil girince bu yazdıklarımı anlarsın ;)

sonicasd, 1 ay önce - Alıntıya git

Durumumu bilmediğiniz için böyle bol keseden konuşuyorsunuz çay ocaklarında çalışan sanayide 50 lirayövmiyeyle çalışan aylarça biriktirdiğim hazır parayı kullanıp işsizlikten dolayı psikolojisi bozulan birisi olsaydınız o zaman anlardınız polislik gibi bir mesleğin benim için nasıl bir bulunmaz nimet olduğunu :) zorluk görmeyen insanlar baba parasıyla yaşayanlar gelip burda böyle yorum yapıyorlarya gülüp geçiyorum

17 Ekim 2021 23:01

HELLBREAKER
Kapalı

Durumumu bilmediğiniz için böyle bol keseden konuşuyorsunuz çay ocaklarında çalışan sanayide 50 lirayövmiyeyle çalışan aylarça biriktirdiğim hazır parayı kullanıp işsizlikten dolayı psikolojisi bozulan birisi olsaydınız o zaman anlardınız polislik gibi bir mesleğin benim için nasıl bir bulunmaz nimet olduğunu :) zorluk görmeyen insanlar baba parasıyla yaşayanlar gelip burda böyle yorum yapıyorlarya gülüp geçiyorum

adaypolis111, 1 ay önce - Alıntıya git

Bıktık kardeş senin gibi duygu fetişisti küçük Emrahlardan. Sen diğer insanlarin hayatlarını biliyonda mı konuşuyon he ? 2 gr aklınla yok sanayi yok yovmiye çok gördük senim gibi drama sevdalılarını. Umarım komisyon karşısında da acıtasyon yapmamışsındır.

18 Ekim 2021 00:13

adaypolis111
Memur

Bıktık kardeş senin gibi duygu fetişisti küçük Emrahlardan. Sen diğer insanlarin hayatlarını biliyonda mı konuşuyon he ? 2 gr aklınla yok sanayi yok yovmiye çok gördük senim gibi drama sevdalılarını. Umarım komisyon karşısında da acıtasyon yapmamışsındır.

HELLBREAKER, 1 ay önce - Alıntıya git

Ben çoluk çocuğa cevap vermem hadi git babandan para iste arkadaşlarınla 1 gram emek harcamadan o parayı yemeye gidin. Ultra zekalı kardeşim biraz konuştuğunuz lafların nereye gittiğini düşünüp öyle konuşun. Ben kimseye kendimi acındırmıyorum senin gibide sağda solda duyar kasmıyorum. Biraz haddinizi bilin çocuk değilsiniz

18 Ekim 2021 01:49

Mkamusty
Aday Memur

Adam mutluluğunu düşüncelerini paylaşmış, belki benim gibi düşünen umutlu insanlar vardır bu kadar gecikmenin üstüne biraz moral olur diye yazı yazmış kendi bilmez, yaşını başını almış ama hala kalıbı Kadar adamlığı olmayan bi kaç hadsiz yok torpilin mi var bu kadar eminsin yok ben şu puanlarla kazanamadım bilmem ne. Şunlar polis olmasın zaten senin gibi düşünüp hakedenler kazansın güzel kardeşim.

18 Ekim 2021 02:42

baybars51
Aday Memur
Zor kavramı görecelidir reisler kime göre neye göre hatta nereye göre ne zorlanan zorlanmayanı nede zorlanmayan zorlananı yargılayamaz herkesin psikolijik ve fiziksel gücü aynı değil herkesin dini bütünlüğü sabır eşiği yüksek değil. birisinin canı çok yanar birisi karetteri gereği acının üstüne gider herkesin acı eşiği aynı değil ve herkesin çalıştıyı şehir zor veya kolay değil o yüzden birbirinizi yargılamayın saygı duyun.
Toplam 47 mesaj

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?