Editörler : swat3410E.Kayı Han
17 Ekim 2021 21:22

Önemli lütfen ilgilenin

Selam arkadaşlar aklıma birşey takıldı lütfen ilgilenin;

Perşembe günü Aşı olmaya gittim. 3. ve son doz aşımı olacaktım gittim oldum. Daha sonra ANKARA'dan ailemi arayıp ismi ve soyismimi verip aşı oldumu diye sormuşlar ve daha sonra beni aradılar. "Cümle şöyleydi ; Merhaba ANKARA dan arıyoruz aiınızı oldunuz mu ?. Evet diyerek cevap verdim neden aradınız dediğimde ise sisteme TC nizi kaydedicez dediler ve baska birşey söylemediler. Acaba dedim POMEM İle bir alakası olabilir mi? ÇÜNKÜ NE ÇEVREMDE NE SOSYAL MECRİLERDE BÖYLE BİRŞEY DUYMADIM BEN. ZATEN 2 DOZ OLMUŞTUM ONLARDADA ARANMADIM SİZE OLDU MU ?

natrein06
Kapalı
17 Ekim 2021 21:24

Aşı olduğun zaten sistemde görünür ki niye tekrar arayıp teyit etsinler anlamadım kardeşim

natrein06
Kapalı
17 Ekim 2021 21:26

Yanlış anlama ama ben Pomemle alakalı olduğunu düşünmüyorum ha illa bi kurumla alakali olacaksa kesinlikle Sağlık Bakanlığı'dır.

majinaber
Aday Memur
17 Ekim 2021 21:28

Bende bunu anlamadım daha önce 2 doz oldum bu sondu diğerlerinde aranmadım ama bunda neden arandım sistemde Tc ve doz bilgisi zaten vardır aklım çok karıştı

natrein06, 2 yıl önce

Aşı olduğun zaten sistemde görünür ki niye tekrar arayıp teyit etsinler anlamadım kardeşim

sonicasd
Kapalı
17 Ekim 2021 21:32

E-nabız da aşı bilgilerin mevcut akademi de gayet bu bilgileri görebilir Pomemle alakalı olduğunu düşünmüyorum.

natrein06
Kapalı
17 Ekim 2021 21:32

Seni arayan numarayı bir sorgula derim google amcaya yazsan bulur kime ait olduğunu :)

MrtBlack
Kapalı
17 Ekim 2021 23:15

Majinaber kardeşim asil 1 hayırlı olsun.

baybars51
Aday Memur
17 Ekim 2021 23:44

Reis şuan türkovac için gönüllü bireyler arıyorlar sana türkovac vurmuşlar olabilirlermi aceba :)

Pomemgel
Kapalı
18 Ekim 2021 00:24

Böyle yerlerden aradıklarında özellikle jandarma astsubay pomem pmyo vs. adayı iseniz aklınıza acaba başvurduğum şeyle mi alakalı kazandım mı diye aklınıza gelmesi çok doğal fakat böyle kurumlar aşınızı oldunuz mu diye aramazlar 12 bin kişi alıyorlar hepsini arayıp teyit etmeleri gerekecektir bu mantıklı bir davranış olmaz değil mi zaten okula giriş yapılmadan önce PCR testi ve aşı istenilecek

27donem
Aday Memur
18 Ekim 2021 00:34

Hiç beyin kalmamış millette yahu

fthprlk1
Kapalı
18 Ekim 2021 06:20

Şu arkadaşın dediği çok mantıklı eğer böyle bir şey varsa

baybars51, 2 yıl önce
Reis şuan türkovac için gönüllü bireyler arıyorlar sana türkovac vurmuşlar olabilirlermi aceba :)

27 adayı
Aday Memur
18 Ekim 2021 07:19

Ben de bi doz oldum, ikinci dozu geciktirdim, sonra beni Ankaradan aradılar aşı olmanız gerekiyor diye, hastanede mi olursunuz yoksa biz mi gelelim dediler, pomemle alakası yok yani, ondan sonra bi daha aradılar biz adresinize yakınız evde misiniz gelip yaptıralım dediler

27 adayı
Aday Memur
18 Ekim 2021 07:24

"Sağlık bakanlığı filyasyon ekibi merkez numarası. Online arama yapıldığı için tüm iller bu numaradan aranıyor. Farklı bir şehirde olsanız da il müdürlüğünüz de bu numaradan size ulaşacaktır korkmayın" numarayı sorguladım ve bu bilgi çıktı

Senagul
Aday Memur
18 Ekim 2021 09:20

Aşılarını geciktirenleri arıyoruz tek tek. Tam bağışıklığın sağlanması için artık 2. 3. Dozlara ağırlık verilmeye başlandı. 1. Aşıyı olup biraz zaman geçtiği halde hala olmayanları arayıp sisteme işliyoruz. Aşı olacak, olmayacak gibi.
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi