Editörler : cihan27
16 Ekim 2021 21:01   

Heyet raporu hakem hastaneye gonderilir mi?

Arkadaslar tip 2 diyabet hastasiyim. Onun haricinde mevcut baska rahatsizliklarimda var . Hastanede yattim ama sekerim cok duzensiz surekli rahatsiz ediyor. 3 yada 6 aylik heyet raporu almaya calisicam. Devlet hastanesi heyetten rapor alirsam hakem hastaneye veya usule fene sevk edilirmiyim ? Bu dedigim 3 hekim imzali rapor degil bu arada .

17 Ekim 2021 08:45

Aşı Karşıtı

Heyet de olsa fenne aykırılık şüphesi varsa hakem hastaneye gönderilebilir

17 Ekim 2021 12:37

25485
Aday Memur

Hakem hastaneye gönderilse bile eğer o hastalık sizde azda olsa varsa kolay kolay bozulmaz.

17 Ekim 2021 16:32

OOP.008
Memur
Sekerinizin düzensiz olması calismaniza engel mi ? İstirahat neden lazım size ben anlayamadım. Şeker bilakis hareketle düzenlenir diye biliyorum ben. Konunun uzmanı da değilim bu arada. Heyet raporlarının bozulacagini pek beklemiyorum. Tek hekim raporları bile zannedersem zor bozuluyor.
17 Ekim 2021 17:59

SungurAkcakoca
Aday Memur
Gerçekten hasta olup tek hekim raporuda alınsa heyet raporuda alınsa nereye isterlerse oraya sevk etsinler sonuç değişmez. Ama hasta olmayıp araya torpil koyarak haketmediğiniz bir rapor alırsanız hakem hastaneye sevk edildiğinizde heyetteki hekimler dürüst, şerefli, Allah'tan korkan, hak ve adaleti gözeten hekimler ise o rapor iptal edilir.
17 Ekim 2021 20:23

izmirmem
Aday Memur

Sekerim hic dusmuyor arkadaslar . Masa basindayim surekli . Kalkma gibi bir durumum da pek olmuyor . Sabahlari aralarinda yarim saatlik bosluk olmasi gerken ilaclarim olsugu icin duzenli bir kahvalti bile yapamiyorum. Sekerim 250 260 altinda dusmuyor . Bu ac iken . Istirahat edio biraz duzene sokmak istiyorum hastanede yattim sonra rapor aldim . 3 ay sorun yasamadim ama olmuyor. Duzenli beslenme ve kilo verilmesi gerektiginden malesef isimle beraber bunu yurutemiyorum. Oyle usulsuz uygunsuz bir sey yapmiyorum. Kimsenin hakkina gececek degilim. Tesekkurler cevaplar icin

17 Ekim 2021 22:39

OOP.008
Memur

Sekerim hic dusmuyor arkadaslar . Masa basindayim surekli . Kalkma gibi bir durumum da pek olmuyor . Sabahlari aralarinda yarim saatlik bosluk olmasi gerken ilaclarim olsugu icin duzenli bir kahvalti bile yapamiyorum. Sekerim 250 260 altinda dusmuyor . Bu ac iken . Istirahat edio biraz duzene sokmak istiyorum hastanede yattim sonra rapor aldim . 3 ay sorun yasamadim ama olmuyor. Duzenli beslenme ve kilo verilmesi gerektiginden malesef isimle beraber bunu yurutemiyorum. Oyle usulsuz uygunsuz bir sey yapmiyorum. Kimsenin hakkina gececek degilim. Tesekkurler cevaplar icin

izmirmem, 1 ay önce - Alıntıya git
Allah şifa versin hocam. Umarım normale döner.
18 Ekim 2021 00:54

tasar52
Aday Memur
Şeker duzensizliginden dolayı rapor vereceklerini sanmıyorum bende diyabet hastasıyım tıp 1 benimki şekerin dusmuyorsa kullandığın ilaçları degistireceksin anladığım kadariyla insülin kullanmiyorsun bence iyi bir doktora giderek insilunle ilgili bilgi al derim raporla olacak iş değil yani ama genede kendi bileceğin bir şey yurt dışı tedavilerde senin durumunda olan kişilere direk olarak insülin başlıyorlar diğer hastalığın nedir soylememissin ama iyi bir doktora gitmelisin bence 17 yıldır insülin kullanıyorum ben insülin salgısı hiç yok yani ama bundan dolayı rapor alanı duymadım doktorun diyeceği bence bu şekilde ya insülin başlamak yada sağlam bir diyetle bu işi çözersin diye düşünüyorum tekrardan geçmiş olsun
22 Ekim 2021 00:19

Polistirmeslegim
Aday Memur
Dostum geçmiş olsun Allah şifa versin gönderirler ama bişey olmaz rahat ol
23 Ekim 2021 09:55

ademtanrikulu3510
Hangi birimde çalışıyorsunuz. İzmirmemde?
24 Ekim 2021 02:26

benkatip
Şef

heyetler de gönderilebilir de hastaysanız sorun yok. zaten doktorlar nedensiz yere iptal etmezler.

birbirilerini tutarlar..

Geçmiş olsun.

Toplam 10 mesaj

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?