Editörler : ayşegül bgm

20 Ekim 2021 13:16

10 gün içinde duyumu boş çıktı, gerçekleri söyleyen tek kaynağımızı da kovdunuz.

Şimdi forumlarda ve telegram gruplarında gezinip "Allahını seven üstüme duyum atsın çok kötüyüm ağğhhh ;(" diye ağlayabilirsiniz.

Mevzuat galiba kendisine hakaret edenlerden intikam aldı, arada biz de kaynadık, neyse. 4 gün kaldı hâlâ en ufak bir ses yok. Bu 4 günün 2'si hafta sonu zaten. Bu duyum patladı diyebiliriz artık.

Employmentin gerçekleri söyleyen tek kaynak olduğu ortaya çıktı. Gerçekleri duymaktan gocunan linççi tayfa yüzünden onu da kaybettik. Ayıkla ayıklayabilirsen şimdi pirincin taşını.

Veysel.49
Aday Memur
20 Ekim 2021 14:10

Evet sonuna kadar katılıyorum Adam giderken 5 6 güne kılavuz çıkmazsa o zaman kimin doğru söyleyeceğini göreceksiniz diyerek posta koyup gitti dhdhsjs

Belizz111
Kapalı
20 Ekim 2021 14:17

Mevzuat niye intikam alsın hiç sanmıyorum. Olsa olsa 10 günden emin olamayıp kapatmıştır twitter hesabını hemen.

does it matter
Yasaklı
20 Ekim 2021 14:36

Bu çok mantıklı bak. Emin olmadığı için hiç yazmamak yerine yazdıktan sonra aniden aklına emin olamadığı geliyor ve hesabını kapatıyor.

Belizz111, 2 yıl önce

Mevzuat niye intikam alsın hiç sanmıyorum. Olsa olsa 10 günden emin olamayıp kapatmıştır twitter hesabını hemen.

Belizz111
Kapalı
20 Ekim 2021 14:45

Daha önce de yapmadığı şey değil.

does it matter, 2 yıl önce

Bu çok mantıklı bak. Emin olmadığı için hiç yazmamak yerine yazdıktan sonra aniden aklına emin olamadığı geliyor ve hesabını kapatıyor.

Anesteziy1
Aday Memur
20 Ekim 2021 14:51

Does ve emp ;)

Falannkisi
Memur
20 Ekim 2021 15:21

Mevzuat da duyumların arttığı dönemde ortaya çıkıyor ona da güvenimi sorguluyorum artık . Tweet atıp hemen hesabı kapatmış . Mış diyorum çünkü görme fırsatı bile tanımadı bize. Burda o tweti paylaşan arkadaş da denk gelmemiş olsaydı? Amacı bilgilendirme olsaydı böyle saklambaç oynamaya gerek var mı aklım almıyor artık

Lisans hemş
Şube Müdürü
20 Ekim 2021 15:23

Mevzuatı bilmemde halen emp ne dedide bukadar boş boş savunuyorsun .Mevzuatı kim kovmuş da sen kovuldu diyorsun. 10 güne en çok bu forumda kesin falan diyende sensin .Şuan aynı şekilde duyum patladı diyende ve halen adamı atama bekleyen kitle yaptırdı diyorsun .

Biz sadece masumca atama bekliyoruz boş konuşmalarını kendine sakla biraz eleştireceksen atama bekleyenleri değilde boş duyum verenleri eleştir .

Ve sevdiğin duyumculara fanatikleşmiş bir şekilde savunma .

Adamın duyumu patladı halen yağ çekme .emy nedir onuda dakika başı söyleyip durma adama ne dedide bukadar yağ çekiyon .

Falannkisi
Memur
20 Ekim 2021 15:23

Sağlıkçı birliği müjde 3-5 gün içinde duyuru gelir dedi ertesi sabahında mevzuat müjde on gün içinde dedi . Yelpazeyi geniş tuttu ya tutarsa hesabı . ?

Lisans hemş
Şube Müdürü
20 Ekim 2021 15:27

Duyumculari geçtim az kalsın diyecek buda sizin suçunuz gerçi onuda dedi .

Hepsi sallıyor hangi duyumcu var ise .Sallamasada tutturrum diyor tutmayınca da 3-5 yalaka telegramda buraya salıyor .Bizde uğraşıyoruz işde

Falannkisi, 2 yıl önce
Sağlıkçı birliği müjde 3-5 gün içinde duyuru gelir dedi ertesi sabahında mevzuat müjde on gün içinde dedi . Yelpazeyi geniş tuttu ya tutarsa hesabı . ?

fzth
Aday Memur
20 Ekim 2021 15:37

Mevzuat duyumu patladı diyenler kalan 4 günde de haber gelmesini beklemeye devam edecek kimse kendini kandırmasın

atoprak21
Aday Memur
20 Ekim 2021 15:38

Sen önceden dediklerine bak sonra gel konuş bos başlık açıp kimsenin kafasını karıştırma herşey ortada zaten konuşaması gereken kişi sensin küfür edersen aynısı sana

Lisans hemş
Şube Müdürü
20 Ekim 2021 15:48

Vlla bu forumda belki en boş adam sensin .3-5 yalakalık yapacam diye valla adamlığını sorgulatiyorsun bana ve forumdaki lere, yazık bence .Başlık açıp ne yazdığının bile farkında değilsin .

Ne yazdığını bile unutuyorsun ne kafa varmış sendede :D

Lisans hemş
Şube Müdürü
20 Ekim 2021 15:50

Senin duyumun patlamadı ama duyum patlamadan savunan sensin patladikdan sonrada savunan sensin ya kardeş yani bırak bu yalakalıkları demek istediğim .

Atanamayan ben
Aday Memur
20 Ekim 2021 21:02

Knk adam sürekli diğer herkes ben söyledikten sonra ulaştıkları bilgi benim söylediğim şeyler oluyor diyodu doğru çıkıyor tüm duyumcular var derken söyledikleri ve bilgi aldıkları isimler böyle üst düzeyken bir tek empl sayı bekleniyor dedi ve sonradan herkes bunu söyledi bu vaka 2. Haziran vakası oldu bu adam o zaman da olmayacak demişti yine aynı şey oldu
Lisans hemş, 2 yıl önce

Mevzuatı bilmemde halen emp ne dedide bukadar boş boş savunuyorsun .Mevzuatı kim kovmuş da sen kovuldu diyorsun. 10 güne en çok bu forumda kesin falan diyende sensin .Şuan aynı şekilde duyum patladı diyende ve halen adamı atama bekleyen kitle yaptırdı diyorsun .

Biz sadece masumca atama bekliyoruz boş konuşmalarını kendine sakla biraz eleştireceksen atama bekleyenleri değilde boş duyum verenleri eleştir .

Ve sevdiğin duyumculara fanatikleşmiş bir şekilde savunma .

Adamın duyumu patladı halen yağ çekme .emy nedir onuda dakika başı söyleyip durma adama ne dedide bukadar yağ çekiyon .

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi