Editörler : ayşegül bgm
20 Ekim 2021 13:16   

Yasaklı
10 gün içinde duyumu boş çıktı, gerçekleri söyleyen tek kaynağımızı da kovdunuz.

Şimdi forumlarda ve telegram gruplarında gezinip "Allahını seven üstüme duyum atsın çok kötüyüm ağğhhh ;(" diye ağlayabilirsiniz.

Mevzuat galiba kendisine hakaret edenlerden intikam aldı, arada biz de kaynadık, neyse. 4 gün kaldı hâlâ en ufak bir ses yok. Bu 4 günün 2'si hafta sonu zaten. Bu duyum patladı diyebiliriz artık.

Employmentin gerçekleri söyleyen tek kaynak olduğu ortaya çıktı. Gerçekleri duymaktan gocunan linççi tayfa yüzünden onu da kaybettik. Ayıkla ayıklayabilirsen şimdi pirincin taşını.

20 Ekim 2021 14:10

Veysel.49
Aday Memur
Evet sonuna kadar katılıyorum Adam giderken 5 6 güne kılavuz çıkmazsa o zaman kimin doğru söyleyeceğini göreceksiniz diyerek posta koyup gitti dhdhsjs
20 Ekim 2021 14:17

Belizz111
Kapalı

Mevzuat niye intikam alsın hiç sanmıyorum. Olsa olsa 10 günden emin olamayıp kapatmıştır twitter hesabını hemen.

20 Ekim 2021 14:36

does it matter
Yasaklı

Mevzuat niye intikam alsın hiç sanmıyorum. Olsa olsa 10 günden emin olamayıp kapatmıştır twitter hesabını hemen.

Belizz111, 1 ay önce - Alıntıya git

Bu çok mantıklı bak. Emin olmadığı için hiç yazmamak yerine yazdıktan sonra aniden aklına emin olamadığı geliyor ve hesabını kapatıyor.

20 Ekim 2021 14:45

Belizz111
Kapalı

Bu çok mantıklı bak. Emin olmadığı için hiç yazmamak yerine yazdıktan sonra aniden aklına emin olamadığı geliyor ve hesabını kapatıyor.

does it matter, 1 ay önce - Alıntıya git

Daha önce de yapmadığı şey değil.

20 Ekim 2021 14:51

Anesteziy1
Aday Memur

Does ve emp ;)

20 Ekim 2021 15:21

Falannkisi
Memur
Mevzuat da duyumların arttığı dönemde ortaya çıkıyor ona da güvenimi sorguluyorum artık . Tweet atıp hemen hesabı kapatmış . Mış diyorum çünkü görme fırsatı bile tanımadı bize. Burda o tweti paylaşan arkadaş da denk gelmemiş olsaydı? Amacı bilgilendirme olsaydı böyle saklambaç oynamaya gerek var mı aklım almıyor artık
20 Ekim 2021 15:23

Lisans hemş
Şube Müdürü

Mevzuatı bilmemde halen emp ne dedide bukadar boş boş savunuyorsun .Mevzuatı kim kovmuş da sen kovuldu diyorsun. 10 güne en çok bu forumda kesin falan diyende sensin .Şuan aynı şekilde duyum patladı diyende ve halen adamı atama bekleyen kitle yaptırdı diyorsun .

Biz sadece masumca atama bekliyoruz boş konuşmalarını kendine sakla biraz eleştireceksen atama bekleyenleri değilde boş duyum verenleri eleştir .

Ve sevdiğin duyumculara fanatikleşmiş bir şekilde savunma .

Adamın duyumu patladı halen yağ çekme .emy nedir onuda dakika başı söyleyip durma adama ne dedide bukadar yağ çekiyon .

20 Ekim 2021 15:23

Falannkisi
Memur
Sağlıkçı birliği müjde 3-5 gün içinde duyuru gelir dedi ertesi sabahında mevzuat müjde on gün içinde dedi . Yelpazeyi geniş tuttu ya tutarsa hesabı . ?
20 Ekim 2021 15:27

Lisans hemş
Şube Müdürü
Sağlıkçı birliği müjde 3-5 gün içinde duyuru gelir dedi ertesi sabahında mevzuat müjde on gün içinde dedi . Yelpazeyi geniş tuttu ya tutarsa hesabı . ?
Falannkisi, 1 ay önce - Alıntıya git

Duyumculari geçtim az kalsın diyecek buda sizin suçunuz gerçi onuda dedi .

Hepsi sallıyor hangi duyumcu var ise .Sallamasada tutturrum diyor tutmayınca da 3-5 yalaka telegramda buraya salıyor .Bizde uğraşıyoruz işde

20 Ekim 2021 15:37

fzth
Aday Memur

Mevzuat duyumu patladı diyenler kalan 4 günde de haber gelmesini beklemeye devam edecek kimse kendini kandırmasın

20 Ekim 2021 15:38

atoprak21
Aday Memur

Sen önceden dediklerine bak sonra gel konuş bos başlık açıp kimsenin kafasını karıştırma herşey ortada zaten konuşaması gereken kişi sensin küfür edersen aynısı sana

20 Ekim 2021 15:48

Lisans hemş
Şube Müdürü

Vlla bu forumda belki en boş adam sensin .3-5 yalakalık yapacam diye valla adamlığını sorgulatiyorsun bana ve forumdaki lere, yazık bence .Başlık açıp ne yazdığının bile farkında değilsin .

Ne yazdığını bile unutuyorsun ne kafa varmış sendede :D

20 Ekim 2021 15:50

Lisans hemş
Şube Müdürü

Senin duyumun patlamadı ama duyum patlamadan savunan sensin patladikdan sonrada savunan sensin ya kardeş yani bırak bu yalakalıkları demek istediğim .

20 Ekim 2021 21:02

Atanamayan ben
Aday Memur

Mevzuatı bilmemde halen emp ne dedide bukadar boş boş savunuyorsun .Mevzuatı kim kovmuş da sen kovuldu diyorsun. 10 güne en çok bu forumda kesin falan diyende sensin .Şuan aynı şekilde duyum patladı diyende ve halen adamı atama bekleyen kitle yaptırdı diyorsun .

Biz sadece masumca atama bekliyoruz boş konuşmalarını kendine sakla biraz eleştireceksen atama bekleyenleri değilde boş duyum verenleri eleştir .

Ve sevdiğin duyumculara fanatikleşmiş bir şekilde savunma .

Adamın duyumu patladı halen yağ çekme .emy nedir onuda dakika başı söyleyip durma adama ne dedide bukadar yağ çekiyon .

Lisans hemş, 1 ay önce - Alıntıya git
Knk adam sürekli diğer herkes ben söyledikten sonra ulaştıkları bilgi benim söylediğim şeyler oluyor diyodu doğru çıkıyor tüm duyumcular var derken söyledikleri ve bilgi aldıkları isimler böyle üst düzeyken bir tek empl sayı bekleniyor dedi ve sonradan herkes bunu söyledi bu vaka 2. Haziran vakası oldu bu adam o zaman da olmayacak demişti yine aynı şey oldu
Toplam 14 mesaj

ANKET
5 ila 11 yaş arasındaki çocuklarınıza Covid19 aşısı yaptırır mısınız?