Editörler : Renjiro
18 Ekim 2021 12:31   

Geri Dönüş

Ben diş hekimi olarak 2 ay önce muvafakat alarak üniversiteye öğretim görevlisi olarak atamam oldu ve başladım ancak pek sevemediğim için geri dönmek istiyorum bu arada diş hekimliği görevimi 11 ay 15 gün yaptım acaba geri dönüş işlemim tekrar muvafakat alarak mı olur yoksa başka bir hakkım var mı bilgi edinmek istiyorum. Teşekkürler.

19 Ekim 2021 01:14

Mahmutt Kaya
Şef
İyi akşamlar. Çok özel olmazsa öğretim görevliliğinden neden memnun kalmadınız öğrenebilir miyim? Eşim de kamuda diş gekimi ve öğretim görevliliği düşünüyor onun için sordum.
19 Ekim 2021 01:17

diştabibi7221
Aday Memur
İyi akşamlar. Çok özel olmazsa öğretim görevliliğinden neden memnun kalmadınız öğrenebilir miyim? Eşim de kamuda diş gekimi ve öğretim görevliliği düşünüyor onun için sordum.
Mahmutt Kaya, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam benim eşimde diş hekimliği uzmanlık eğitimi almakta şu an uzak kalıyoruz aynı şehirde değiliz ondan dolayı eş durumu yani.

19 Ekim 2021 01:21

Mahmutt Kaya
Şef

Hocam benim eşimde diş hekimliği uzmanlık eğitimi almakta şu an uzak kalıyoruz aynı şehirde değiliz ondan dolayı eş durumu yani.

diştabibi7221, 2 ay önce - Alıntıya git
Anladım hocam teşekkür ederim. Özelden bu konu hakkında birkaç şey daha sormak isterim bir mahsuru yoksa.
19 Ekim 2021 01:23

diştabibi7221
Aday Memur
Anladım hocam teşekkür ederim. Özelden bu konu hakkında birkaç şey daha sormak isterim bir mahsuru yoksa.
Mahmutt Kaya, 2 ay önce - Alıntıya git

Tabi buyurun.Yalnız ki de soruma cevap vermedi bir türlü pek bilgi sahibi olunan bir konu değil mi acaba.

19 Ekim 2021 01:25

Mahmutt Kaya
Şef

Tabi buyurun.Yalnız ki de soruma cevap vermedi bir türlü pek bilgi sahibi olunan bir konu değil mi acaba.

diştabibi7221, 2 ay önce - Alıntıya git
Size msj atamıyorum kapatmışssınız heralde. Siz bana atarsanız çok sevinirim.
Toplam 5 mesaj

ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?