Editörler : Kubil ay
16 Ekim 2021 23:40   

Başka birime geçiş hakkında

Güven masası başka birimde çalıştırılamaz diye bir genelge var mı? Yer değişikliğim yapılacaktı herşey tamamdı. Son anda personel sen güven masasının olmaz dedi. Ama güven masası olup başka birimde çalışan devrelerim var. Branşın yok diyorlar ama sistemde sıkıntı oluyor deniyor. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

16 Ekim 2021 23:50

salomon42
Daire Başkanı

il emniyet müdürü istediğini istediği yerde çalıştırabilir.

16 Ekim 2021 23:58

E.brbr
Aday Memur

Tutturmuşlar bir güven masası diye. Branşı trafik olup başka birimde çalışanlar var. Bizim branşımız bile yokken neden böyle söyleniyor. Genel hizmet gözüküyoruz her yerde.

17 Ekim 2021 08:13

Hasankeyf38
Daire Başkanı

Tutturmuşlar bir güven masası diye. Branşı trafik olup başka birimde çalışanlar var. Bizim branşımız bile yokken neden böyle söyleniyor. Genel hizmet gözüküyoruz her yerde.

E.brbr, 2 ay önce - Alıntıya git

2500 bayan polis bunun için alınmıştı diye hatırlıyorum. sizde onlardansanız zaten alım esnasında güven masasında çalışacağınızı biliyorsunuzdur...

17 Ekim 2021 09:26

adrenalin88
Şube Müdürü

Güven masasında başlayan belli bir süre orada çalışması lazım deniyordu. 3-5 yıl ne kadarsa (araştırmak lazım) bu yüzden personel İkiz görevlendirilme yapılırak çalıştırılabilir. Bu sistemde çalıştığın birimde branş varsa o branşı alamazsın. Ayrıca şöyle bir sorunda var yetki meselesi ikiz gorevlendirmesi olan biri bir çok şubede sistemle alakalı yetki alamaz.

17 Ekim 2021 10:16

E.brbr
Aday Memur

Güven masası olarak mezun olup birimlerde çalışanbir sürü devrem varken böyle denmesi hayır çalışamazsın denmesi ilginç geliyor bana

17 Ekim 2021 12:13

Pomemci62
Aday Memur
Devrem güven masası personeliyim .fakat göreve başladığımdan beri idari büro amirliği görev yerim .hiç güven masasında durmadım .sayın bakanın güven masası ile ilgili 81 ile talimatı var evet .Personelin güven masası dışında çalıştırılamayacağı, mesai saatleri dışında grup amirliğinden personelin görevlendirilmesi yapılacağı şeklinde .fakat kimi il emniyet uyguluyor kimi uygulamıyor .
17 Ekim 2021 12:46

E.brbr
Aday Memur

Devrem bu durumda ne yapmam lazım birim amirlerim onayladı müdür de başta tamamdı. Ama personel diyor ki yazamam pbs sistemde nerden öğrenebilirim bunu

17 Ekim 2021 15:22

Soldierm
Şef

Dayı varsa her şey mümkündür başka bir yolu yok maalesef..

17 Ekim 2021 15:41

Pomemci62
Aday Memur

Devrem bu durumda ne yapmam lazım birim amirlerim onayladı müdür de başta tamamdı. Ama personel diyor ki yazamam pbs sistemde nerden öğrenebilirim bunu

E.brbr, 1 ay önce - Alıntıya git
Devrem pbsni hiç kontrol ettin mi ? Orda güven masası yazıyor mu ? Hayır genel hizmet yazıyor .manuel olarak sadece görev açıklamasına karşısına güven masası yazabilir idari büron .Ben de ilk başladığımda bana yetki tanımlaması yapmadılar güven masası dediler filan sonra ama şuan TDP olsun idari büro asaleti filan hepsi bende .bunun kararını personel şube veremez .İstedikleri zaman gayet verebiliyorlar görevlendirebiliyolar.
17 Ekim 2021 16:09

E.brbr
Aday Memur

Bizim personel şubeyle alakalı o zaman Bu durum. Sence müdürle görüşe çıkmam mantıklı mı. Personel şerh düşmüşler güven masasına diyor ama her yerde genel hizmet gözüküyoruz. İsteseler her türlü yaparlar. Sistemsel hiçbir sıkıntı olmaz diyorsun sen anladığım kadarıyla

17 Ekim 2021 16:31

Karel4554
Memur

'Güven Masası' branş değildir. 2020 Nisan ayında atandılar ve Bakanlık emri gereği sadece Güven Masasında görevlendirilecek diye resmi yazı yazıldı tüm illere. Ayrıca personel şubeler pbs de uyarı alıyor zaten Güven masası diye. 2020 Nisan mezunlarıda bu yönde eğitim aldılar ve bunu biliyorlar. Konuyu açanın bu yönde itirazı varsa dilekçe yazsın egm ye göndersin. Gerekli cevabı alacaktır.

17 Ekim 2021 19:57

salomon42
Daire Başkanı

sevgili arkadaşlarım, meslektaşlarım, il emniyet müdürü personelini nerede isterse, orada çalıştırır, nokta.

zamanında terörde ekipte çalışan bekçi gördük, istihbaratın tekniğinde çalışan bekçi gördük,

bekçi kardeşlerim alınmasın, örnek için yazdım, cansınız.

Toplam 12 mesaj

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?