Editörler : ayşegül bgm
18 Ekim 2021 17:08

Neden yapıyorlar bunları ya hala körü körüne inanan insanlar var :(
Jagro, 3 yıl önce
2 ay once O mehmet primcisi brans sayilari hepsi elimde diyordu kendi grubunda :D

Çiçek 3305
Aday Memur
18 Ekim 2021 17:09

Adamlar mujde dedi tabiki heveslenip dinledim 11 aydır bekliyoruz sen mujde desen sana da inanırim çünkü artik her günüm bunu beklemekle geçiyor . Belli hic birini tanımadığın eminim yani
Meryy0, 3 yıl önce
Bir kaçı hariç söylediğin isimlerin kim olduğu hakkında bile bilgim yok ama diyorum ya hem adamların arkasından atıp tutuyorsun hem de en yakından takip ediyorsun Allah bilir tüm sayfalarında da varsındır şimdi neyse bu konuyu burda kapatıyorum yazdıklarına bile cevap verip seninle muhatap olmayacam takipte kalmaya devam et :)
18 Ekim 2021 17:17

Hocam ciddi misiniz.. yok artık ya yatacak yerleri yok yazıklar olsun

Jagro, 3 yıl önce
2 ay once O mehmet primcisi brans sayilari hepsi elimde diyordu kendi grubunda :D

farkederkardesim
Yasaklı
18 Ekim 2021 17:19

Son yayın öncesi forumda bunlara gömdük diye, yayın başı ağlamışlardı. Veledler.

Bende atama bekliyorum ühühühühüüh, takipten çıkarsınız isterseniz ühühühühüh

Jagro
Yasaklı
18 Ekim 2021 17:29

Hocam anestezi yoneticisi mehmetten bahsediyorum ssde var elimde .saglikci sohbet soru grubunda da yoneticiydi simdi yonetici degi bulamadiml cikarmislar galiba.
atamabeklerkenn, 3 yıl önce

Hocam ciddi misiniz.. yok artık ya yatacak yerleri yok yazıklar olsun

18 Ekim 2021 17:45

Ben gruplarda hiç olmadığım için bilmiyorum.. kimlerden medet umuyoruz ya Allah'ım bitsin şu kabus da adlarını anmayalım bir daha

Jagro, 3 yıl önce
Hocam anestezi yoneticisi mehmetten bahsediyorum ssde var elimde .saglikci sohbet soru grubunda da yoneticiydi simdi yonetici degi bulamadiml cikarmislar galiba.
18 Ekim 2021 18:53

Veled-i zinalar
Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi