Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
19 Ekim 2021 17:20

Mehmet 10.000 ini kabul etmeyiz
Mehmet şimdide kıvırıyor baktı yalanı ortaya çıkacak şimdide kıvırıyor 10.000 diyor linclere hazır olun
19 Ekim 2021 17:23

Mehmet kim ve 10.000 dedigi ne?

19 Ekim 2021 17:25

Metin Kıratlının imzasından sonra atama duyurulacakmış? (İdari işler başkanı) doğru mudur sizce

aronbaba
Kapalı
19 Ekim 2021 17:26

Yalandır
kırmızısaçlıkdn, 3 yıl önce
Metin Kıratlının imzasından sonra atama duyurulacakmış? (İdari işler başkanı) doğru mudur sizce

lBumblebee
Memur
19 Ekim 2021 17:27

10 bin nasıl oluyor güya bakanlığın elinde 15 bin vardı zaten

Anesteziy1
Aday Memur
19 Ekim 2021 17:27

Dostum elinde ne varsa açıkça yazar mısın nerden geliyor sana bu haberler 10 bin olursa yer yerinden oynar

Erhmantraut
Aday Memur
19 Ekim 2021 17:29

++

Lisanshemsireeeee, 3 yıl önce

Mehmet kim ve 10.000 dedigi ne?

aronbaba
Kapalı
19 Ekim 2021 17:29

Mehmet arık hemşirebeyde yazmış
Anesteziy1, 3 yıl önce

Dostum elinde ne varsa açıkça yazar mısın nerden geliyor sana bu haberler 10 bin olursa yer yerinden oynar

19 Ekim 2021 17:30

Hayır demiş ki 30bin ve üzeri olduğunu biliyorum ama yarın bir gün 10bin gelirse beni linçlemeyin gibi bir şey söylemiş
Anesteziy1, 3 yıl önce

19 Ekim 2021 17:35

Arkadaslar size tavsiyem olabildigince az insana guvenin. Resmi agizlari bekleyin, su durumda alternatifimiz yok. Zaten elimiz yuregimizde aciklama bekliyoruz gunlerdir. Surekli birilerini dinlemek iyice rayindan cikarir sureci. Bahsettiginiz kisinin adini ilk kez duydum.

zserkan.sahin
Kapalı
19 Ekim 2021 19:09

Ulan şu formu bu kadar boş meselelerle dolduran bir sağlıkçı kesimi var ya yazık yahu yazık birlik beraberlik hiç yok kulaktan kuşağa oyunu oynaya oynaya birbirimizi oyalayıp durduk adam akıllı bir topluluk haline gelemedik bu kadar köklü bir meslek gurubunda atanmamış olanlar da birlik beraberlikten bir haberatanmışlarda birlik bareberlikten bir haber fazladan iş yükü belki 3 kişinin işini yapan arkadaşlar var en düşük maaşı aldığımız ve çeşit çeşit hakaretlere maruz kalınmış olmamız da ayrı bir cabası. Camiamız olarak kendimize bir an önce çeki düzen vermek geç değil HEMEN ŞİMDİ

Astronaut
Yasaklı
19 Ekim 2021 19:22

min 18k olmak zorunda zaten.

lisanshemsire27
Aday Memur
19 Ekim 2021 19:31

Vadinin etkisi tesir etmeye başladı .

lisanshemsire27
Aday Memur
19 Ekim 2021 19:34

Mr. Aron Feller dalga geçiyor sizinle her şeye inanmayın sağlığınızdan olursunuz

lisanshemsire27
Aday Memur
19 Ekim 2021 19:41

Tombalacı mehmetten bahsediyor arkadaşlar tanırmısınız ?

queinnz
Kapalı
19 Ekim 2021 19:51

Zaten doğru düzgün birlik olunamadığı, tek ses olunmadığı için bu haldeyiz. Kimi der 70le atanıyorsunuz biz 90la bekliyoruz sanki suçlusu bizmişiz gibi bi kinleşme, anlamıyorum yani ne yararı oluyor bu ayrımcılık yapan kişilerin. Yok sen ebesin yok ben fizyoterapistim yok sen hemşiresin ben paramediğim, sağlıkçı adı altında toplanamıyoruz meslektaş olarak da. İnsan bu durumu okurken bile hissediyor ne yazık ki neden böyle hiç bilmiyorum ama kendi adıma çok üzülüyorum. Birbirimizi en iyi anlayacak durumdayken ve bu zorlu süreci birlikte yaşarken neden bu haldeyiz diye.
zserkan.sahin, 3 yıl önce

Ulan şu formu bu kadar boş meselelerle dolduran bir sağlıkçı kesimi var ya yazık yahu yazık birlik beraberlik hiç yok kulaktan kuşağa oyunu oynaya oynaya birbirimizi oyalayıp durduk adam akıllı bir topluluk haline gelemedik bu kadar köklü bir meslek gurubunda atanmamış olanlar da birlik beraberlikten bir haberatanmışlarda birlik bareberlikten bir haber fazladan iş yükü belki 3 kişinin işini yapan arkadaşlar var en düşük maaşı aldığımız ve çeşit çeşit hakaretlere maruz kalınmış olmamız da ayrı bir cabası. Camiamız olarak kendimize bir an önce çeki düzen vermek geç değil HEMEN ŞİMDİ

does it matter
Yasaklı
19 Ekim 2021 19:58

Aynen birlik olsak yılda 100.000 atama alırız zaten devleti de bizim üzerimize yaparlar ama bir türlü birlik olamıyoz 60 puanla atanan hemşireler yüzünden.

queinnz, 3 yıl önce
Zaten doğru düzgün birlik olunamadığı, tek ses olunmadığı için bu haldeyiz. Kimi der 70le atanıyorsunuz biz 90la bekliyoruz sanki suçlusu bizmişiz gibi bi kinleşme, anlamıyorum yani ne yararı oluyor bu ayrımcılık yapan kişilerin. Yok sen ebesin yok ben fizyoterapistim yok sen hemşiresin ben paramediğim, sağlıkçı adı altında toplanamıyoruz meslektaş olarak da. İnsan bu durumu okurken bile hissediyor ne yazık ki neden böyle hiç bilmiyorum ama kendi adıma çok üzülüyorum. Birbirimizi en iyi anlayacak durumdayken ve bu zorlu süreci birlikte yaşarken neden bu haldeyiz diye.

queinnz
Kapalı
19 Ekim 2021 22:00

Lafı nasıl anlamak istiyorsan öyle anla ama insanları manipule edemezsin. Ben iyi niyetimle yazıyorum senin gibi kalbim taş değil. Sen gidersin benim atanacağım kadar alınsın diyip çekiliyorsun, ben sen değilim kendimden sonrakileri de düşünürüm o da benim ayıbım olsun..
does it matter, 3 yıl önce

Aynen birlik olsak yılda 100.000 atama alırız zaten devleti de bizim üzerimize yaparlar ama bir türlü birlik olamıyoz 60 puanla atanan hemşireler yüzünden.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi