Editörler : Kubil ay
25 Ekim 2021 13:10

DevletPolisi
Şube Müdürü

Danıştay kararı yönetmeliğe işlendi zaten. Saç hususunda herhangi bir sıkıntı kalmadı. Sakal ile ilgili de karar verildi ama henüz yönetmeliğe işlenmedi.

Kayıhan2020, 1 ay önce - Alıntıya git

EMNİYET HİZMETLERİ SINIFI MENSUPLARI KIYAFET YÖNETMELİĞİ'ni etkilemiyor şu an için

25 Ekim 2021 13:45

ozerrrr
Şef
Bak şimdi sen eğer kazitmadan önce amirine müdürüne her neyse komserine benim şu şekilde bir saçımda problem var sağlık amaçlı kazittirmam gerekiyor buna mecburum diyerek den izinle yapmış olsaydın sıkıntı yoktu .isyanı temsil ettiği söylenir bizim oralarda o nedenden dolayı böyle kazittirip da gelemezsin idare mahkemesinde iptal ettirebilirsin belki yada etmezler onu bilemem ancak bu ne olursa olsun bir isyan olarak görülür yada psikolojik sıkıntı olarak algılanır emniyette.ayrica yanlış anlamayın ama gerçekten saçı dökülen eyw zaten toplasan 1000 bulmaz teskilatra tm kel insan :)) sende 1001 olunca hediyeni vermişler .birazda galiba üslup davranis olarak amirlerince sevilmeyen birisin galiba o nedenden dolayı ugrasmislardir.
babapolis, 1 ay önce - Alıntıya git
Sen ne saçmalamışsın
25 Ekim 2021 17:16

Yigido1983
Aday Memur

bu kılık kıyafet, saç-sakal ıvır zıvır hepsi sadece erkekler için. kadınlara SERBEST HERŞEY!!!

25 Ekim 2021 23:39

Karabela 34
Aday Memur
Şaka yaptım dermisin
Marlek, 1 ay önce - Alıntıya git
Ne kadar güldüm yarıldım resmen :)) süperdi bu
26 Ekim 2021 14:40

bylmsn
Aday Memur
İdare mahkemesine dava açarsan cezan iptal olacaktır %99...
26 Ekim 2021 19:36

OOP.008
Memur
İdare mahkemesine dava açarsan cezan iptal olacaktır %99...
bylmsn, 1 ay önce - Alıntıya git
:)
27 Ekim 2021 03:15

EL CHAPO
Genel Müdür
Muhtemelen polis merkezinde çalışıyorsun. Orada ceza vermek kolay. Polis merkezi amiri kendisi soruşturma açar kendisi ifade alır kendisi ceza verir. Bu şekilde olduğunu tahmin ediyorum. Soruşturmayı kim açtı savunmanı nasıl aldılar son savunma alındı mı ceza tebliğ edildi mi ve ceza da gerekçe nedir. Bu cevapları alabilirsek yardımcı olabiliriz. Böyle garip bir olay ancak karakolda olur.
mustafakoçak, 1 ay önce - Alıntıya git

3 gunluk maas kesimini karakoldaki vermez

il emniyet verir .

ceza olayi da komik . son girenlerde sacinin onunu boyatan mi ararsin .

ismail yaka gibi uzatip on taraflari spreyle elvis presley gibi yapanlar mi ararsin . bunlarin basinda hic mi amir sef yok

kazitanda tam alman dazlaklar gibi yapmis heraldeki dikkat cekmis . bari 2 numaraya falan vursaydin

27 Ekim 2021 03:17

EL CHAPO
Genel Müdür

bu kılık kıyafet, saç-sakal ıvır zıvır hepsi sadece erkekler için. kadınlara SERBEST HERŞEY!!!

Yigido1983, 1 ay önce - Alıntıya git

cok dogru

sozde kilik yonetmeligi var . yazin kadinlarin kimi kisa kol kimi uzun kol giyiyor

hani nerde teklik ????

27 Ekim 2021 03:19

EL CHAPO
Genel Müdür
hey kel, kendine gel
driverart, 1 ay önce - Alıntıya git

keltos babana kos .

kilda keramet olsa gotte cikmaz

27 Ekim 2021 05:59

Abbyleix
Aday Memur

Bu başlığı açan Marstan mı Jüpiter mi kimse milletle dalga geçiyor. Polis olduğunu düşünmüyorum. Şayet Polisse de kalıbı mı basarım böyle bir ceza yemediğine. Yok bi de kel diyene dava açacakmış. Herkes te ciddi ciddi cevap veriyor.

27 Ekim 2021 23:39

m.aydın
Şef
Ben de doğuştan kelim,deseydin.Yahu bu emniyet teşkilatı tam laşka.İtiraz bile etme git adli ve idari mahkemeye ver.
29 Ekim 2021 22:15

Bhll
İsyan-başkaldırı simgesidir yıllardır bilinir kaşınmışsınız (doğru olsun olmasın bu böyledir)
30 Ekim 2021 01:45

jack007
Daire Başkanı
hey kel, kendine gel
driverart, 1 ay önce - Alıntıya git

İlahi gece gece güldürdün Allah'ta seni güldürsün kardeşim

01 Kasım 2021 09:33

jezzy51
Aday Memur
Mevzuata saçın uzunluğu konusu geçer mevzuata bak bölge idare mahkemesine dilekçe ver
03 Kasım 2021 16:57

KontMont
Aday Memur

Ver bölge idare mahkemesine saçlarım azıcık uzayınca rahatsız oluyorum kafam kaşınıyor bunalıyorum de. Bozulur. Polislik şartlarında saçlı olması diye bir kural yok. Doğal kelliğin çözümü var peruk. Onlara peruk takmayı zorunlu kılamayan sanada saç uzatmayı şart koşamaz. Saçları kestirmek utanç veren, paspallıkla kılık kıyafetin düzensizliği veya kirliliği ile alakalı değildir. Öyle olsaydı askerlerin saçları niye kazıtılıyordu. O zaman onlar bu ülkenin gurur kaynağı değil utanç kaynağıydılar.

Toplam 55 mesaj

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?