Editörler : ayşegül bgm
16 Ekim 2021 22:44

Pendik ve yakınındaki hastaneler?

Eşim Pendik?te Pendik?e eş durumu yapacağım.Pendik ve çevresindeki hastaneler hakkında bilgisi olan arkadaşlar hangi hastaneler iyi hangi hastaneler kötü ?

17 Ekim 2021 08:55

İstanbulda calisilabilecek 2 hastane vardır bence, 1.pendik devlet hastanesi, cok küçük olduğu için her ne kadar yogunlugu fazla olsada bence uygun bir yer.

2. Tuzla devlet hastanesi, bence konumu ve belki baska nedenlerle bilmiyorum ama İstanbul un en yogun olmayan hastanesi. 35 yıllık istanbullu olarak birtek bu hastaneyi yoğun olarak görmedim hiç.

venakava
Kapalı
17 Ekim 2021 10:23

katiliyorum

denizci1987, 3 yıl önce

İstanbulda calisilabilecek 2 hastane vardır bence, 1.pendik devlet hastanesi, cok küçük olduğu için her ne kadar yogunlugu fazla olsada bence uygun bir yer.

2. Tuzla devlet hastanesi, bence konumu ve belki baska nedenlerle bilmiyorum ama İstanbul un en yogun olmayan hastanesi. 35 yıllık istanbullu olarak birtek bu hastaneyi yoğun olarak görmedim hiç.

EsatK
Aday Memur
17 Ekim 2021 15:17

Pendik araştırma harici devlet hastaneleri daha sakin.pendik EA da hemşireyim döner denilen kavram yok ve gerçekten yoğun. Pendik devlet ve Tuzla arkadaşlarında dediği gibi tavsiye ederim.tuzla muhit olarak biraz daha sakin ve nezih kalıyor
Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi