Editörler : Kubil ay
23 Ekim 2021 23:33   

EGM idari soruşturma

Benim konum 1 yil 9 ay once sözlümle aramizda

cikan tartismadan kaynakli tehdit hakaret var

biribirimize karsi (watsap konusmalari , telefon

konusmalri )beni sikayet ettikten sonra 3 günü

dilekce verip sikayetini geri cekti ve ben adli

takipsizlik aldim. Mufetis bey gorevlendirildi benim dosyama , yaptgm tehdit hakertlerin ilerde

gerceklesme ihtimali oldugundan dolayi devlet

memurlugundan cikarma istemisti, doysami 5 6

avukata gösterdim ihrac edemezler dedi, ne yapar ne ederler zaman asimina birakmazlar dosyayi,

ama mufetis beyimiz benim ifademi almadan once karsi tarfin ifadesini almis kizda ifadesine ben

korktugum icin sikayetimi cektim demis,

Sizce ne sonuc cikar. Sonucta taciz yok tecavuz

yok , fiziksel mudahale yok hepsi watsapdaki

konusmalar , ayrica sadece benim watsap

konusmalara bakipda sorguluyor karsi tarafa bakmior bile. SIZCE SONUC NE CIKAR

23 Ekim 2021 23:39

azmah
Daire Başkanı

İhraç gelir, dava açarsın mahkemeyle dönersin

24 Ekim 2021 00:22

insangibi90
Müsteşar Yardımcısı

Hangi maddeden size devlet memurluğundan cikarma istemis ki. Tipiklik açısından uyan yok

24 Ekim 2021 00:57

Nyki09
Aday Memur

Hangi maddeden size devlet memurluğundan cikarma istemis ki. Tipiklik açısından uyan yok

insangibi90, 1 ay önce - Alıntıya git

Avukatta senin dedgini soledi kardesim. Tehdit

hakeret etmisim die yuzkizartici die geciyor

. Bide karsimdaki insan sikayetci degil, ben olaydan 3 gun sonra takipslik almisim etmisim mufetisin

sacmaligi , allah yanina koymaz

24 Ekim 2021 01:06

Kayıhan2020
Editor

bu ne saçma bir şeydir. devlet memurluğunda memuriyetten çıkarma cezasını gerektiren suç ve eylemler bellidir.

gerçekleşme ihtimali var diye bir memur hakkında memuriyetten ihraç talep edilebilir mi? bu nasıl bir saçmalıktır.

öyleyse tüm memurların birilerini öldürme ihtimali var. tüm memurları ihraç mı edelim. hatta o müfettişin de birilerini öldürme ihtimali var.

Allah'ım daha neler duyacağız neler okuyacağız. Bir şey olmaz kardeşim. ihtimal üzerine ceza verilmez verilemez.

24 Ekim 2021 01:59

Nyki09
Aday Memur

bu ne saçma bir şeydir. devlet memurluğunda memuriyetten çıkarma cezasını gerektiren suç ve eylemler bellidir.

gerçekleşme ihtimali var diye bir memur hakkında memuriyetten ihraç talep edilebilir mi? bu nasıl bir saçmalıktır.

öyleyse tüm memurların birilerini öldürme ihtimali var. tüm memurları ihraç mı edelim. hatta o müfettişin de birilerini öldürme ihtimali var.

Allah'ım daha neler duyacağız neler okuyacağız. Bir şey olmaz kardeşim. ihtimal üzerine ceza verilmez verilemez.

Kayıhan2020, 1 ay önce - Alıntıya git

Hangi avukata danistiysam dosyami gisterdiysem boke bisey olmaz diorlar. Avukatin dedgi kelime ,

Kendisi mufetis devlet memurlugundan cikarma cezasi istedi die ismini bakanlığa cikarmak , bakin ben is yapiorm calisiorm amaci , Istatistik yapma

pesindeler

24 Ekim 2021 10:10

Nyki09
Aday Memur

Hangi avukata danistiysam dosyami gisterdiysem boke bisey olmaz diorlar. Avukatin dedgi kelime ,

Kendisi mufetis devlet memurlugundan cikarma cezasi istedi die ismini bakanlığa cikarmak , bakin ben is yapiorm calisiorm amaci , Istatistik yapma

pesindeler

Nyki09, 1 ay önce - Alıntıya git

Arkadaslar size sormak istedgm , son 2 ay var sozlu savunmama ,beni sikayet eden ve sikayetin ceken kisiyi karsi tarafi son ay arayip soruyorlarmi sizi

rahatsz ediyormu die benim hakkimda. 2 yldir biz ne konuştuk nw görüştük aileleede ayni sekilde

gorusmedj konusmadi , ama 3 gun once beni sikayet eden kiz instgramdan yazmis. Onca sey yasandi etti benden dolayi hakkim sana helaladir die. Acaba ankara arayip soruyormu karsi tarafa

24 Ekim 2021 10:33

Meftun 01
Aday Memur

En kötüsüne hazırlikli ol.. Avukatlara kulak asma.. Ama % 100 dönersin.. Avukatlar, cezadan sora yardımci olurlar sana ..

24 Ekim 2021 10:38

Meftun 01
Aday Memur

Sormazlar kardesim. Gerkeirse sözlu savunmaya kızı da götür .. Aranızda düzeldiyse .. Ben anlik öfkeyle böle bisey yaptim desin senden icin iyi felan güzel şeyler sölesin.. Memurluktan cikarma verirlerse 3-4 sene ugraşirsın bosta bekleye bekleye psikolojin felan da kalmaz

24 Ekim 2021 13:01

Nyki09
Aday Memur

Sormazlar kardesim. Gerkeirse sözlu savunmaya kızı da götür .. Aranızda düzeldiyse .. Ben anlik öfkeyle böle bisey yaptim desin senden icin iyi felan güzel şeyler sölesin.. Memurluktan cikarma verirlerse 3-4 sene ugraşirsın bosta bekleye bekleye psikolojin felan da kalmaz

Meftun 01, 1 ay önce - Alıntıya git

Orasi oyle tabi ama adliden 3 günü takipsizlik

almisim , darp yok sikayetci yok taciz tecavuz yok ,hicbisey yok. Egerki watsap konusmalrindanda

memurluktan cikaracaklarsa allahin bulsunlar

24 Ekim 2021 13:07

Meftun 01
Aday Memur

Beddua etmekle olmuyo işte . En kötüsune hazirlikli ol kardesım . Cidden diyorum eger ikna edebilirsen kızi da götür.. İkna etme potansiyelin yüksek kuruldaki elemanlari. Kiz anlik öfke yle sikayette bulundum derse faydana olur. Gecmis olsjn

.

24 Ekim 2021 13:14

Nyki09
Aday Memur

Beddua etmekle olmuyo işte . En kötüsune hazirlikli ol kardesım . Cidden diyorum eger ikna edebilirsen kızi da götür.. İkna etme potansiyelin yüksek kuruldaki elemanlari. Kiz anlik öfke yle sikayette bulundum derse faydana olur. Gecmis olsjn

.

Bi bakalim kardesim

24 Ekim 2021 16:36

asikral1
Aday Memur

Kızı da avukata götür avukat sız gitme derim bakma dosyayı vermeyiz demelerine savunmanın 7 gün içinde verme hakkın var. Şahit dinletme hakkın var ve kullan kıza durumu açık açık de nişanlılık döneminde sizin aranızda olan biten emniyeti ne ilgilendirsin ki
24 Ekim 2021 18:11

Nyki09
Aday Memur
Kızı da avukata götür avukat sız gitme derim bakma dosyayı vermeyiz demelerine savunmanın 7 gün içinde verme hakkın var. Şahit dinletme hakkın var ve kullan kıza durumu açık açık de nişanlılık döneminde sizin aranızda olan biten emniyeti ne ilgilendirsin ki
asikral1, 1 ay önce - Alıntıya git

Olay 22 ocak 2020 de oldu. Ortada sikayetci yok,

yuksek disiplin kurulu benden once yazili savunma

istedi avukatimla 2 sayfa savunmami yazdik

gonderdik , sozlu savunma yapmak istyorumu da

isaretledim ocak 22 olmadan cagrrlar , cagrrlarsa

elimden geleni yapacam. Idare olarak yer degisikligide istemisti mufetis yerim degisti , olayi yasadgm

yerden 500 km baska bi ile taynim cikti ce en kotu

ilcesine verdiler, halen su an calisiyorum. Bakalim

bekliorm

24 Ekim 2021 18:16

Nyki09
Aday Memur

Olay 22 ocak 2020 de oldu. Ortada sikayetci yok,

yuksek disiplin kurulu benden once yazili savunma

istedi avukatimla 2 sayfa savunmami yazdik

gonderdik , sozlu savunma yapmak istyorumu da

isaretledim ocak 22 olmadan cagrrlar , cagrrlarsa

elimden geleni yapacam. Idare olarak yer degisikligide istemisti mufetis yerim degisti , olayi yasadgm

yerden 500 km baska bi ile taynim cikti ce en kotu

ilcesine verdiler, halen su an calisiyorum. Bakalim

bekliorm

Nyki09, 1 ay önce - Alıntıya git

YOL GOSTEREN DIE BI ARKADAS VARMIS, O

BURALARDAYSA BI AKIL VERSIN. ADINDAN COK

SOZ ETTILER CNKU

25 Ekim 2021 22:50

Bankacıbankacı
Aday Memur
.
26 Ekim 2021 13:12

asikral1
Aday Memur
Suç adli ve idari olarak gerçekleştiği süre i. İnde 6 ay içinde şikayetçi olunabilir soruşturma açılacak sa 3 ay içinde ön incele biter olur itibari ile ihraç 2 sene diğer cezalar 6 ayda verilmesi gerekir 1 yıl 9 ay neden beklemiş ondan yürü derim
05 Kasım 2021 12:11

babayaro6606
Aday Memur

Özelden yazdım ulaşırsan görüşürüz

Toplam 17 mesaj

ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?